Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 466. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Yakın zamanda yeni konular açılmaya başlar büyük ihtimalle Bitcoin 100000 dolar olurmu gibi söylemler şimdiden 2100 seviyelerine geldi yaz aylarında iyice rotayı yukarıya çevirdi bunun sonu yok. Artık alır başını gider.
member
Activity: 309
Merit: 15
Bir ay içinde ortalama 45 milyar $ içeri para akışı sağlandı. 2009 yılından bu yana market hacminin en fazla 30 milyar$ a çıktığı göz önüne alındığında bir aylık miktarın ne kadar muazzam bir meblağ olduğu aşikar. Bu hızla para akışı devam ederse, çoğunluğun en güvenli limanı olan BTC'nin çok büyük kırılma yaşayacağını düşünmüyorum. Hatta gelecek olumlu haberlerle yıl sonuna kadar 3k$ olması kaçınılmaz.
hero member
Activity: 644
Merit: 501
Yakında 1 btc ye orta halli bir araba alınabilecek sanırım  Grin

zamanında 10.000 btc ye papa johns dan 2 pizza alan arkadaş şu an yaşıyor mudur acaba  Grin
tanesi 10 milyon dolardan fazla ediyor simdi o pizzaların.

Laslo elinde bitcoin tutmadığını, kazdıklarını sattığını yıllar önce forumda açıklamıştı zaten.
Asıl pizzayı sağlayan kişi önemli burada Wink 43$lık harcamaya 10k btc almıştı.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418

zamanında 10.000 btc ye papa johns dan 2 pizza alan arkadaş şu an yaşıyor mudur acaba  Grin

Pizzayı satan da pizza hutın hissedarı olmuştur  Grin Grin

yok yav o da 1 aylık netflix uyeliği filan almıştır,anlayacagın yine netflix kazandı  Grin  Grin
hero member
Activity: 1022
Merit: 535

Pizzayı satan da pizza hutın hissedarı olmuştur  Grin Grin
sr. member

hero member
Activity: 1022
Merit: 535
Yakında 1 btc ye orta halli bir araba alınabilecek sanırım  Grin
sr. member
dikkat ettiyseniz son dönemde butun koinler boyle hızlı manyakça bir ivme ile artıyor.
ripple da boyle saçmasapan bir hızla arttı,etheryum 3 gunde 80 dolardan 140 dolara uctu.
yani fiat girişinin inanılmaz seviyelerde olmasına baglıyorum ben bunun baska açıklaması yok.

sr. member
Activity: 532
Merit: 254
BTC almak hayal oluyor artık... tarihi anlara şahitlik ediyoruz... bu artış hayra alamet değil kesinlikle.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
Yine uçuyor sonumuz hayır olur inşallah. Nereye kadar bu yükseliş sürecek yada nereye kadar sürebilir ki r yerde artık bir kendine gelmesi lazım.
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
Artık bitcoin için hiçbir tahminde bulunmak istemiyorum  Smiley fiyatı kestirmek imkansız gibi birşey. yıl sonu 2000 dolar seviyelerine gelebilir diyoırdum ve yaz için biraz btc almayı düşünüyordum. fiyat fırladı gitti.
bu gidişle btcde alamayacağız artık. Undecided
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Gerçekten tarihi anlara tanıklık ediyoruz. Eylül - Ekim aylarında acaba 1000 dolar olabilir mi diye düşünürken şuan fiyat 2048 dolar.
İnsan hayret ediyor  Grin Ben bu kadarını hiç tahmin edemedim açıkçası.
Bitcoin'in yükseleceği zaten sürpriz değil ama ara ara sağlam dump yemeden bu kadar hızlı yükselmesi insanı korkutuyor. Hiç olmazsa 1000 dolar'dan 1500'e çıkarken 3-5 ay yatay bir seyirde gitmesini beklerdim
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Uzun zamandır yoktu birileri demiş öldü ! Smiley Şimdide yazsınlar kral geri döndü Wink
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
bu gazla hazirana kadar 2500 ü görecez
yani yeni hedef o sanırım. baksanıza marketcap de değerini katlıyor yükselmeye devam ediyor.

Market Cap: $70.769.404.306
        BTC: $2048.97   

$2500 e göz kırpma değil artık bu gözünü dikme. Cheesy
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
bu gazla hazirana kadar 2500 ü görecez
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Tanrının kırbacı sırtandıymış gibi yükseliyor.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
2000 dolar zaten gecildi, nereden bakiyorsunuz allah askina, acikcasi neden bu kadar yukseldigini anlamiyorum, altcoinlerde birlikte gidiyor
Sen nErden bakıyorsun bilmiyorum ama daha yeni 2000 dolar bitfinexte geçildi.
Diğer borsalarda 1960-70 civarlarında. Bu arada btc e ilk kez bitstampin önünde
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

2K'ya ulaşıltığımız bu günlerde alışıla gelmiş korku senaryoları yazmanın mantıklı olmadığını düşünüyorum. Düşüş tabi olacaktır ama bu mevct durumda en fazla 500-600 usd olur sanırım. Buna dayanağım BTC'den çıkıp insanlar nereye gidecek? USDT'ye mi? Bir iki balon patlayınca ivme biraz kırılabilir hatta kısa süreli düşüşler sonrası tekar yükseliş ivmesine devam edecektir. Şaka maka yıl sonu 4K, 5K beklentisi anormal görünmüyor. Şu günlerde yaşadıklarımız "ilk" olarak nitelenecek durumlar, 2018'e kadar neler göreceğiz daha kim bilir.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
2k$'ı gördüğümüze göre artık yavaştan çıkışlara başlayabiliriz.  Cool
Önce bir araba almak lazım, şöyle orta sınıf bir şey yeter şimdilik. İlerleyen zamanlarda da spor arabalara geçiş yaparız.

2 dolardan girdiklerimizi çıkalım bence de... Smiley
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
2k$'ı gördüğümüze göre artık yavaştan çıkışlara başlayabiliriz.  Cool
Önce bir araba almak lazım, şöyle orta sınıf bir şey yeter şimdilik. İlerleyen zamanlarda da spor arabalara geçiş yaparız.
Jump to: