Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 285. (Read 1109040 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
Sanırım bir lale devri daha sona eriyor btc batıyorrr. Angry

Görüşlerinize katılmıyorum hocam bitcoin ve diğer kripto paraların arkasındaki teknoloji olduğu sürece bitcoin patlamaz.Ayrıca bitcoinin değeri geçtiğimiz yıla bakacak olursak hala çok yüksek seviyelerde. Grin Ben bitcoinin kısa vadede toparlanacağı görüşündeyim.
full member
Activity: 475
Merit: 127
31250 alınanalar 34200 den çıkılıp tekrar 32500 den alınıp 34000den bugünlük maceraya 3.5 BTC ille son verildi tüm arkadaşlara bol kazançlar.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
9k altını gördü gibi yalnız alım zamanı değilmi zaman lazım yükselişe geçtimi bile kısa süreli olabilir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Nefes aldırmadan düşüyor.Bir artsa da 12-13k lara altlardan çıkış yapsak.Yine terste kaldık.
abi sen düşse de girsek diyen bir adamdın Smiley
sanırım yüksek girdin  Kiss
Hepimiz kırmızıyız , dik dur eğilme Smiley

dususun asil nedeni belli oldu, groll alim yapmis  Smiley

@teramit

Valla 14k dan salınca 11800 den girdim destekten döner diye. Cheesy 8k ları göreceği tuttu.

@ petahashminer

Hahaha aynen neye elimizi atsak kuruyor bu aralar. Grin
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
9000 doların aşağısına kırdı, alım için fırsat kollama zamanı gelmiş olabilir. Özellikle önümüzdeki hafta 8000 civarında ya da daha altındaysa almayı düşünüyorum. 11000 üzerindeyken düşüşün bittiğini düşünüyordum ama yanılmışım, bu sefer yanılmam umarım  Smiley
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
yabancı forumda paylaşmışlar.
inşallah tarih tekerrürden ibarettir.

legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Altlar patlayacak derken galiba bitcoini patlatacaklar.Galiba bitcoin gerçekten deneymiş,altlardan başarılı ve hızlı olanlar yola devam edecektir.Bitcoin ne yapılırsa yapılaın tüm dünyanın %1 yükünü kaldıramıyor.Güncellemeler ile belki hızlandırılabilir ama epey zor görünüyor..

Belkide Core ekibinin bir çözümü vardır ve söylemek istemiyordur,alttan alttan topluyordur bilemeyiz ama bitcoinin tek şansı Core ekibi ve gerçeği tek bilenler onlar.

Herkes böyle düşünene kadar düşüş devam edecek. Daha önce de sayısız kez öldürdüğümüz bitcoini bir kere daha öldüreceğiz. Sonra yola devam. Biz bunu defalarca deneyimlemedik mi? Aynı şeyleri bin kere konuşmadık mı? 900 dolardan kalkıp 20 bin dolara kadar soluksuz gittiğinde bitcoin kraldır demedik mi?
full member
Activity: 344
Merit: 134
Aç gözlülük fazını bitirip korku fazına geçtik. Hayırlı olsun  Undecided
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Altlar patlayacak derken galiba bitcoini patlatacaklar.Galiba bitcoin gerçekten deneymiş,altlardan başarılı ve hızlı olanlar yola devam edecektir.Bitcoin ne yapılırsa yapılaın tüm dünyanın %1 yükünü kaldıramıyor.Güncellemeler ile belki hızlandırılabilir ama epey zor görünüyor..

Belkide Core ekibinin bir çözümü vardır ve söylemek istemiyordur,alttan alttan topluyordur bilemeyiz ama bitcoinin tek şansı Core ekibi ve gerçeği tek bilenler onlar.

Bu bir çözüm müdür?

https://thebitcoin.pub/t/how-to-setup-a-bitcoin-lightning-network-node-for-windows-and-mac-desktop-users/23880

Tabiki olabilir.İşte diyorum ya şuan ne olacağını bilen tek ekip Core ekibi.Çözümleri hazır bile olabilir ne yapacaklarını hiç kestirememekle birlikte keşke içeriden bir arkadaşım olsaydı diyorum Cheesy
hero member
Activity: 1330
Merit: 533

Bu bir çözüm müdür?

https://thebitcoin.pub/t/how-to-setup-a-bitcoin-lightning-network-node-for-windows-and-mac-desktop-users/23880
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange

full member
Activity: 475
Merit: 127
33100TL den Kademeli alışlara başlamış bulunmaktayım. Edit:: 33999 dan hepsi satıldı.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
bütün btc hodlerlara gelsin Smiley

çok fena  Grin

Yersek yerig, holder tutar yapabilirse takviye yapar, BTC bir çok finansçı tarafından da kullanılan bir enstrüman haline geldi.
onlar satsın biz tutarız..
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bütün btc hodlerlara gelsin Smiley

çok fena  Grin
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Btc'de beklemediğimden rahatım diyecem ama bu seferde btc düşerken altlarda çakılıyor yine bendeki bir kaç coin ayakta kalmış durumda. Etherin ise yerinde kalması enteresan.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Nefes aldırmadan düşüyor.Bir artsa da 12-13k lara altlardan çıkış yapsak.Yine terste kaldık.
sanırım yüksek girdin  Kiss

dususun asil nedeni belli oldu, groll alim yapmis  Smiley
full member
biraz alım gelmeye başladı. temennim günü 10k üzerinde kapatması. ama zor gibi...
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
sanırım yüksek girdin  Kiss
full member
bugün bu şekilde kapanırsa 8k veya biraz daha altını büyük ihtimalle göstereceklerini düşünüyorum maalesef. 10k üzerinde tutunamaması iyi olmadı  Undecided

ytd.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Düşüşte botların da etkisi çok fazla yoksa aynı anda Bitcoin düşüşüne paralel altlar da böyle sistematik düşüş olması mümkün değil. Ne zaman bezdirecekler o zaman normale dönecek.
Jump to: