Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 290. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bugün öğlen yaşanan düşüşte 10000 civarı yüklü tüm alım emirleri boşaldı. Benzer bi dalga gelirse 9500 ve aşağısı gelir. 26 'sında vadeli işlemler kapanışı var bide , sanki birkaç gün daha düşüş devam gibi.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
Piyasanın durgun olduğunu bu sayfanın ekonomi başlığı altında iyice alt sıralarda kalmış olmasından da anlayabiliriz sanırım. Kasım-Aralıkda günde 2-3 sayfa atıyordu başlık. Hey gidi günler...  Smiley
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bitfinex yeniden 10000 doların altına indi. Türk borsaları hala 40000 TL'nin üstünde.
newbie
Activity: 22
gene 10k altına düşmedi  Grin Grin Grin
full member
Activity: 588
Merit: 104
Felaket tellallığı yapmayayım hepimiz aynı gemideyiz ama ciddi bir düşüş senaryosunu da gözardı etmemek gerek. aşağıdaki grafiği de az önce Peter Brandt paylaştı. İnşallah btc herkesi bir kez daha şaşırtır.

newbie
Activity: 15
2018 daha yeni başlıyor Smiley
panik arttırılmalı bir şekilde, 
btc almak isteyen herkes felaket tellalı,
haber bekliyorlar olumsuz birşey olsada btc düşse, bizde toplasak diye.
sakin sakin her şey kontrol altında Wink
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
zor bir süreç bizi bekliyor.  ancak bu piyasada süprizler bitmez.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
https://twitter.com/PeterLBrandt/status/955538177892102144

bende artık tırsmaya başlıyorum bu herif daha 10k olurken btc 20k lara kadar önü açık tweeti atmıştı grafik çizerek şimdide formasyon gereği btc 4k ya gidebilir gibi bişi diyor.. 4k nedir yuhh
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

5-6K taban olarak konuşulmaya başlandı.

CME vadeli işlemleri 26 Ocakta süresi doluyor bu arada.

İyi dileklerimle
member
Activity: 81
Merit: 10
Kerizlerin silkelenmesi bir bitsin, lightning'in gelişiyle bitcoin'in 20 bin doları oynaya oynaya geçeceğine inanıyorum ben.
member
Activity: 98
Keriz silkeleme operasyonu devam ediyor. Yatırımcıların ödünü patlatıp panik satışı yaptırıyorlar. Dolaşımdaki BTC miktarının küçük bir kısmı borsalarda durur. Kalanı yastık altı altın gibi saklanır.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
2014'un aynı hareketler oluyor.2014 ocaktada aynı düşüşü yaşadı ve 1 yıl boyunca toparlanamadı.Böylede bir olasılık var hemen çıkmasını bekleyenlere muhalefet bir ses olsun diye yazıyorum

2014 de borsa yoktu artı 2014 insanlara ders oldu. düşşe bile hemen kendini 10k üzerine atar artık. zaten şuan bitfinex yine fiyatı indirmeye uğraşıyor direk alış emirlerine basıyorlar. diğer borsalarda buy daha baskın ama bitfinex in vagonu gibi hareket ediyorlar yine.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Umutsuzluk safhasi daha tamamlanmadi arkadaslar. Asil gümbürtü söyle 9k nin altina indiginde kopacak gibi. O zaman ortalik daha bir şenlenir ki altcoinleri düsünemiyorum. Bol sabir diliyorum...

Bitcoinin şuanki hareketini 2017 yılının yaz aylarındaki hareketine benzetiyorum daha sonra insanlar umutsuzca bitcoinleri elinden çıkartmışlardı.En sonunda tüm herkes silkelendikten sonra bitcoin 20.000 dolara kadar yükselmeyi başarmıştı.
member
Activity: 138
Merit: 12
2014'un aynı hareketler oluyor.2014 ocaktada aynı düşüşü yaşadı ve 1 yıl boyunca toparlanamadı.Böylede bir olasılık var hemen çıkmasını bekleyenlere muhalefet bir ses olsun diye yazıyorum
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Umutsuzluk safhasi daha tamamlanmadi arkadaslar. Asil gümbürtü söyle 9k nin altina indiginde kopacak gibi. O zaman ortalik daha bir şenlenir ki altcoinleri düsünemiyorum. Bol sabir diliyorum...
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Son düşüşün ardından yeni giren arkadaşları büyük bir umutsuzluk sarmıştı.Benim de bir kaç tanıdığım zararın neresinden dönsek kardır anlayışı içinde maalesef düşük fiyatlardan ellerindeki bitcoinleri çıkardılar. Cry

harika bir haber. işte bu tip olaylar düşüşün bittiğinin bir göstergesidir. geriye bir tek türk borsalarının global fiyatın altına düşmesi kaldı. o da olursa yeniden bitcoin satın alacağım
member
Activity: 68
#Blog Writer
hindistanda kriptopara ticareti yaptıkları tespit edilen bazı banka hesapları dondurulmuş. dün tam 12k yı aşıp güzel bir hava yakaladığı anda bu haberle beraber gene geri gitmeye başladı.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Çok ciddi düşüşler oluyor ve bu kimsenin umrunda değil.İşte beni en çok korkutan döneme girdik,işin sonu kötü görünüyor benim açımdan..
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Son düşüşün ardından yeni giren arkadaşları büyük bir umutsuzluk sarmıştı.Benim de bir kaç tanıdığım zararın neresinden dönsek kardır anlayışı içinde maalesef düşük fiyatlardan ellerindeki bitcoinleri çıkardılar. Cry
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Guney Kore devleti bile spekulasyon yapiyor sonra alttan bitcoin topluyor saka mi bu ! muhalefet devreye bile girmis yok ebesinin ali sami. Guney korede muhafelet bitcoin spekülasyonunu konusuyor hukumetin bitcoin alttan toplamak icin spekülasyon yaptığı belgelere yansimis. o halde sunu diyebilirmiyiz butun dunya devletleri bankalar dahil, kimileri gostere gostere kimileri alttan alttan kripto para masasinda suan. Herkes Bitcoin ile yatiyor bitcoin ile kalkiyor. Guney kore hukumeti bile bu sekilde oyuna dahil oldu ise 2018 de daha neler gorecegiz.

Merhaba;

Hayatımda gördüğüm en çarpıtılmış yanlış/google translate post. Bu yalan yanlış haberleri nereden buluyorsunuz, özel çaba gerek.

Özetle; Güney Korede BTC'ye düzenleme getirileceği bilgisini henüz açıklanmadan dışarı sızdıran bir devlet görevlisi ve bununla ilgili yapılan bir soruşturma var.

İyi dileklerile
Jump to: