Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 334. (Read 1109038 times)

member
Activity: 106
Merit: 10
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
8000 $ civarı , paribu 600-700 tl geriden geliyor. Ne diyorsunuz btc alım için yüksek bir seviye mi sizce ?

Kendi kendinize cevap vermişsiniz aslında... Globalden yaklaşık 1000 TL ucuza BTC alabiliyorsunuz şu an TR borsalarında...
newbie
Activity: 26
Merit: 0
8000 $ civarı , paribu 600-700 tl geriden geliyor. Ne diyorsunuz btc alım için yüksek bir seviye mi sizce ?
member
Activity: 308
Yıl başına kadar 10 bin doları görecek gibi gözüküyor bitcoin.Bir kez daha alım fırsatı verir mi yıl başına kadar onu kovalıycam hatrı sayılır bir miktarda düşüş yaşarsa ben de bir miktar daha bitcoin satın almayı planlıyorum.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
8 bin bir psikolojik sınır değil fakat 10bin sağlam bir psikolojik sınır, 10 bini taban yapacağı günler de gelecektir.

Geçen yıl bu zamanlardaki 1000$ sınırı gibi. Gözlerim doldu Smiley

2016 öncesini göz önünde bulundurmazsak tabi.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
son 3 4 günde güç topladı ve patladı ilk etapda 8200 sonra 8450 yapar sonrasına bakarız bende full alım yaptım riske değer 8k üzerinde kalıcı bence düşmeye niyeti yok
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
8.500 usd ye kadar artabilir 1-2 gune.Ondan sonra duzeltme gelir diyorum.Cita sürekli yükseliyor.
member
Activity: 87
8 bin sınırını aştı bundan sonra nerede durur allah bilir.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
8 bin bir psikolojik sınır değil fakat 10bin sağlam bir psikolojik sınır, 10 bini taban yapacağı günler de gelecektir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bitstamp $ 8000

zirve ustune zirve.. selamlar bizim holderlara  Grin
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Ath geldi 8086 usd ile bakalım tutunabilecek mi?
8000 bir süreliğine -belki de kalıcı olarak- taban olabilir, dikkat etmek lazım. 8100 dolar görüldü. Belki de yeni hedef 10000 dolardır? Smiley
newbie
Activity: 16
Merit: 0
Ath geldi 8086 usd ile bakalım tutunabilecek mi?
legendary
7920 dolar @ bitstamp..  Cool

Yeşil dildo ya bakinca sanki arkasi gelecek gibi duruyor. Bu kez 8000$ in üzerinde kalici olmaya karar verdi sanirim bitcoin..

8K gelirse , cikis bir miktar daha sertlesebilir..

tabi ki ytd.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

Yeşil dildo ya bakinca sanki arkasi gelecek gibi duruyor. Bu kez 8000$ in üzerinde kalici olmaya karar verdi sanirim bitcoin..
legendary
full member
Activity: 128
Merit: 100
cin ve komiklikler sakalar falan.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Çin bitcoin miningi yasaklayip, bitcoincash mininge izin verecek diye dedikodu dolaşıyor. Çinden bügünlerde açıklama gelecekti bitcoin hakkında. Yine manipülatif manipülatif işler yeni ath geldikçe dedikodular hep çin kaynaklı oluyor nedense.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kendimden örnek vereyim, 2014 te ilk Bitcoin ile tanistim. Bu aleme girisin ilk adimiydi. Sonra forumu kesfettim ve altcoin diye bir sey oldugunu burda ogrendim. Yani yeni piyasaya girenlerin ilk adimi bitcoin oluyor. Bundan dolayi da fiyatta ilk bitcoin coşuyor.. Sonrada ister istemez bir zaman sonra altcoinlerinde cosmalari geriden takip ediyor.. Bu teori tartisila bilir ama kendinizde degerlendirdiginizde benzer seyleri yasamissinizdir..
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bitcoin adeta 8000 doların kapısından döndü. Artık btc'deki düşüşler de direk olarak altları etkilemiyor. İnsanlar uzun süredir durgun olan alt coin piyasasına temkinli yaklaşmaya başladı.
Altcoinler için biraz sabır göstermek gerekiyor bitcoin şuan çok cazip olduğu için yatırımcılar bitcoine yönelmiş durumda ama bunun böyle gitmeyeceğini btc de düşüşlerin gelmesiyle paranın altcoinlere akacağını düşünüyorum.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Büyük yatırımcılar insanların alt coinlerden beklentilerini tamamen azalttıktan sonra altcoin piyasasına geçiş yapacak ve altları şahlandıracak gibi duruyor. ytd
full member
Activity: 350
Merit: 100
Bitcoin adeta 8000 doların kapısından döndü. Artık btc'deki düşüşler de direk olarak altları etkilemiyor. İnsanlar uzun süredir durgun olan alt coin piyasasına temkinli yaklaşmaya başladı.
Jump to: