Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 410. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Beyler Bitcoin ay'a gidiyor. 4200 Doları geçti fiyat. Bugünde sıçramasını yaptı. Bakalım nerden itibaren düşmeye başlayacak çok merak ediyorum. Umarım bu yükselişin sonunda kârlı bir şekilde piyasadan çıkmayı başarabilirim.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Ufakta olsa bole her ani yukselişte biraz realize olmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Hem hamle yapmak icin hemde pisman olmamak için.
Dahada yükselirse ne ala elde zaten coin varsa
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak

artık düşüş trendi zor gibi gözüküyor. Büyük bir kırılmada dahi artık 2000$ altını görmemiz bir felaket haberi gelmediği sürece çok zor. Önceki yorumumda belirttiğim gibi 2350$ sınırını geçtik, sırada 2450$ var. O fiyatlara yaklaştığında tekrar düşüşler olacaktır, sonrasında da kaldığımız yerden devam ederiz diye düşünüyorum  Cheesy .
Yukarıda arkadaşların belirttiği gibi Türk borsalarında ciddi bir tırsma var. İşlem hacmi nerdeyse 10 da birine düşmüş. Tekrar rekor haberlerini aldığımızda yükseklerden uçacaktır. Şimdilik sadece keriz silkeliyorlar. YTD

Düşer kalkar bilemem çok büyük oyuncu değilim yükselirse kardan 1-2 bin lira zarar ederim. Zaten parayı x2 yaptım. Böyle bir düzeltme gelir ise şayet 5 bin lira kar ederim. Düşecegine olan inancımdan sattım. 3-4 bin dolar seviyesini geçenki düzeltmeden sonra kaybettiğimizi düşünüyorum. Uzun vade bu rakamlar görülür tabikide 2-3 sene sonra. Ama şuan baştan sona bir grafiğe baktigimda ürküyorum diyebiliyorum. Ben duygularımı bir kenara bıraktım. O yüzden sattım. Düzeltme sonrasında alım yaparım. Eğer ki düşüncem yanıltmazsa 4-5 bin tl seviyeleri yeniden gelecektir.

Teorim ve düşüncelerim bu resimdedir yanılarsam yüzyılın salağı olarak ağlarım Grin :

Bu dakikadan sonra 1000 dolara değdirmeleri cok zor hani 1500 falan deseniz bir ihtimal veririrmde piyasaya yeni cok oyuncu girdi zarar yazdıkca kademeli alacaklardır. Tepki vereceklerdir. Anlık derseniz ona birsey diyemem

bu grafik gerçekleşecek ama daha zirveye çıkmadık, yolun yarısında bile  değiliz, benim zirve beklentin 4 ile 10 bin dolar arası bi yerler

evet arkadaşlar benim  zirve hedef aralığıma gelmişiz  Cheesy, ufaktan realize olmamının vakit geliyor gibi

grafik 2700 lerde dikkat ettiyseniz  Lips sealed

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/w0sQ02pY-Bitcoin-shatters-all-moderate-price-predictions-on-tradingview/

bir de böyle bakın resme
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

artık düşüş trendi zor gibi gözüküyor. Büyük bir kırılmada dahi artık 2000$ altını görmemiz bir felaket haberi gelmediği sürece çok zor. Önceki yorumumda belirttiğim gibi 2350$ sınırını geçtik, sırada 2450$ var. O fiyatlara yaklaştığında tekrar düşüşler olacaktır, sonrasında da kaldığımız yerden devam ederiz diye düşünüyorum  Cheesy .
Yukarıda arkadaşların belirttiği gibi Türk borsalarında ciddi bir tırsma var. İşlem hacmi nerdeyse 10 da birine düşmüş. Tekrar rekor haberlerini aldığımızda yükseklerden uçacaktır. Şimdilik sadece keriz silkeliyorlar. YTD

Düşer kalkar bilemem çok büyük oyuncu değilim yükselirse kardan 1-2 bin lira zarar ederim. Zaten parayı x2 yaptım. Böyle bir düzeltme gelir ise şayet 5 bin lira kar ederim. Düşecegine olan inancımdan sattım. 3-4 bin dolar seviyesini geçenki düzeltmeden sonra kaybettiğimizi düşünüyorum. Uzun vade bu rakamlar görülür tabikide 2-3 sene sonra. Ama şuan baştan sona bir grafiğe baktigimda ürküyorum diyebiliyorum. Ben duygularımı bir kenara bıraktım. O yüzden sattım. Düzeltme sonrasında alım yaparım. Eğer ki düşüncem yanıltmazsa 4-5 bin tl seviyeleri yeniden gelecektir.

Teorim ve düşüncelerim bu resimdedir yanılarsam yüzyılın salağı olarak ağlarım Grin :

Bu dakikadan sonra 1000 dolara değdirmeleri cok zor hani 1500 falan deseniz bir ihtimal veririrmde piyasaya yeni cok oyuncu girdi zarar yazdıkca kademeli alacaklardır. Tepki vereceklerdir. Anlık derseniz ona birsey diyemem

bu grafik gerçekleşecek ama daha zirveye çıkmadık, yolun yarısında bile  değiliz, benim zirve beklentin 4 ile 10 bin dolar arası bi yerler

evet arkadaşlar benim  zirve hedef aralığıma gelmişiz  Cheesy, ufaktan realize olmamının vakit geliyor gibi
sr. member
Bitcoin Freak
Ben fiata geçiyorum yavaştan altlardan.Bundan sonra düşmesini bekleyeceğim.Bana sağlıksız yükseldi gibi geliyor mutlaka sert düzeltme yapacaktır bu seviyelerde.

ilerde bu fiyatlarda alamayabilirsiniz
sr. member
Activity: 574
Artık altcoinlere yatırımı vazgeçtiler sanırım cogu kişi btc ye yöneldi eger altcoinleri satıp btcye girerlerse btc 10.000$ görür kısa sürede.

böyle bir şey yok. altcoinlere yatırımdan kimse vazgeçmedi, hala bitcoinden fazla altkoinde duruyor paralar ve yeni projeler var ve çoğu dolar bazında yükselişte, demek ki dışarıdan para giriyor.

diyelim ki dünyadaki tüm altcoinler ve assetler satıldı ve bu para bitcoine girdi. şu an itibari ile 4000 dolar olan bitcoin 8000 olur, 10k olmaz.

kaynak: https://coinmarketcap.com/
full member
Activity: 154
Merit: 100
Artık altcoinlere yatırımı vazgeçtiler sanırım cogu kişi btc ye yöneldi eger altcoinleri satıp btcye girerlerse btc 10.000$ görür kısa sürede.
full member
Activity: 188
Merit: 110
hafta içi dünya fiyatının üzerine seyreden türk borsaları dünkü yükselişe rağmen hafta sonu oldugu için dünya fiyatının altında kaldı. eğer dolar bazında fiyat böyle kalırsa yarın yükseliş olacaktır. şu an borsaya para sokabilenler için alım fırsatı, tabi bu fiyattan almaya cesaret edebilirlerse Smiley

Hocam Turk borsalari nasil asagida oluyor ki? Suan Paribu'da $4080, Gemini - Gdax - bitsamp $3980 civarinda.

Ozellikle bu haftasonu takipteydim. Turk piyasalari hep $100-$120 dolar ustundeydi normal piyasanin.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bugün bir miktar bitcoin aldım ama fiyatın bu seviyelerde olmasına hala alışamadım şaka gibi geliyor umuyorum bitcoin fiyatlarında sert bir düşüş yaşamayız artık.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Ben fiata geçiyorum yavaştan altlardan.Bundan sonra düşmesini bekleyeceğim.Bana sağlıksız yükseldi gibi geliyor mutlaka sert düzeltme yapacaktır bu seviyelerde.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Türk borsaları piyasa fiyatının aşağısında olmasına rağmen,bu fiyattan bitcoin almaya cesaret edemiyorum açıkcası.Yükseliş devam ederse çok karlı olur buradan alış yapmak.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Güzel bir düzeltme hareketi geldi. Bundan sonra ki dalganın 4300 ü kıracağını düşünüyorum. Tabii bu durumda kar satışları ve düzeltme hareketinin daha geniş bir aralık olacağı bir gerçek.

sr. member
Activity: 574
hafta içi dünya fiyatının üzerine seyreden türk borsaları dünkü yükselişe rağmen hafta sonu oldugu için dünya fiyatının altında kaldı. eğer dolar bazında fiyat böyle kalırsa yarın yükseliş olacaktır. şu an borsaya para sokabilenler için alım fırsatı, tabi bu fiyattan almaya cesaret edebilirlerse Smiley
sr. member
Bitcoin Freak
Bitcoine bu seviyelerden girmek gerçekten çok büyük cesaret ister. Bu sevilerden giriş yapan kişi ya çok uzun vadeli elinde bitcoin tutmayı amaçlıyordur, ya bu işlere yeni başlamış kaybetmeye mahkum kurban ya çok aşırı zengin ve kaybetmeyi sorun yapmayan biri ya da sürekli ekran başında bulunan ve anlık alım satım yapan biridir diye düşünüyorum.

Bu arada anlık bitcoin fiyatı:

Bitstamp: 3719 dolar
Okcoin: 3826 dolar

Rekor üstüne rekor kırılıyor.

ben dün 3500 lerden girdim, kardayım. bence 5000 ler çok yakın, dolayısıyla

Bitcoin indirimde arkadaşlar 4000 dolar olmadan yaz indirimini kaçırmayın Wink

ne demiştim Cheesy
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
4133 $ bitstamp

satis kademeleride bosalmis durumda, bundan sonra fiyat daha da astronomik hareket edebilir.

ytd.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Yine bir pazar sabahına güzel uyandık Smiley
sr. member
Activity: 355
blockchaintr.net
Dolar/BTC deki bu hareketlilik altcoinlerde ki yatırımın çıkışı anlamına gelir. BTC nin total markette cap te dominantlığı arttıkça altcoinler inanılmaz yatırım fırsatı haline geliyor. Yakında saçma sapan grafikler paylaşılmaya başlanır. Eğer bu hareketi BTC de kalıp izlemeyi başaran varsa öncelikle tebrik ederim. Yapacağı her bir altcoin yatırımı doların ateşini söndürmesiyle beraber yüzdesel olarak büyük kar potansyeli taşımakta. Asıl soru şu; BTC nereye gidiyon kardeş?
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Hayır birşey olduğuda yok Smiley zevke geldi durup dururken.Olan altcoinlere oldu Cheesy Etherciler 5milyon$ luk satış etheri 1cent kıpırdatmaz diyordu 300 altına indiriverdi valla
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Ohaa! Bitcoin bildiğin koptu gidiyor. Kimse tutamıyor.

Anlık bitcoin fiyatları

Bitstamp: 4060 dolar

Bitfinex: 4080 dolar

Okcoin: 4311 dolar

nereye kadar çıkacak ve bir düzeltme gelecek mi çok merak ediyorum. artı olarak düzeltme gelirse nerelere kadar iner. Artık 2000 doların altı hayel diyebilir miyiz. Aklımda deli sorular Smiley
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu gidişle fizana kadar gider bu, tutabilene aşk olsun. Zamanında elden çıkardığım bitcoinlere bir kez daha yanıyorum.
Jump to: