Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 491. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 41
Merit: 0
Buraya açık açık bişiler yazmak istemiyorum insanları etkilememek için fakat olay çok ciddi.

böyle yazarak dahada merak uyandırdınız hard fork mu
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Buraya açık açık bişiler yazmak istemiyorum insanları etkilememek için fakat olay çok ciddi.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
Onumuzde hard fork ile ilgili bir cok belirsizlik var hala al diye tavsiye veriliyor..

Forumun suyu cikti, eskiden alternatif kripto paralarda da cok guzel tartismalar olurdu simdi bir coin ile ilgili dogru duzgun bir bilgi bile yok malesef.. varsa yoksa imza kampanyalari, bountyler v.s,

Zaman alip unutmak icin bitcoin alma zamani degil piyasayi izleyin daha alip satacak cok vaktiniz olacak..
newbie
Activity: 41
Merit: 0
1000$ altı varmı acaba paralı abiler amcalar çok kazanacak Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
boyle zamanlarda,

zamaninda satmis olmanin keyfi bir bambaska yaw..

gostere gostere inecegim diyor tum indikatorler, bir de ustune haberler bindi mi , ben diyeyim selale ,artik siz ne derseniz..
hero member
Activity: 644
Merit: 504
bende sunu ogrendim son bir kac hafta icerisinde. ne zaman ki coluk cocuk kafasinda mesajlar geliyorsa foruma , o zaman satip cikma vaktidir...

Yalvarırım etmeyin satmayın lütfen çok üzülürüm.
full member
Activity: 128
Merit: 100
bende sunu ogrendim son bir kac hafta icerisinde. ne zaman ki coluk cocuk kafasinda mesajlar geliyorsa foruma , o zaman satip cikma vaktidir...

legendary
aynen oyle.

AL AL AL ALLL, hepsini al bunlarin..

gozu kapali al, sorgusuz suhalsiz al... haberlere bakmadan al, analiz yapmadan al..  hepsini al.. al al al.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Son şovlar, grafik üstel büyüme şeklinde ilerliyor. grafiğin gösterdiği 1 aşağı 10 yukarı. düşecek falan hikaye ya da günlük yorumlar. 2020 de son makas kapanacak. 2-3 milyonluk üretim var 2020 ye kadar , eğer bitcoin deliliğin arkasında gerçekten sağlam bir zeka ve gizli eller var ise piyasadaki milyoner ve milyarderlerin bu son sağlam üretim dalgasını güzelce topladığını düşünüyorum. Hatırlarsanız 2015 yılı hackler yılı olarak tarihe geçti kaç hack yapıldı sayamadık, bitcoin üretimi muhteşemdi block ödülü iyiydi, üretilen tüm bitcoinleri borsalardan hacklerle, ya da scam altcoinler ile birileri topladı. Bugün hack olayı kısmen kapansa da Ether dash vb altcoinleri şişirdikten sonra aldırıp bitcoin sattıranlarında bunlar olduğunu tabikide bilmemek saflık olur. Bitcoin güzelce toplandı toplanıyor.Bazen de çöküyormuş gibi yapıldı, geliştiriciler bitcoin bitmiştir ben çıkıyorum tüm bitcoinlerimi satıyorum vs dedi. Saf olanlar bu hikayelere inanıp 200-300 dolarlardan bitcoinciklerini sattı akıllı olanlar ise biriktirmeye devam etti. Bugün yüksek üretim dalgasının son 3 yılındayız saf olan satar akıllı olan biriktirir diyorum.tabikide ytd.
DURMAK YOK YOLA DEVAM REİS
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Son şovlar, grafik üstel büyüme şeklinde ilerliyor. grafiğin gösterdiği 1 aşağı 10 yukarı. düşecek falan hikaye ya da günlük yorumlar. 2020 de son makas kapanacak. 2-3 milyonluk üretim var 2020 ye kadar , eğer bitcoin deliliğin arkasında gerçekten sağlam bir zeka ve gizli eller var ise piyasadaki milyoner ve milyarderlerin bu son sağlam üretim dalgasını güzelce topladığını düşünüyorum. Hatırlarsanız 2015 yılı hackler yılı olarak tarihe geçti kaç hack yapıldı sayamadık, bitcoin üretimi muhteşemdi block ödülü iyiydi, üretilen tüm bitcoinleri borsalardan hacklerle, ya da scam altcoinler ile birileri topladı. Bugün hack olayı kısmen kapansa da Ether dash vb altcoinleri şişirdikten sonra aldırıp bitcoin sattıranlarında bunlar olduğunu tabikide bilmemek saflık olur. Bitcoin güzelce toplandı toplanıyor.Bazen de çöküyormuş gibi yapıldı, geliştiriciler bitcoin bitmiştir ben çıkıyorum tüm bitcoinlerimi satıyorum vs dedi. Saf olanlar bu hikayelere inanıp 200-300 dolarlardan bitcoinciklerini sattı akıllı olanlar ise biriktirmeye devam etti. Bugün yüksek üretim dalgasının son 3 yılındayız saf olan satar akıllı olan biriktirir diyorum.tabikide ytd.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Geri çıkar nasıl olsa. Al sat yapanlar için önemli tabi
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Gerçekten bir Operasyon başlatıyorlar gibi duruyor şu anda hızla düşüşe geçti bakalım ilerleyen günlerde neler olacak bekleyip görücez. Bakalım bundan sonrasında bekleyenler ne olacak. Büyük bir Pump sonrasında bekleyebiliriz bence. Smiley
legendary
evet selaleye hazir olalim, birinci dalga yapildi , ikinci dalga gel gel operasyonu ile yapildi ve bitmek uzere..

izliyoruz. heyecanla..
member
Activity: 102
Merit: 10
operasyon başlamış Cheesy birileri yüklü bi alım yapacak ve güzel bir asparagas Cheesy
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
preev kuruna bakıyım dedim o bile sapıttı
30 saniye içinde bir 4300 gösteriyor, bi 3800 bir 4015  Smiley
Sanırım algoritması bozuldu. Cunku ortalamasını aldıgı borsaların fıyatları birbirine yakın. Sabahtan beri sıkıntı var

algoritma bozulduğundan değil, bazı marketlerde ani dump olunca fiyata yansıyor. Şu anda ortalama 1103usd civarı ve 3,6138 TL kurundan 3987 TL yapıyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Kimsenin gazına dolduruşuna gelmeyin. Neymiş taban şu oldu neymiş şunun altına düşmezmiş de vs... Konu Bitcoin olunca gerisi teferruattır Wink
Daha 2 ay önce 750 Dolar rakamlarını konuşuyorduk...

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Sanırım algoritması bozuldu. Cunku ortalamasını aldıgı borsaların fıyatları birbirine yakın. Sabahtan beri sıkıntı var
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
legendary
hic durmayacakmis gibi satiyorlar,

kan banyosuna dondu resmen.

tepki gelir diye bekliyoruz ancak, gelen veriyor giden veriyor.
member
Activity: 118
Merit: 10
bitcoin satıp etherium ve monero ya geçiyor herkes özellikle de etherium a geçiyor etherium 90 doları görecek arkadaşlar sonrasında 100 ü de görebilir ama risk e almadan 90 da satın moneroda en az 45 i görücek 5-6 gün içinde

Göreceklerine dair kaynak ?  3 adet mesaj atmışsın 3  mesajında aynı ?
Peki BTC ile İlgili Yorumunuz Nedir ?
Benim yorumum BTC 100% çıkacak ama gün veremiyorum Smiley
Jump to: