Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 286. (Read 1109040 times)

legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Nefes aldırmadan düşüyor.Bir artsa da 12-13k lara altlardan çıkış yapsak.Yine terste kaldık.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
9k desteği bayağı sağlam yine 8k gelmeyecek anlaşılan 8k gelmedende rahat vermeyecekler bize. Cheesy neyse umarım bu son olur yetti artık sistemli olarak yapıldığı çok açık.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
full member
Activity: 475
Merit: 127
Ethereum çok fena sellektör yaparak geliyor BTC'nin tahtını sallayacak olan bi anda eth olabilirmi acaba ne zamandır dimdik ayakta bir eth kaldı sanki. Valla ben elimdeki btclerin hepsini gece sattım

SATIŞ 01-02-2018 04:13 38890.00 MAKER 5Buçuk BTC civarı sattım 37500 civarı almıştım düşüşte şimdi 35 -36 gelirse alırım.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Tablo ürkütücü... Özellikle Btc nin bu şekilde düşüşü karşısında ethereum'un ayakta çakı gibi kalması beni şaşırttı. Bir noktadan sonra btc/eth geçişi yapan arkadaşlar doğru seçim yaptılar. 9500$ civarlarında güçlü destek var ama ortalık bu kadar kırmızıyken sabır edip beklemesi zor iş elinde btc si olanlar için.
full member
yatay eksende birkaç saat daha durursa ya sert artacak ya da sert düşecek. bu defa 8k geliyor evet görüntü net.

bitfinex yine yapıyor yapacağını bu yorumu atarken 10400 de bile 3k satış emiri vardı birden hepsi yok oldu.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
küfürler yüzünden türkçe forumda yazmayı bıraktım. moderasyon küfürlere karışmamayı tercih ediyor, türkçe forum terbiyesizlere mahkum oldu
member
Activity: 138
Merit: 12
bununda üstesinde gelicek sanki kendini 10k üstüne atıyor hemen. artık yetti suyu çıktı 8k gelmiyor işte zorlamayın eskisi gibi salak değil millet 2014 krizi çıkartmaya çalışıyorlar sanki 8k gelirse 2014 krizine dönecek ortam..
Abisi şu an çok belirsiz yorumuna katılmıyorum.Volume yeterli değil.Şu anki oynamalar yukarı yada aşağı gitmesi yanıltıcı olabilir.Bir bant var ortada onun ustu ve altı arasında git gel yapıyoruz.Ama aşağı kırılma olasılığı yukarı kırma olasılığından yüksek,en azından şu an için..
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Yönetim neredesiniz abi?  Bu küfürlere kimse bir şey demeyecek mi?  Herkes kufur etsin o zaman

hocam bu piçlere sizler yüz veriyorsunuz.
bunun gibi birkaç orospu evladı daha var her mesajı full küfür olan.
mahvettiler forumu.incisözlüğe cevirdiler.

ben haber linki paylaşmışım.adam mımakoymuş,ben skimin keyfinde bir şerefsizmişim filan şimdi siz buna duyarsız kalablir miydiniz?
adamın son mesajlarını bir okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Öncelikle üstad o arkadaşın sana yaptığı terbiyesizlikti eyvallah ama sende direk ana bacı girdin arkadaşa hadi laflarına sinirlendin küfür ettin. gerginde olabilirsiniz.
hala başkasına sen yüz veriyorsun demen bence yanlış üstad. herkes gergin kayıpları var vs. ama hala küfürlere devam ediyorsun bence biraz sakinleşmek gerekli.
evet haklısın ekşi , inci sözlüğe döndü buna diyecek birşeyim yok 50 tane konu var bitcoin çöküyor mu? ölüyor mu? bitiyor mu? battık , Bittik 
ancak sakinleşmelisiniz. sürçü lisan ettiysek affola

full member
yatay eksende birkaç saat daha durursa ya sert artacak ya da sert düşecek. bu defa 8k geliyor evet görüntü net.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Yönetim neredesiniz abi?  Bu küfürlere kimse bir şey demeyecek mi?  Herkes kufur etsin o zaman

hocam bu piçlere sizler yüz veriyorsunuz.
bunun gibi birkaç orospu evladı daha var her mesajı full küfür olan.
mahvettiler forumu.incisözlüğe cevirdiler.

ben haber linki paylaşmışım.adam mımakoymuş,ben skimin keyfinde bir şerefsizmişim filan şimdi siz buna duyarsız kalablir miydiniz?
adamın son mesajlarını bir okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yönetim neredesiniz abi?  Bu küfürlere kimse bir şey demeyecek mi?  Herkes kufur etsin o zaman
full member
eth btc marketcap farkı 58 e kadar düştü an itibari ile, dün 68 di.. günde 10 azalırsa 1 haftaya eth btcyi geçer. kulağa hiç gerçekçi gelmiyor btc zirveden inmez algısı öyle bir yerleşmişki kendi söylediğime inanmıyorum içten içe.
full member
ben btcden ethye geçiş yaptım, btc bazında artıyor yavaş yavaş önceden yapsaydım keşke. eğer btc nin güzel artacağı varsa buralarda böyle uzun süre takılamaz çok net. uzun yeşil mumlar olmadan artış geliyor demek inandırıcı değil. 1 senedir grafik izliyorum az çok artışın nasıl geleceği belli oluyor şuanda öyle bir tablo yok.

buarada eth btc market farkı 62 oldu dün 67 iken gidişat iyi değil malesef..
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bilerek düşürüyor adamlar arkadaşlar panik yapmayın  farketti iseniz artık eskisi kadar düşmüyor altlar

Çünkü panik satışı yapanlar sattı şimdi hodlcular kaldı btc yeniden çıkış yapınca rally yeniden başlayacak 16 k yakasına hızlı çıkış zamanı gelince yeniden altlar dump yiyecek
Aynı senaryo tekrar
sr. member
Activity: 387
Merit: 252

Bitcoin ve kripto para piyasasının geleceği ve doğru anılması açısından 500 milyon kullanıcıya hitap eden bir platformun aldığı bu kararı doğru bulan bir ben miyim bilemiyorum. Uzun vade ve perspektiften bakıldığında bu habere olumsuz demek bizi yanıltabilir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Beyler sakin olun ya buraları takip eden bayan arkadaşlarımız vardır elbet.Yakışmıyor dikkat edelim yazdıklarımıza..
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Altcoinlerin çoğunun batacağı doğru ama etherin cok düşeceğini sanmıyorum. tam tersine hem btc hem ether birlikte yuruyeceklerine inanıyorum. Monero dash ltc gibi major coinler cok etkilenmez. Tron dgb sia xrp gibi coinlerde ise büyük düşüşler olacaktır. ne oldugu belirsiz coinler ise ölecektir.

diğer erc20 lerin düşüpte eth nin btc karşısında değer kaybetmemesi mümkün değil bence.
eth su an piyasada hantallık ve fee konusunda btc ile yarışır durumda.
saniyede 1 milyon işlem kapasiteli coinler cıkıyor yeni yeni (eth 15-20 TPS Smiley ) 0.0001 usd fee ler filan konusuluyor bunlardan biri illa ki başarılı olacaktır.
bütün erc20 leri gömmek için etherin yerini başka bir infrastructure kaptıracagını düşünüyorum yani kısaca,2018 de olmasa bile 2019 da.
neo olur ,rchain olur ,achain olur  yeni cıkacak baska bilmemne chain olur artık ne olursa.

yıllardır btc den hızlı onlarca coin var ama hiçbiri btc yerini alamadı. Güven duyulması çok önemli hatta başka bir örnek. Dash hem cok hızlı hemde güven duyulan bir coin ama ne ether nede btc nin yerini tutabilir. Şuan piyasada etheri geçebilcek potansiyelde bir coin yok. Ether düşmücek diye birşey yok ama piyasa takla atarsa etherdekiler en az kaybeden olacaktır.

Ether marketcap olarak bitcoini geçerse o zaman Kral sorgulanmaya başlayacak diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Altcoinlerin çoğunun batacağı doğru ama etherin cok düşeceğini sanmıyorum. tam tersine hem btc hem ether birlikte yuruyeceklerine inanıyorum. Monero dash ltc gibi major coinler cok etkilenmez. Tron dgb sia xrp gibi coinlerde ise büyük düşüşler olacaktır. ne oldugu belirsiz coinler ise ölecektir.

diğer erc20 lerin düşüpte eth nin btc karşısında değer kaybetmemesi mümkün değil bence.
eth su an piyasada hantallık ve fee konusunda btc ile yarışır durumda.
saniyede 1 milyon işlem kapasiteli coinler cıkıyor yeni yeni (eth 15-20 TPS Smiley ) 0.0001 usd fee ler filan konusuluyor bunlardan biri illa ki başarılı olacaktır.
bütün erc20 leri gömmek için etherin yerini başka bir infrastructure kaptıracagını düşünüyorum yani kısaca,2018 de olmasa bile 2019 da.
neo olur ,rchain olur ,achain olur  yeni cıkacak baska bilmemne chain olur artık ne olursa.

yıllardır btc den hızlı onlarca coin var ama hiçbiri btc yerini alamadı. Güven duyulması çok önemli hatta başka bir örnek. Dash hem cok hızlı hemde güven duyulan bir coin ama ne ether nede btc nin yerini tutabilir. Şuan piyasada etheri geçebilcek potansiyelde bir coin yok. Ether düşmücek diye birşey yok ama piyasa takla atarsa etherdekiler en az kaybeden olacaktır.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Yön aşağı halen çok baskı var 10bin altında fazla durduk burdan bi inerse vay haline dipsiz kuyu  Huh 38binden kademeli alışlara başladım.

Paribu'dan 38525'e sana mı sattım acaba? tether + coincheck ben biraz tırstıp nakite geçtim ama uzun vade de yükseliş devam edecek tabiki.
Jump to: