Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 457. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 1022
Merit: 276
Merhaba BTC'li günler herkese.
2200 seviyeleri kırılamıyor. Nedeni ise Bitcoin şimdiden sene sonu hedeflerine ulaşmış durumda. Ayrıca acemilere aldırıp yüksekten dumpladır. İç piyasaların düşmemesi de bu yüzden. Yaz aylarını 1500-2000 dolar seviyelerinde geçireceğimizi düşünüyorum. Sene sonuna doğru yukarı yönlü hareket başlayacaktır. Bitcoin uzun vadede kazandırsa da 2500 dolar üstü alım yapan yeni yatırımcısını 4-5 ay terste bırakacağa benziyor.

En başından bakıldığında 1800 üstü köpük.

Post kasma amaçlı çok boş yazılar ve paint terk grafiklerle burayı karalıyorsun.
Çok değil 3 gün önce yazdığın;

1300 dolar oldu 2013 olayı dediler
1700 dolar oldu 2013 olayı dediler
2000 dolar oldu 2013 olayı dediler
2600 dolar oldu 2013 olayı diyorlar

Hala anlamıyorlar sene 2017 Smiley Bitcoin hala çerez fiyatına gidiyor. 3.500 dolar olmadan köpükten bahsedenlere bakmayın, satanlar zaten çarpılmışa döndü bende diyorum ki satanlar çıksın kastırıyor.

Çok fena kapak olmuş. Ama inatla analiz yapmaya çalışıyor arkadaş   Grin;D Grin
member
Activity: 70
Merit: 10

Post kasma amaçlı çok boş yazılar ve paint terk grafiklerle burayı karalıyorsun.

3 gün öncesine dönersek aynı şeyi söylerim. Herkes gibi bende düşüş bekliyordum ancak hata bende. öyle ki çin japonyadan gelen 3 binli fiyatlara çok umut beslemişim. En azından 3 binlere dokundurup düşer diyordum yanıldım. 200 dolar daha artsa zaten 3 binli seviyelerin üstüne atacaktı kendini. Bugün ise böyle bir analiz yaptım. Bu piyasada %100 kim tutturmuş ? Her gün gelir başlık altında analizimi düşüncemi yazar giderim. Olayı farklı noktalara çekmek boş kaçıyor. Bol kazançlar.
Seninkine analiz denmiyor sallamak deniyor Cheesy piyasa iyiyken "ooooo bitcoin cikiyor ucuz bitcoin kalmadi yeaaaa" diyosun piyasa duserkende agliyorsun hemen btclerini satiyorsun. Bos bos konusuyorsun yani Cheesy
hero member
Activity: 644
Merit: 504

3 gün öncesine dönersek aynı şeyi söylerim. Herkes gibi bende düşüş bekliyordum ancak hata bende. öyle ki çin japonyadan gelen 3 binli fiyatlara çok umut beslemişim. En azından 3 binlere dokundurup düşer diyordum yanıldım. 200 dolar daha artsa zaten 3 binli seviyelerin üstüne atacaktı kendini. Bugün ise böyle bir analiz yaptım. Bu piyasada %100 kim tutturmuş ? Her gün gelir başlık altında analizimi düşüncemi yazar giderim. Olayı farklı noktalara çekmek boş kaçıyor. Bol kazançlar.
member
2200 seviyeleri kırılamıyor. Nedeni ise Bitcoin şimdiden sene sonu hedeflerine ulaşmış durumda. Ayrıca acemilere aldırıp yüksekten dumpladır. İç piyasaların düşmemesi de bu yüzden. Yaz aylarını 1500-2000 dolar seviyelerinde geçireceğimizi düşünüyorum. Sene sonuna doğru yukarı yönlü hareket başlayacaktır. Bitcoin uzun vadede kazandırsa da 2500 dolar üstü alım yapan yeni yatırımcısını 4-5 ay terste bırakacağa benziyor.

Hala anlamıyorlar sene 2017 Smiley Bitcoin hala çerez fiyatına gidiyor. 3.500 dolar olmadan köpükten bahsedenlere bakmayın, satanlar zaten çarpılmışa döndü bende diyorum ki satanlar çıksın kastırıyor.
AhahahaHaHaa Cheesy bu kapak bana yapilsaydi bu konuya bi daha yazmazdim Cheesy
hero member
Activity: 510
Merit: 500

hero member

newbie
Activity: 4
Merit: 0
merhaba,sitenin üyelik sistemi yüzünden 2 saat uğraştım üye olmak için sürekli hata verip durdu Huh
neyse,borsa işine yeni girdim açıksa bu artış ve inmeleri görünce heves ettim para kazanabilirim diye, tabi okadar kola deyilmiş,bir sürü siteye üye olup duruyorsun,cüzdanlar borsa hesapları vs vs.  türkiyeden btc almak çok pahalıya geliyor borsadan daha fazlaya satıyolar vede,btc fee çok fazla kesiyor bu ara 1milyar satoshi alıp transfer etmek için 2 milyar satoshi almanız gerekiyo sürekli kesintiler site ayrı kesiyor fee ayrı kesiyor borsaya atıyorsun ordada bi kesinti oluyor çok zararlı oluyor, bu işin kolay bir yöntemi varmı varsa lütfen söyleyin an az fee le en az zararla nasıl btc alabilirim.ve koninm sitesi uyuz oldum hesap onay için bir sayfada kimlik bilgileri istiyorum eksiksiz doğru giriyorum ama hata verip duruyor sinir oldum iletişime geçtim siteyle cevap atmıyorlar   Angry 
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Bitcoinwisdom'da Haftalık görünümde "yeşil dildo"ları saymaya devam Smiley
Bir sonraki hafta için beklentim 2k$ altında bir süre devam etmesi.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Ortalık yemyeşil hakikaten. Hepsi birbirine bağlı gibi dün dayanabilip satmayanlara tebrikler.

Teşekkürler. Dün sadece topladık Smiley
Panik zamanlarını fırsat olarak değerlendiriniz.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Ortalık yemyeşil hakikaten. Hepsi birbirine bağlı gibi dün dayanabilip satmayanlara tebrikler.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
bugünde yükseltmeye başladılar. Dün paraşütsüz düşüyordu bugunde  durmaksızın yükseliyor. Altcoinlerde yemyeşil. Dün satıp bugun piyasaya bakanlar isyan ediyordur.
member
Merhaba;

Ana başlıktan @Afrikoin tarafından yapılmış taze bir analiz. YTD

İyi dileklerimle
Bu analizler bi boka yaramaz. burasi kripto borsası
full member
Activity: 322
Merit: 100
2700'den alıp 1850'den satanlar var mı aramızda? Cheesy Cheesy
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Ana başlıktan @Afrikoin tarafından yapılmış taze bir analiz. YTD

İyi dileklerimle
hero member
Merhaba;

Uykum var, gene belini kıracaklar BTC'nin diye uyuyamıyorum. Çok değil uyuduktan 1/2 saat sonra başlar hır.

İyi dileklerimle

1500 görülür mü hocam ne diyorsun ?

Merhaba;

Sabah 7'den beri okumadığım makale, analiz kalmadı. Genel düşünce yükselecek şeklinde ama genelde hafta sonları bir sinus dalgalanması oluyor. Geçtiğimiz hafta gibi bir hareket sonrası tam toparlanıyormuş gibi görünürken gene ağacı sallayıp parsayı yoplayıp tüyüyorlar. Ben bir düşüş daha bekliyorum ama zamanını kestiremiyorum. Fikrim gözlemlerimden ibaret. YTD bu arada.

İyi dileklerimle
member
Piyasa toparlayacak ama diger düşüş ne zaman olacak? O cok kotu olacak işte. 3700? 4700? ben riske girmeden 3700 dolarda tuyecegim Cheesy
hero member
Merhaba;

Uykum var, gene belini kıracaklar BTC'nin diye uyuyamıyorum. Çok değil uyuduktan 1/2 saat sonra başlar hır.

İyi dileklerimle

1500 görülür mü hocam ne diyorsun ?
hero member
Merhaba;

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
2-3 gündür iice başımız döndürdü, en iyisi biraz az takip etmek, daha bir hafta ceki fiyatıa gerilemiş, ço daha şaşıram lazım aslıda.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252

evet aşağı yönlü kırılma gerçekleşti, H1 vaziyet planı şu şekil.

Jump to: