Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 336. (Read 1109038 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Derhal Bitcoin'in fiyatının düşüp altcoinlere kayması gerekiyor. Birçok yatırımcı aşırı derecede zararda, benim %50 kaybım var.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bu gece 8000 doları gördü ve 12 saat geçmeden 7500 dolara geriledi. Altcoinlerin bitcoin'e göre daha ağır hareket ettiği bir dönemdeyiz, sonumuz hayrolsun.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
sattım valla bu oynaklığa can dayanmaz, 29550 TL den sattım. yurtdışının 500-600 tl gerisindeyiz.
hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Bitcoini tutabilene aşk olsun. 2 ay önce 3000 lere inmişti millet bitcoin devri bitti diye başlıklar açıyordu. 2 ayda 8000 e dayandı. Rantı gören geliyor. Onlar geldikçe bitcoin daha da artıyor.
newbie
Activity: 1
ripple gosterdi ama elletmedi yine, bitcoinden gerisi yalan.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Yine ATH olur tabi. Bugün iki clickle milyonlarca tether basmışlar yine. Tether üçkağıtçılığı daha nereye kadar gidicek bakalım Angry

tether karşılığı usd nin kasaya girip girmediğini bilmiyoruz. dolayısıyla bir üçkağıt var mı yok mu şu anda anlamak zor.
newbie
@bigbooss, ben de çıkmayı planlıyorum artık emrivaki yapıp kendim çıkış yapacam, yalnız yerli piyasanın, dışarıya uymasını bekliyorum. şu an 7895 $ yani 30500 tl civarı ancak paribu hala 29850 lerde. normalde yurtdışının 1500-2000 tl üstünde giderdik, bu sefer aynı tepkiyi veremedik.
Ancak uzun vadede çok daha yüksek noktalara geleceğini de düşünüyorum. 
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
24 Binden yakalayan bir Newbie vardı... Nasıl olsa tekrar 7000'in üzerine atacak azmıştı Cheesy Tebrik etmek istiyorum Smiley Miktar bazı noktalara gelince ve iş yoğunluğu olunca insan tırsmıyor değil alım konusunda... Üzüldüm bu ay ki fırsatı kaçırdığıma..
geçende birisi üzülüyordu 20-30bin tl babasının parasını yatırmış zarar etmişler diye Smiley satma tut elinde çıkacak yılbaşına hedef 10 bin diyorduk inşallah satmamıştır

o benim Smiley babamın değil k.pederin para.  25bin TL si 18bine kadar düşmüştü şimdi, 750-800 TL artı da çıkalım diyorum hala dur diyor, başkasının para olunca daha çok stres yapıyor insan Smiley
Çık deri m md olacağı belli olmaz ani düşüş olur üzülürsün
newbie
24 Binden yakalayan bir Newbie vardı... Nasıl olsa tekrar 7000'in üzerine atacak azmıştı Cheesy Tebrik etmek istiyorum Smiley Miktar bazı noktalara gelince ve iş yoğunluğu olunca insan tırsmıyor değil alım konusunda... Üzüldüm bu ay ki fırsatı kaçırdığıma..
geçende birisi üzülüyordu 20-30bin tl babasının parasını yatırmış zarar etmişler diye Smiley satma tut elinde çıkacak yılbaşına hedef 10 bin diyorduk inşallah satmamıştır

o benim Smiley babamın değil k.pederin para.  25bin TL si 18bine kadar düşmüştü şimdi, 750-800 TL artı da çıkalım diyorum hala dur diyor, başkasının para olunca daha çok stres yapıyor insan Smiley
full member
Activity: 398
Merit: 101
Yine ATH olur tabi. Bugün iki clickle milyonlarca tether basmışlar yine. Tether üçkağıtçılığı daha nereye kadar gidicek bakalım Angry
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
full member
Activity: 322
Merit: 100
Biz nelerle uğraşıyoruz millet nerelerden takip ediyor. Grin

Selam olsun tüm hodlerlara! Zengin olup üye girişi yapmadan forumu okuyanlara! Tongue
full member
Activity: 1176
Merit: 159
yalnız 8k oldu yinede 30 bin lira üstü gelmedi trde. tekrar 8k olursa yarın 32 bin gelir ama bence
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
jr. member
Activity: 68
Merit: 3
8000e dokundurup 300$ düşüş gösterdi şuan  Roll Eyes
full member
Activity: 183
Merit: 100
7976 new ATH

Grin

Bitstampte takılı kalma petahashminer Bitfinex 8020 oldu. Smiley
Elinde Bitcoin olmadan ATH izlemek pek zevkli olmuyormuş ama Türk piyasalarındaki fiyatı görünce TR ATH'dan satmanın keyfi başka. Grin
full member
Activity: 1176
Merit: 159
full alış girdim son anda iptal ettim yoksa 4 5 saniye ile alış gerçekleşiyordu. ne zaman yüksekten alsan zarar ettin dedim bekle düşecek yine sesli düşündüm gece gece annem kiminle konuşon dedi Cheesy

umarım düşer tldeyiz
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Bitfinex 8.000$'ı gördü. Yeni bir psikolojik sınır da aşıldı, aynısı yerli borsada 30.000 sınırı ile kırıldı.
Yerli yatırımcı için 1BTC'e 30.000 TL verme fikri o kadar acı geliyordu ki normalde %5-6 fazla seyreden fiyatlar bugün -%2 seyretmeye başlamıştı. Son çizilen cup&handle grafiği yukarı yön mü gösteriyor?

Yerli borsaya 30.000'den duvar ördüler Smiley Ucuz bitcoin, avrupa bizi kıskanıyor Wink
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
7948.2 dolar yeni ATH hepimize hayırlı olsun. Smiley
düşecek diye beklersin çıkar çıkacak diye beklersin düşer bu bitcoin ne olursa olsun her seferinde şaşırtıyor.

Hayırlı olsun Bitfinex'de 8020$'ı gördü. Şuan 8000$'da takılı kaldı. O zaman ne diyoruz biraz düzeltmeyle yoluna devam edecektir umarım. Bu arada gece olduğu için Türk borsaları hemen tepki vermez bu artışa. Değerlendirmek lazım.

Edit: 30000 Tl'yi görmüş galiba Paribu.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Jump to: