Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 406. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 322
Merit: 100
Scam coinleri çıkaranlar enayilerden topladıkları paralarla keyif yapıyor BTC yükseliyor.
full member
Activity: 154
Ne tarafa gidecek bir türlü karar veremedi bitcoin hep şaşırtmaya devam.

şaşırtma yok btc hep yukarı yönlü olacagı belliydi. Millet altcoinin satıp btc geçiyor artık adamlar diyor yatırırım btc aylık % garanti alırım diyor. Sahsen bende öyleyip yasladım sırtımı btc ye oh yok altcoinmiş yok icoymuş boş işler. Kalırsa bir tek btc ve eth ayakda kalacak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Ne tarafa gidecek bir türlü karar veremedi bitcoin hep şaşırtmaya devam.
full member
Activity: 532
Merit: 151
4200 kırılırsa ilk durak 4120 altında 4040 var ben uzun vadeciyim kısa vadeli düşünenler dikkat etsin derim iyi tradeler Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 103
yani her çıkışın bir inişi vardır.
4245'e kadar düştükten sonra toparlamaya başladı, sonra biraz daha düştü şu an 4313$. Piyasa gayet hareketli ve heyecanlı...
Arkadaslar bolunme olmadan once btc deydim ve kendi cuzdanimdaydi. Sonra koinime gönderdim. Btc cuzdanimda bch gormem gerekiyormuydu?
BCH'ler kendi cüzdan adresinizde. Gerekli işlemleri kendi cüzdanınızın özel anahtarıyla yapmalısınız. Bölünme sonrası BTC'lerinizi başka bir adrese göndermeniz bu durumu etkilemez.

Ne yapmam gerekiyor? Su an guncelleme de direk gozukuyor mu?
1 ağustos öncesi btc bulunan adreslerinizi bcc blok zincirinde aratın
eğer bakiye görünüyorsa o adreslerin priv key'lerini electroncash (bcc electrum'una) aktarın, ordan harcayın.
full member
Activity: 190
4245'e kadar düştükten sonra toparlamaya başladı, sonra biraz daha düştü şu an 4313$. Piyasa gayet hareketli ve heyecanlı...
Arkadaslar bolunme olmadan once btc deydim ve kendi cuzdanimdaydi. Sonra koinime gönderdim. Btc cuzdanimda bch gormem gerekiyormuydu?
BCH'ler kendi cüzdan adresinizde. Gerekli işlemleri kendi cüzdanınızın özel anahtarıyla yapmalısınız. Bölünme sonrası BTC'lerinizi başka bir adrese göndermeniz bu durumu etkilemez.

Ne yapmam gerekiyor? Su an guncelleme de direk gozukuyor mu?
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
full member
Activity: 190
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Minik bir silkelemenin ardından tekrar hızlıca 4400 e doğru çıkıyoruz... Haftasonuna kadar 4400 ün üstünde tutunursa güzel bir Pazar gününe uyanabiliriz...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yeni ATH bitstamp

4459 dolar.

selamlar.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
umarım artık o keskin düşüşler son bulur.fiyatın artmasıyla buyuk işlem yapacak balinalarinda paarmakları titremeye baslamıştır diye düşünüyorum.

keskin düşüşler piyasanın tepkisi balinaların değil , btc balinaların at koşturabileceği bir pazar değil artık başka yerleri gitti onlar. serbest piyasada emtia ların hızlı yükseliş ardından kar realizasyonu ve panik satış tabanlı düşüşleri hep görülmüştür. Kararsız kalan yatırımcıların oluşturduğu hareket trade botları trade orderları tetikliyor ve ufak bir hareket büyük bir dalgaya dönüşüyor.

Merhaba;

Tepkinin tetikleyiciler aracılığı ile piyasadan geldiği savınıza katılıyorum. Ancak herkesin de fark etmekte olduğu hafta sonu koşuları var ki sıcak para giriş çıkışı ile doğru orantılı gidiyor. Hafta başında 139 milyar dolarlık hacim bu sabah kadar 135 milyara düşmüştü ve şimdi ise 141 milyar dolar oldu. Bu market cap farkllıkları aylardır devam ediyor. Piyasalara regulasyon gelene kadar da bu şekilde devam edecektir. Şanslıysak terste kalmaz dalgayla hareket ederiz. YTD

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
umarım artık o keskin düşüşler son bulur.fiyatın artmasıyla buyuk işlem yapacak balinalarinda paarmakları titremeye baslamıştır diye düşünüyorum.

keskin düşüşler piyasanın tepkisi balinaların değil , btc balinaların at koşturabileceği bir pazar değil artık başka yerleri gitti onlar. serbest piyasada emtia ların hızlı yükseliş ardından kar realizasyonu ve panik satış tabanlı düşüşleri hep görülmüştür. Kararsız kalan yatırımcıların oluşturduğu hareket trade botları trade orderları tetikliyor ve ufak bir hareket büyük bir dalgaya dönüşüyor.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Bitcoin gerçekten çok güzel toparladı.

Anlık bitcoin fiyatları:

bitstamp: 4345 dolar
okcoin: 4550 dolar

Bitcoinin market cap de 150 milyar dolara çok yaklaştı. Kısa bir zaman içinde 150 milyar dolar barajını aşacak gibi.

Market Cap: $142.913.708.796 / 24h Vol: $4.773.189.908 / BTC Dominance: 50.7%
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Yaşasın Bitcoin. Şu an yaşadığımız hayatı ona borçluyuz. Smiley
Sabah 3925'e kadar dumplandı akşamına yeniden 4400 oldu. Birileri düşürmeye çalıştıkça büyük alım tepkisiyle karşılaşıyor. Oynak piyasaları severim, büyük fırsatlar getirir.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bitcoin rekor tazelemeye hazırlanıyor: 4400 yeniden aşıldı!
Bu rekorların sonu nerede, ne zaman gelir bilinmiyor ama bitcoin tutanlar kazanmaya devam ediyor.
full member
Activity: 532
Merit: 151
Bugün 4000 dolar olduğunda girsem mi diye çok düşündüm şimdi 4300 oldu bu piyasada keşke demekten bıktım  Undecided
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitcoin piyasasının sabreden kimseyi rezil ettiğini görmedim.Genelde sabırlı yatırımcıları vezir ediyor bitcoin piyasası. Smiley

Hepimizin gözleri dolar $$$$ görürken sabretmek en çetrefilli iş.. Bu forum gözleri $$$ lerle dolu zehir gibi insanlarla dolu.. tabiki de sabretmek onemli ama bu uzun yada kisa vadeli traderler icin degiskenlik gosteriyor. Birde kisisel ozellikler devreye giriyor..
Neyse yaşasin Bitcoin.. Şuan yaşadigim hayati ona borçluyum..
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin piyasasının sabreden kimseyi rezil ettiğini görmedim.Genelde sabırlı yatırımcıları vezir ediyor bitcoin piyasası. Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Böyle bir piyasa yok,   adamı rezilde ediyor vezirde
full member
Activity: 672
Merit: 110
4 365 dolar masallah
Jump to: