Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 462. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yeni gelen arkadaslar icin tavsiye,

bu kan banyosu surecektir, realizasyon gerceklesene kadar,

sonra kaldigimiz yerden devam edebiliriz. tabii bu biraz zaman alabilir. 1000 i gordukten sonra bir daha 1000 dolari gormemiz 4 yil aldi, simdi 2.000 deyiz vs. o yuzden sabir.

fiyat zaten genel seviyenin cok yuksegine cikmisti. turk borsasi icin konusmuyorum bile, duyan gelmis gibiydi orasi..

neyseki orada islem yapmiyorum.

ytd.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
işin garip tarafı sanırım fiat realizasyonu var.
herşey inanılmaz dususte ne oluyor anlamadım.
legendary
Bu fiyatlarda yakın zamanda tutunması zaten çok zordu. Güzel ama zevkle düşüşü izliyorum Smiley Yükselişi de güzel düşüşü de güzel Wink Canımı tek sıkan şey coin türkte çıkan bankaların bitcoin kullanıcılarını yakın takibe aldığı haberi...

uzun vadeli holder icin, fiyattaki bu hareket her zaman icin normaldir..

ben cikinca sevinip, dusunce uzulmeyenlerdenim..

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bu fiyatlarda yakın zamanda tutunması zaten çok zordu. Güzel ama zevkle düşüşü izliyorum Smiley Yükselişi de güzel düşüşü de güzel Wink Canımı tek sıkan şey coin türkte çıkan bankaların bitcoin kullanıcılarını yakın takibe aldığı haberi...
hero member
Activity: 661
Merit: 509
2000$ altına düşecek yakında, düşmemesi imkansız gibi bir şey.
Geçen yazdan btc toplayanlar kârı realize edecek bir şekilde...
hero member
Activity: 644
Merit: 504
bir hareket daha gelirse, solugu sub-2000 de  buluruz.

teknik biraz daha asagisini gosteriyor bakalim.

2.300 dolara düştü Preev 8190 TL. Bir dalga daha gelirse hoşaf oluruz üstad.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
yarım saatte 500 dolar düştü.
belliydi boyle birşey olacagı.bakalım nereye kadar dusecek.
ilginç olanı ise diğer koinlerinde dusmesi toptan dusuorlar su anda.
legendary
bir hareket daha gelirse, solugu sub-2000 de  buluruz.

teknik biraz daha asagisini gosteriyor bakalim.

hero member
Aşağı yönlü bir dalga daha bekliyorum.

edit: an itibari ile beklediğim dalga geçmiş olsun kimler göçük altında ?
legendary
Bakalım dump nerede duracak... Enerji kazanması için fırsat mı yoksa sağlam bir dolduruluşa mı getirilmiş piyasa göreceğiz....

KAN banyosu bekleniyordu zaten...

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bakalım dump nerede duracak... Enerji kazanması için fırsat mı yoksa sağlam bir dolduruluşa mı getirilmiş piyasa göreceğiz....
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
btc altcoinlerin şişliğini buz tedavisi uygulayarak almaya başladı...

bu piyasada ben şunu anladım... altcoinler düşse btc değerleniyor... altcoinler yükselse yine btc değerleniyor...

yani işin özü... trade i bırakın sizi üzmeyecek miktarlarla btc biriktirmeye bakın. gerisi yalan dolan. kumardan farksız....
newbie
Activity: 54
Merit: 0
bitcoin parabolik hareket altında eziliyor. bir sonraki dayanak noktası 1.500 seviyesinde. garip durum gerçekleşebilir. ama gerçekleşmeye de bilir Smiley
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Her gün baktığımda artıyor herhalde bunun duracağı yok işin kötü yanı artık bozamıyoruzda ihtiyaç olduğunda her gün artınca biraz daha bekleyelim modundayız diyebiliriz. Smiley
member
Activity: 126
Merit: 12
Öyle bir yükseliyor ki trade bile yapamaz hale geldik Smiley Sanırım şu anda trade falan da hikaye oldu BTC alıp kenarda keyifle izlemek en doğrusu gibi... Roll Eyes
member
Activity: 63
Merit: 10
Btcturk      Bitcoin Fiyatı: 9,999.96 TRY
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Arkadaslar altinin marketcapi bu:

$7,582,998,462,427

Bitcoin'in daha cok yolu var. Dinlene dinlene ilerliyor. Artik 2000 altina bile kim bilir ne kadar tepki alimi gelir. BU muhabbetinin ise ucuz bitcoin toplamak icin bir spekulasyondan ibaret oldugu kesinlesti diyebilirim.
aynen hocam katılıyorum. spekülasyon  illa ki olacak bu kadar yükselmiş herkes susacak mı. Smiley ama cidden 1 geri 3 ileri atıyor marketi de kendini de. heyecanla izliyoruz.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Arkadaslar altinin marketcapi bu:

$7,582,998,462,427

Bitcoin'in daha cok yolu var. Dinlene dinlene ilerliyor. Artik 2000 altina bile kim bilir ne kadar tepki alimi gelir. BU muhabbetinin ise ucuz bitcoin toplamak icin bir spekulasyondan ibaret oldugu kesinlesti diyebilirim.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Koyun Koyun diyorlardı koyduk .d
hero member
artık 2500 dolar diyebiliriz. bugun tr borsaları 10bin barajını görürler. 2013 aralık çılgınlığına döndü artık olay. düşmüyor sadece artıyor. Nerede kar realizasyonları başlıcak kestirebilen varmı?

1300 dolar oldu 2013 olayı dediler
1700 dolar oldu 2013 olayı dediler
2000 dolar oldu 2013 olayı dediler
2600 dolar oldu 2013 olayı diyorlar

Hala anlamıyorlar sene 2017 Smiley Bitcoin hala çerez fiyatına gidiyor. 3.500 dolar olmadan köpükten bahsedenlere bakmayın, satanlar zaten çarpılmışa döndü bende diyorum ki satanlar çıksın kastırıyor.
Jump to: