Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 459. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Başkan geliyor kaldırın...
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
verdikce veriyorlar ..

milleti cektiler derin sulara, simdi biraktilar kopekbaliklarin ortasina.

haydi bakalim. gene bizim piyasa iyi duruyor.

birazdan da bir haber uydurdular mi tam olur..

sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Bu kadar sert çıkışın ardından elbette bir kar realizasyonu gelecekti. Önemli olan bundan sonraki hareketler. Fibonaci'nin üstünde kalıp kalamayacağı. Çıkış hareketi davam mı edecek yoksa karrealizasyonu paniğe dönüşüp satışları tetikleyecek mi göreceğiz. Ancak görünen o ki bu ralli  şimdilik sona erdi. Eeee insaf 3 ayda neredeyse % 300 lük bir çıkış. Daha ne olacaktı ki. Daha fazla kar getirecek kaç tane yatırım aracı biliyorsunuz?
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Analizime göre olması gereken seviye 1820 Dolar. Bu seviyenin üstü köpük.

sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Suan btcler altcoinde baglı olmasa hepsini satardım tl ye geçerdim. Çok yukarıdan işlem görüyor. Neyse bozmayın işimize geliyor
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
1900-2000 seviyelerini 2 kere zorladılar bugün, ama her ikisindede benzer noktalardan geri döndü. o yüzden btc fiyatı ile endişeli değilim henüz.

Bu camiada onlara sinüs denio doğru noktaları yakalarsan kar yapabilion dalgalarda sörf yapmak gibi .d
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
1900-2000 seviyelerini 2 kere zorladılar bugün, ama her ikisindede benzer noktalardan geri döndü. o yüzden btc fiyatı ile endişeli değilim henüz.

Ben olsam endişelenirdim.Bir miktar daha düşüp yatay seyre geçmesini bekliyorum.Tek olumlu yönü Türk piyasasının 2000tl üstten işlem görmesi.Yeni yatırımcılar alışık değil sanırım btc nin dalgalanmasına  Smiley Satım için fırsattır bana göre.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
legendary
Ramazan bereketiyle geldi yaa
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Bitfinex 1920 bitstamp 2080 dolar. Herkes kafasına göre alıp satıyor. Bakalım hangisine dogru hareket olacak.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bugün iner yarın çıkar dip seviyeyi bekleyip alım yapmakta fayda var.
member
Activity: 118
Merit: 10
Bu insanlar neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum, 
1890 dolara düşerek yeni bir iniş rekoru daha kırdı.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Günaydın Bitcoinciler.
Saat sabah 04:40.
Şuan yukarı yönlü bir pump dalgası başlamış durumda. Bitstamp 2330 doları gördü.  Anlaşılan o ki 2000 dolar seviyelerine sağlam bir set çekilmiş. Bitcoin 2800 dolara kadar yükseldikten sonra büyük bir gaz boşalttı, bu gazın boşaltılması iyi oldu. Çoğu yerde bu yükselişten tedirgin olanları okuduk gördük, Bitcoin klasikleşmiş hareketini yapmayı seviyor tepe noktayı görüyor ve çakılıyor. Ocak ayında 1250 seviyelerinden 700 lere çakılmıştık, bir benzerini bugünlerde yaşadık. Herkes acaba ne zaman patlar derken patlama gerçekleşti. Artık önümüze bakmanın ve yeni hedefler koymanın zamanı geldi.

Şuan 2000 dolar seviyesine sıçrama rampası kurulmuş o seviyelere yaklaştıkta pump geliyor. Anlaşılan yön yukarı, sakin olmakta fayda var. Bir kaç gün daha izlemek en doğru karar. Al-sat hala risk taşıyor.

BTC'li günler.
member
Activity: 309
Merit: 15
1,5 ay gibi bir sürede hatrı sayılır bir kar bıraktı, sat diyenleri de dinlemedim. 1500$ seviyesine kadar düşebileceğini hesaba kattım. Yine de çekilmedim. Uzun vade de yatırımcısını üzmeyeceğini tahmin ediyorum.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Dead cat bounce mu?
Bear trap mi?
Bull run mı?
Keriz silkeleme mi?
Bir saat sürmeden %10+ artış var yine, 2.2k+$

Bull run a çıkarken bear trap e takılmış dead cat silkelemesi gibi duruyor buradan  Smiley
legendary
düşçek ya sinüs yaptı işte bişi olduğu yok REİS e söyledim merkez bankasına müdahale ettirtçek düşürttürtçek
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Dead cat bounce mu?
Bear trap mi?
Bull run mı?
Keriz silkeleme mi?
Asagıda 2000 yukarıda 2500 duvarlar döşenmiş. Bu aralıkta biçiyorlar. Aralık dediğimde %20 yapıyor. 2100 altında keriz silkelediler. Kimse üstüne alınmasın satan varsa.

Akillarda binlerce deli sorular var. Kriz silkeleme mi yoksa gaza getir sonra gaz al sonra devam et mi yoksa gaza getir millete kaktir mi... Grafiklere baktigimda benim kişisel düsüncem şudur: Tepe değeri önceden bilen yada bunu o belirleyen grup yada kisi yuksekten emirlere bir güzel satisi basti, bununlada yetinmedi bitcoin  margin trade yapip shortladi, bence her dump in arkasindan gelen alimlar shortlarin kapatilmasi durumundan baskasi degil, tabii bazi bunu alim firsati goren bir kitle vardir muhakkak. Bizim icin dususte, yukseliste aynidir. Onemli olan dalgaya dogru yerden girebilmek..
member
Activity: 70
Merit: 10
Bitcoin bu. bugun 3000 dolar olur yarin 1300 dolar olur. piyasaya yeni traderlar girdi. bunlar panik yapinca satiyorlar Cheesy onlari egitiyor balinalar simdi Cheesy bi sonrakinde rahatca alim yapsin o newbieler diye Cheesy
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Dead cat bounce mu?
Bear trap mi?
Bull run mı?
Keriz silkeleme mi?
Asagıda 2000 yukarıda 2500 duvarlar döşenmiş. Bu aralıkta biçiyorlar. Aralık dediğimde %20 yapıyor. 2100 altında keriz silkelediler. Kimse üstüne alınmasın satan varsa.
ben sattım biraz, bi sinüsü kaçırdık, ilk defa tr de trade yapcaktım daha da yapmam .d
ne diyelim KADER UTANSIN...
Sen cenabetin önde gidenisin. Sen ne yaparsan tersini yapmak lazım asıl.
Demekki TR piyasasında büyük oynamanın zamanı geldi Grin
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Dead cat bounce mu?
Bear trap mi?
Bull run mı?
Keriz silkeleme mi?
Son bitcoin kazıldığında,
Son tx yapıldığında
Beyaz adam örülen duvarların anında yok edilebileceğinin farkına vardığında her şey çok geç olacak.
Jump to: