Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 407. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 501
4100'lerden 4268'e kadar 30 dakika gibi bir sürede hızlıca fırladı, şu anda 4270 dolar. Gayet sağlıklı yükseliyor çünkü 15 dakikalık grafiğe bakılırsa bir trendi izlediği görülebilir.
Çok kısa sürede bu kadar yükselme malesef sağlıklı bir yükseliş değil.
Elbet doygunluğa ulaşacak bir yerde fiyatlar. Doygunluk sonrası hepimizim malumu...
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
4100'lerden 4268'e kadar 30 dakika gibi bir sürede hızlıca fırladı, şu anda 4270 dolar. Gayet sağlıklı yükseliyor çünkü 15 dakikalık grafiğe bakılırsa bir trendi izlediği görülebilir.
member
Activity: 112
Merit: 10
Fiyat sıkıştı kaldı. Her an aşağı yada yukarı kıracak gibi...
Tahmin yapmanın en zor olduğu dönemler. Piyasa kararsız, tamam mı devam mı ? Smiley

durulup tutunması bir iki ay herkesi ihya edecektir.
legendary
Tahmin yapmanın en zor olduğu dönemler. Piyasa kararsız, tamam mı devam mı ? Smiley
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Uzamanları tarafından belirtildiği üzere "regülasyonlar öncesi borsalarda" işlem yapıyoruz ve her türlü hype vs. serbest buralarda. O yüzden bu gün şuydu yarın bu olacak demek çok anlamsız. Piyasayla oynayan dingiller ne yapmamızı isterse onu yapmaya devam edeceğiz. Kişisel fikrim, bunlar BTC'yi böyle kurcalamaya devam ederlerse sert düzeltmeler görmeye devam edeceğiz.

İyi dileklerimle
member
Activity: 82
Merit: 10
3 ileri 1 geri kazananlar da belli ne alsam kaybediyor arkadaş bende mi sorun var

Yalniz değilsin. Bende neye el atsam ters tepiyor. Düşecek diye 10200e aldigim btcleri 12400de bozdurdum tekrar 14400de aldim. Bir miktar para ile dün 16300den aldim 2-3 saat sonra 15binlere düştü.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
umarım artık o keskin düşüşler son bulur.fiyatın artmasıyla buyuk işlem yapacak balinalarinda paarmakları titremeye baslamıştır diye düşünüyorum.

Geçen seneye nazaran gerçekten çok fark var. Bitcoin artık ufak tefek haberlerle kolay kolay manupile edilemiyor. Önceden gerçekten de fiyat çok kolay maniule edilebiliniyordu. Sanırım bunun bitcoinin market cap ile de büyük bağlantısı var. Market cap arttıkça balinaların da bitcoin fiyatı üzerine yapabilecekleri sınırlı oluyor. Örneğin şu son btc-e olayı. Bu olaydan bitcoin zerre etkilenmedi mesela. Geçen sene bitfinex hacklendiğinde hatırlıyorum da ortalik toz duman olmuştu.

Tüm dünya algı yönetimi üstüne kurulu. Şu anda da böyle hissedilmesini istiyor olamazlar mı? Fiyat manipüle edilemez, insanlar manipüle edilir. Fiyat istenen yere gider...
full member
Activity: 203
Merit: 101
3 ileri 1 geri kazananlar da belli ne alsam kaybediyor arkadaş bende mi sorun var
full member
Activity: 154
Merit: 100
Balinalar suan yine ani düşüş yaptırabilir 2 gün önce denediler fark ettiyseniz btc 4410$ dayken 1 saat içinde 3922$ kadar düştü yaklasık 500$ ani düşüş. Balinaların etki etmeyeceği seviyeye gelmesi için btcnin bir 10k$ olması lazım ne yazıkki.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
umarım artık o keskin düşüşler son bulur.fiyatın artmasıyla buyuk işlem yapacak balinalarinda paarmakları titremeye baslamıştır diye düşünüyorum.

Geçen seneye nazaran gerçekten çok fark var. Bitcoin artık ufak tefek haberlerle kolay kolay manupile edilemiyor. Önceden gerçekten de fiyat çok kolay maniule edilebiliniyordu. Sanırım bunun bitcoinin market cap ile de büyük bağlantısı var. Market cap arttıkça balinaların da bitcoin fiyatı üzerine yapabilecekleri sınırlı oluyor. Örneğin şu son btc-e olayı. Bu olaydan bitcoin zerre etkilenmedi mesela. Geçen sene bitfinex hacklendiğinde hatırlıyorum da ortalik toz duman olmuştu.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak

artık çakma haberieri yediremiyorlar da ondan. yok efendim çin yasak getirecekmiş vsvs tam bunları yükselişin tavanında yapıyorlardı bilerek, şimdi yemiyor millet.

uydu üzerinden bitcoin projesi bunun önünü çok açar, kimsenin engelleme şansı kalmadı.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
5000 usd yi kırarsa go to the moon  Cool

Zaten şu an moon olmuş tüm zamanların en yüksek seviyelerinden işlem görüyor 5000'i geçerse belki 7-8 bine bile gidebilir.
Çoğumuz altcoinlerde sıkışıp kalmasak Bitcoin'in yükselişini izlemesi daha zevkli olacaktı. Smiley
full member
Activity: 532
Merit: 151
5000 usd yi kırarsa go to the moon  Cool
full member
Activity: 672
Merit: 110
gene 4 200 lerı gectı hayırlısı
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Uzun süre forumda yoktum gerçekten bitcoin fiyatına ne olmuş böyle Smiley 1 ağustos öncesi bitcoin toplayanlar gerçekten çok sağlam para kazandı o arkadaşları tebrik ederim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
ben paribudan bozdurdup tlye çevirdim, bittrextekilerin bir kısmını altcoine çevirdim. yatırım tavsiyesi değil, içimde kalmasın diye paylaştım Smiley
türk borsaları şu an çok yüksek
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Btcturk uygulamasi dump aninda calismadi, paribu servis disiydi. Fiyat cakilirken yanimda pc yoktu o kadar kotu bir anda denk geldim ki arkadasi arayip o pc basindan halletti ... tek kelimeyle heyecan doluydu. Anca 4300 ve 16.100 den satabildim. Mutluyum. %90fiattayim. Artik pusuda bekleme zamani ama dikkat etmek gerek pusuda olup avlanilmak riskide var... Sunu fark ettim btc işiyle ugrasiyorsaniz ozellikle gunluk trade yapiyorsaniz guveneceginiz bir kankanizin olmasi hayat kurtarir. Bugun bunu yasadim...
Kasım civarı avlanmışım ben hissine kapılabilirsiniz. Bu andan sonra artık yeni hedef 5k$ da değil
doğrudan 10k$ fiyat hedefi var bitcoinin.
legendary
4000'in altına beklediğimden erken attı, bakalım neler olacak.
Bitfinex'teki 3922 ve 3832 ile devam eden iki dip noktanın trend olarak izleneceğini sanmıyorum, tekrar 4000'in üstüne atması çok muhtemel. Ama 4000'e tutunma konusunda kararsızım, şimdilik fiata geçtim.
Paribu piyasanın üstünde seyrediyor, bu gayet iyi bir şey. Fırsata çevrilebilir Wink
Jump to: