Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 488. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Fork olacak onu anladık, peki fiyat neden düşüyor?

btc uçacak kaçacak diyenler gemiyi terketti, sesleri çıkmıyor, biz burdayız, full btcdeyiz

Gemiyi en son ben terk edicem galiba.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
btc uçacak kaçacak diyenler gemiyi terketti, sesleri çıkmıyor, biz burdayız, full btcdeyiz
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
http://www.coindesk.com/bitcoin-exchanges-unveil-emergency-hard-fork-contingency-plan/

asil haber burada,

tarih 1 nisan olarak dusunuluyor. ancak o gune kadar ne olur bilinmez tabi.

Forumda hala scam diyenler var  sizin gösterdiniz adres yalan haber  vermez sanırım değil mi ?

Bitcoin endeksli  alt coin aldık diyelim BTU OLAYI gerçekleşir ise ne olacak?  İki farklı para birimi olunca yani?  Tamam elimizdekiler iki katı olacak  ama iki farklı para olunca değer farkı oluşmaz mı?  Orayı çözemedim :-)
member
Activity: 118
Merit: 10
http://www.coindesk.com/bitcoin-exchanges-unveil-emergency-hard-fork-contingency-plan/

asil haber burada,

şakamı yoksa hocam ?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

asil haber burada,

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
900 dolar geliyor.

Umarım dikkate alan olmuştur.

ben kaçırdım bunu ya Sad özellikle sormuştum halbuki

Mesaj mı attınız hocam, göremedim.

burdan sormuştum. sağlık olsun

Buraya pek yazmam ama yön aşağı.

ytd.

İyi akşamlar.

1000 usd altını görür mü? yoksa ocak ayındaki gibi 700lere kadar düşer mi?
Fork icin tarih versinler kan o zaman akicak bu siyrik sadece.
Sonrada btc mi btu mu acaba diye arada birakacaklar bide orda vurucaklar.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
An itibari satmaz isem daha çok zarar edeceğimi düşünerek satıp çıkmış bulunuyorum. ( ne yazık ki) 700-800 usd'lerin konuşulduğu ortamda satmak zorunda kaldım. Uzun vadede elbet çıkacaktır 10.000 dolar da olacaktır ama şurası kesin kısa vadede düşüyor. Düşüşü fırsata çevirelim madem.

Ya dostum kusura bakma da şu sayfada konuşulanlara bir bak, bir de kendi yazdıklarına bak. Senin dışında 1 tane boş beleş yorum yapan yok. Herkes belli durumlara hakim, yorum kabiliyetine sahip. Sen cidden farklı bir kafadasın. Sayfada bir tek sırıtan senin yorumların okurken.

Allah rızası için insan utanır da yazı yazmaz ya şu başlığa artık. Sana söylüyorum bunu direk  Grin

Bir süre kendine bir şans ver, dinlen bence.  Wink
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
900 dolar geliyor.

ytd.

İyi akşamlar.

Kusura bakmayın gözümden kaçmış, satmak için bu fiyatlar da iyi bence, bir kırılma daha bekliyorum.

Bu mesaj 994 dolarda yazılmıştır.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
900 dolar geliyor.

ytd.

İyi akşamlar.

legendary
900 dolar geliyor.

sr. member
900 dolar geliyor.

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yakın zamanda olduğu gibi 760 görür mü dersiniz
member
Activity: 118
Merit: 10
900 dolar geliyor.

tebrikler  BTC - ETC  güzel tahminlerde bulundunuz...
dün akşam 0.3  BTC lik tahmin oyunu acacaktım ay sonuna ne olur gibilerinden  sırf siz gelip tahmin yaparsınız diye konu açmadım Cheesy

Pazartesi günü belli olur nereye gideceği bana öyle geliyor...
legendary
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Şuan Turkiye piyasası dumplarla birlikte piyasanın altına indi. Preevden 100 polodan 200tl ucuza btc alınabiliyor suan paribudan.
Derinlik olarak aralıklar boş ama 3400e alıs yazın 5dakikaya alırsınız. Riske girmek isteyenler denesin.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
2 günde %20 değer kaybetmesi yıkılmak değilse cahillik tanımınızı gözden geçirin.

İsterse fiyatı %50 düşsün. Değer (value) ile fiyat (price) aynı şey değildir. Önce bu kavramları doğru öğrenin ondan sonra gelip burada tartışırsınız. Bilgi sahibi olmadan fikir belirtmek çok kolay. Bir üyelik aç insanları manipüle et. Paçalarınızdan cehalet akıyor.
Zaten burada turkce forumda  herkeste min 10k btc var ve bununla pump dump yapıyor. Manipule edilecek rakamlar yok local forumda. Sizinle aynı dusuncede değil diyede cahil tanımını yapmakta hos değil. Varsa fikriniz soylersiniz ki siz fikrinizi beyan ettiğiniz andan beri dedikleriniz suan icin tam tersi olmus. Bu piyasada hersey olur.

yurtdışı borsaları oynatamazsın ama yurtiçi borsaları süper oynatıyorlar. örneğin şimdi;
bitkapital satış:   4599
koinim:              3740
paribu:               3770
yurtdışıfiyatı:       3479

Bu işten kazanan fena kazanıyor, yurtdışından bitcoin alıp türkiyeden satan adam var ise şayet 2-3 aya saray alır kendine.

Kac bitcoin satabilirsin turk borsasina?  derinlik mi var?

getireyim hemen satayim 10 tane koinime . ortalama hangi fiyattan satilacak. koinimde 50 bitcoini ortalama 2500 tl den bile satamazsin. bir saray kac BTC eder? 

Orada fiyat 3770 yaziyor diye, elindeki onlarca bitcoini o fiyattan satabileceginizi zannediyorsaniz, siz cok yanlis anlamissiniz mevzuyu.

sr. member
burası türkiye. herkes birbirine cahil diyor Smiley

tartışırken "ne kadar cahilsiniz" eşiği var. o eşik önemli işte. ondan sonra "bu kadar cahil olmayın ya" denir ve gol atıldığı sanılır Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
2 günde %20 değer kaybetmesi yıkılmak değilse cahillik tanımınızı gözden geçirin.

İsterse fiyatı %50 düşsün. Değer (value) ile fiyat (price) aynı şey değildir. Önce bu kavramları doğru öğrenin ondan sonra gelip burada tartışırsınız. Bilgi sahibi olmadan fikir belirtmek çok kolay. Bir üyelik aç insanları manipüle et. Paçalarınızdan cehalet akıyor.
Zaten burada turkce forumda  herkeste min 10k btc var ve bununla pump dump yapıyor. Manipule edilecek rakamlar yok local forumda. Sizinle aynı dusuncede değil diyede cahil tanımını yapmakta hos değil. Varsa fikriniz soylersiniz ki siz fikrinizi beyan ettiğiniz andan beri dedikleriniz suan icin tam tersi olmus. Bu piyasada hersey olur.

yurtdışı borsaları oynatamazsın ama yurtiçi borsaları süper oynatıyorlar. örneğin şimdi;
bitkapital satış:   4599
koinim:              3740
paribu:               3770
yurtdışıfiyatı:       3479

Bu işten kazanan fena kazanıyor, yurtdışından bitcoin alıp türkiyeden satan adam var ise şayet 2-3 aya saray alır kendine.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011

legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
  uzun zamandır 3 haneli görmüyorduk bitcoini Smiley

Bitcoin düşmez diye bir şey yok, fiyatı sürekli artıyor diye bir şey de yok.
Bitcoin almak isteyenler için de iyi bir fırsat doğuyor olabilir. Panik yapmayın, düşünün. "Bitcoin geleceğin para birimidir" diyip 5 sene beklerim diyorsanız sadece bitcoin alın ve 10 sene dursun orada. Ani iniş-çıkışlarda işlem yapmadan duramam diyorsanız kararınızı ona göre verin.

https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd bu adrese gelip Time Interval'ı 1w yapın. O grafiği 4-5 dakika inceleyin, uzun vadeli kararlar vermenize yardımcı olacaktır.
Jump to: