Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 338. (Read 1109038 times)

full member
Activity: 686
Merit: 104
yılbaşına 8k barajını kırıp geçeceğine yüksek güvenim var.  son bi haftadaki o saçma sapan puslu ortamı çok iyi yardı geçti. ve daha da sıcak para giriyor insanlar geliyor. ışığı gören geliyor. yüksek fee lermiş, geç transferlermiş hiç biri etkilemiyor yahu. hatta enterasan şekilde giren insan sayısı artmasına rağmen günlük işlem sayısı artmıyor, muhtemelen yüksek feelerden dolayı insanlar ufak transferlere kullanmıyor artık ondan. bu da giderek altın gibi yatırım aracına dönmesine neden oluyor. yani alan yastık altı yapıp saklıyor. artmaması mümkün değil şu algı ve inanç görüntüsünde.
full member
Activity: 344
Merit: 134
gelecekse en fazla 7600 den gelir. gelmezse 8k+
newbie
Activity: 26
Merit: 0
Evet Arkadaşlar paribu da 29311 tl coindesk.com da 7438$ , tahminler nedir ? ne zaman dump gelir veya gelir mi? daha da artış bekliyor musunuz ?
saygılar
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
arkadaşlar. konime btc göndereceğim ama  bekleyen işlemlerde yığılma var mı ??  1 saate gider mi  ?
full member
Activity: 1176
Merit: 159
oooo paint terk

alirim bir dal.

yok böyle benzerlik ama. ekran alıntısı aracı Grin
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
oooo paint terk

alirim bir dal.
full member

grafikler çok benziyor.

member
Activity: 182
Merit: 11
Bitcoin ufak tefek teklemeler yaşayacak gibi duruyor fakat yıl sonuna kadar yatırımcısını güldürecektir.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Kral tekrar sahnede acıkcası 5k duzeltmesi gelir diye bekliyordum ama bizim oglan tam gaz ilerliypr dun ether bozmadıgıma pişman oldum.
full member
ben sattım vallahi dayanamadım tekrar ath yapması için 7899 olması gerek oraya kadar gideceğini hiç sanmıyorum kısa vadede. 7899 olunca trde fiyat kaçtı? 30k şuan kaç 28500k  arada 1500 tl var ve o 1500 tlnin erimesi için btc nin 7150$ den 7599$ gibi yapması lazım, yani daha bayağı artması gerek. o yüzden tr borsalarında fiyat daha fazla artmayacaktı diye düşünüyorum.

tr borsalarının tepkileri göre hareket ediyorum ben. ne olacağını göreceğiz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
10 bin doları verin bu iş huzur içinde çözülsün.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Arka arkaya haberler, haberler. Goldman destekli Chicago ve Londra. Güzel bir ivme yakaladı yine.
Bir önceki tahminim neymiş bir bulayım da güncelleme yapayım Smiley

Carsamba yani bugun fiyatta bir esneme olacagini dusunuyordum ki btc yine tepe taklat etti beni. 7000$ i kirdi. Bakalim bu sefer ki hedef acaba 10.000$ mi merak ediyorum..
member
Activity: 124
Merit: 10
Shortcular tedirgin. Grin

Evet sene sonu tahminlerini netleştirelim artık.Son 45 gün.

Muhtemel bir dump daha gelecek.Balinalar hep yükselmesine izin vermez bir önceki dump bch sayesinde oldu.Yenisini sinsice beklemeliyiz.Sadece şimdilik nereden çıkacağıma karar veremiyorum.Yıl sonu btc 10000 usd inancımız gerçekleşecek gibi duruyor.

full member
Activity: 504
Merit: 103
7k üstünde durduğu sürece yön hep yukarı, bch falan hikaye bu sene bitcoinin yılı oldu sene sonuda buna yakışır bir kapanış bekliyorum
Sene sonu bende yüksekten girmesini bekliyorum 8 k gibi ama sene bitmeden dumblanıp aşağılara selam çakıp hızlı bir şekilde geri yükseleceğini düşünüyorum ama yeni yıla yüksekten girmesinde hemfikirim.
full member
Activity: 616
Merit: 101
7k üstünde durduğu sürece yön hep yukarı, bch falan hikaye bu sene bitcoinin yılı oldu sene sonuda buna yakışır bir kapanış bekliyorum
full member
roger bitfinexte satış emirlerini geri çekti sanırım bir anda duvar fln kalmadı Grin bch cash düşer para btcye kayarsa altlardanda yine insanlar çıkar btcye kayarsa uçuşa hazır olun Cheesy
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
haberler bir bir patliyor...

3000 dolarcilari ve daha once 1000 dolarcilari daha once ki 600 dolarcilari sahnede gormek isteriz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Arka arkaya haberler, haberler. Goldman destekli Chicago ve Londra. Güzel bir ivme yakaladı yine.
Bir önceki tahminim neymiş bir bulayım da güncelleme yapayım Smiley
full member
Aman Tanrım 7000 dolar baraji kirildi. Dump gelmezse şov mu imkansiz denilen 10 bine mi?

bitfinex de 7000 gelmedi daha orası önemli gelicek bence talep var normalde bch olayı olmasa şuan 8200 civarı olurdu
full member
7000 de duvar var ama yavaş yavaş erir bana kalırsa 7300 e kadar yükselir gibi sonrasına bakacaz artık
Jump to: