Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 288. (Read 1109040 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Sanırım eskiler daha iyi bilir altı ay süren iniş dönemlerini aslında çok yüklenmeselerdi Bitcoin fiyatı bugünün seviyesine zaten gelecekti. 20.000 dolara çok hızlı çıktı, köpüğünü aldılar.
member
Activity: 140
Merit: 10
İki gün önce bitcoin 12 bin doları zorladı ama yıkamayınca tekrardan bir düşüş yaşadı bakalım uzun zamandır kripto para piyasasının içerisindeyim bitcoinin bu kadar durgun hareket izlediği zaman çok yoktur.Bu durum fırtına öncesi sessizlik olabilir. Smiley
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Lighting network falan hikaye. Feeler yüksek, onay günler sürüyo bahanesiye fiyatı düşürmeye başladılar.
 Günlerdir 20Tl civarı fee veriyorum, 30 dakikada onaylanıyo, ama fiyat artmıyo.
Kodamanlar 19-20kdan satılan btcleri 8-9kdan toplamadan fiyatın çıkmasına izin vermezler.

20k olacağı varsa kodamanlar buralardan da toplar bence buralarda bunca zaman takıldığına göre daha zor görürüz oraları.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
Yakın zaman da 20.000 dolar zor görünüyor.

işte cogunluğun bunu dusundugu anda yerle bir edecekler marketi.
en boktan altkoinin market capi 20 milyon dolar.oyle saçmasapan bir donemdeyiz.
insanların beyni sulandı.o ne ki filan diyor artık insanlar.
çerez parası oldu yani.
koin cıkardım diyenin zaten 20 milyon doları var,hiç onemli değil vasfı yeter ki de ki koin cıkardım.
bu pislik illaki temizlenecek.
benim fikrim ethereum dahil butun altkoinler btc karsısında en az 10 kat deger kaybedecek.
bu arada batan ocaklar ne olacak hiç bilmiyorum inanın.
allah sonumuzu hayır etsin.

hero member
Activity: 882
Merit: 507
Fiyatlarda biraz revizyon olmuş durumda sanki fazla yükseltmiyorlar. Bu sayede al-sat yapmak daha karlı geliyor gibi duruyor.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Bu ara BTC uyurken mantıklı olan alt-btc veya fiyat-btc hareketleri yaparak elimizdeki Bitcoin sayısını arttırmak. Yakın zaman da 20.000 dolar zor görünüyor.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Lighting network falan hikaye. Feeler yüksek, onay günler sürüyo bahanesiye fiyatı düşürmeye başladılar.
 Günlerdir 20Tl civarı fee veriyorum, 30 dakikada onaylanıyo, ama fiyat artmıyo.
Kodamanlar 19-20kdan satılan btcleri 8-9kdan toplamadan fiyatın çıkmasına izin vermezler.
full member
bitcoin daha biraz zor artar daha sıkıştı kaldı bu seviyede. lighting network forku artık her neyse o iş olana kadar bitcoin ath fln zor yapar. 20k dan bozacaktık vallahi tam1989 e geldi sonra 18 17 16 diye hep buradan dönecek derken bizi terse bıraktı. bu işin bilinçli yapıldığını düşünüyorum insanların satış yapmasını engellediler. belkide 2018 yılında ath fln olmaz 2019 a kadar bekleriz umarım tekrar ath yaparda güzel bir fiyattan satarız 20k satamadım buradan satmaya hiç ama hiç aklım yatmıyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Bitcoin yavaş yavaş kendini toparlamaya başladı.Bitcoin bugün itibariyle 12 bin dolar seviyesini zorlamaya başladı.Bana göre spekülasyonlara maruz kalmazsa ya da yeni bir yasaklama haberi gelmezse Şubat ayı içinde 15bin dolar seviyelerini görebiliriz.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Geçen haftalarda Bitcoin alım ve satım fiyatlarına bakınca Aralık 2018 tarihinde fiyatlar epey yukarıda görünüyor. Yeni yıl performansı düşük ama 2019 ilk çeyrek sonunda btc satmayanlar sevinecek.
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Etherde btc de tr de cok ucuz. Ether 4400 ustu olması lazımken 4200 cıvarı btc 45000 olması gerekirken 42500
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Uzun bir aradan sonra ilk kez Türk Borsaları piyasanın altında şuan.. Smart money durumlarını özlemişim.. Biz Türkler uyumayı seviyoruz..
Preev:   44.000TL
Btcturk: 42.500TL
Paribu:   43.000TL
Eheheheh Cheesy Bu işler böyle.. BTC yükselirken 10000TL üzerinde seyrederiz. Düşerken altında.. Tamamen Türk psikolojisi ile ilgili bir durum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Uzun bir aradan sonra ilk kez Türk Borsaları piyasanın altında şuan.. Smart money durumlarını özlemişim.. Biz Türkler uyumayı seviyoruz..
Preev:   44.000TL
Btcturk: 42.500TL
Paribu:   43.000TL
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bu hafta yükseliş olur artık diyordum yine olmadı altlar tedirgin yaprak kımıldamıyor
full member
Activity: 252
Merit: 100
Ben de artık yükseleceğini düşünenlerdenim. Son bir aşağı denemesi yapar mı bilmiyorum pek sanmıyorum ama bir süre daha yatay seyredip sonra yükselişe geçebilir. Bu sürenin çok uzamasını istemiyorum çünkü olumsuz haberler sıkıntı yaratıyor geriyor insanı. 13k üzerine atsa biraz daha rahatlayacağım.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Haftasonunun da etkisiyle, Paribu, global piyasanın 1000 TL altında işlem görüyor. Çıkış için son işaret midir acep?
(Tr piyasasının globali ciddi şekilde etkilemeyeceğini elbette biliyorum, sadece bir gözlem...)
sr. member
Activity: 1036
Merit: 276
 10000 dolar seviyelerinde güçlü bir destek var. Altına düşürtmüyorlar. Bu sebeple 11k civarında dolanıyor. Artık genel beklenti yükseleceği yönünde. 12k usd yi aştığı an güçlü alımlar gelecektir.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Artık düşüşten ziyade yükseliş için pozisyon alma vakti geldi.  Düşüş artık yavaş yavaş son bulacak. Aşağı yönde 1-2 bin dolar daha düzeltmeler gelse de 8500 - 9000 dolara bir kez daha değebilir, hatta 1 ay daha stres yaşatabilir, daha sonra ilk hedef 17 bin sonraki 25 bin dolar olacaktır, Umarım öyle olur. YTD.
full member
son düşüş japonyadaki borsadan çalınan 500 milyon dolar değerindeki nem yüzünden oldu ama etkisi kısa sürdü. borsa iflasını açıklarsa belki tekrar düşer. öyle yada böyle bitcoin 10k üzerinde tutuyor kendini. 8k olucak söylentisini kim çıkartıysa artık daha çok bekleriz.

birde merak ettiğim bir konu aralık ayında sadece 8 tane bitcoin forku vardı en son btc diamond çıktı sonra ses seda çıkmadı o işten. artık fork işide tutmuyor btc bakalım nasıl belini doğrultacak.

bu arada ethereum sinsi sinsi bitcoine doğru yaklaşıyor. en son eth marketcap 2x olsa dahi btc yi geçemiyordu fark giderek azalıyor ilk sıraya eth yerleşirse eth bir ilke imza atacak btc için ise büyük bir yıkım olabilir bu olay..
newbie
Activity: 48
Merit: 0
11k dan bir miktar alım yaptım. 9k lara düşse biraz daha alırım, 13k üstü satarım diyordum. 10/12 bandına sıkıştı kaldı düşürmüyorlarda cıkarmıyorlarda sinir etti.
Jump to: