Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 486. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 257
1000 altına guzel sarkıttılar. Tepkide suan icin gelemiyor. Sanırım herkesin beklediği 800lu rakamlar gelicek.
full member
Activity: 366
Merit: 101
böyle dalgalanmalar yeni yeni btc sektörüne aşina olduğum için biraz korkutucu geliyor aslında ama bekleyip göreceğiz neler olacağına
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Bitfinex i takip ediyorum. Her basamak düşüşün ardından gelen alımlar buyuk olasilikla short pozisyonlarinin kapatilmasi sırasındaki otomatik alimlar. Ibre aşaği yonlu bu alimlar sizi yaniltmasin. YTD.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Ben şahsen devasa bir düşüşte dahi sahip olduğum ufak btcyi satmama taraftarıyım.
Evet ben de short-sat pozisyonuna geçişler hissediyorum AMA bubble lanmış bu kadar altcoin in bir gün söneceğine ve dönüşün btc ye olacağına şüphem yok.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Beyler ani düşüşlerde toplanmalımı 900 civarı yoksa 800 falan beklemelimiyim

Eğerki iyi bir dump gelirse 800$ gibi seviyelere birden düşüş olursa alım yapılmalı bence. Yani şu anda görünen o ki bir kırılma olursa 900 değilde 800 veya altını az çok görebilir gibi geliyor benim düşüncem tabi bu. Bende o seviyelere eğer düşerse bekliyorum alım yapmayı biraz izlerim tabi.
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Beyler ani düşüşlerde toplanmalımı 900 civarı yoksa 800 falan beklemelimiyim
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Bu son zamanlardaki olaylar ile short pozisyonlar fazlasiyla acildi, zannediyorum bir sure daha o shortlari forced liquidation edebilmek icin ufak tefek dalgalar yapabilirler. Yakin 1.5-2 haftalik grafik asiri derecede sat veriyor.
Evet bir suredir belli baslı altcoinlerin hep yeşillerde gezmesi tedirgin ediyor. Btc zaten belirsiz. Yavas yavas dolara gecmekte fayda var gibi.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Bu son zamanlardaki olaylar ile short pozisyonlar fazlasiyla acildi, zannediyorum bir sure daha o shortlari forced liquidation edebilmek icin ufak tefek dalgalar yapabilirler. Yakin 1.5-2 haftalik grafik asiri derecede sat veriyor.
member
Activity: 118
Merit: 10
merhaba btc ile  geçen hafta tanıştım güzel karlı bir iş gibi  ama arkadaşın dediği gibi 800$a düşer belki hatta 200 dolarada düşer bilemezsiniz sizler bunu.

https://www.youtube.com/watch?v=od-z89TO-bo
newbie
Activity: 13
merhaba btc ile  geçen hafta tanıştım güzel karlı bir iş gibi  ama arkadaşın dediği gibi 800$a düşer belki hatta 200 dolarada düşer bilemezsiniz sizler bunu.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Şöyle boş adamları cidden anlamıyorum, bu tipler hisse senedi forumlarında da aynılar burda da aynılar. Çok afedersiniz de ulan burdaki 3-5 kişinin yapacağı birkaç bin dolarlık işlem mi bitcoin'deki trendi belirleyecek ya. Hadi kandırdın diyelim. Nasıl bir işsizsin sen yahu...  Cheesy
member
Activity: 118
bitcoinin bu yanını seviyorum işte büyük bir silkelenme ve tekrar ani bir çıkış Smiley böyle durumlarda aceleci davranmadan sadece izlemeyi tercih ediyorum. güne yükselişle başladı ani bir şekilde şuanda 1080 usd

Ben kendi açımdan yine bir kırılma bekliyorum açıkcası şu 1 hafta durumu çok kritik. Yani bir anda yükselişe tekrardan geçip daha sonra yine 900$ veya aşağısını görmeyi düşünüyorum açıkcası şu anda sanki yoklama durumu gibi geliyor şu anki dalgalanmalar benim anladığım kadarıyla.

7-8 gün içinde 800$ a kadar düşeceğini düşünüyorum sonrasında yine toparlar btc

düşünüyoruz öyleyse varız.

Tamam hepimiz varız da neden öyle düşünüyorsunuz?
arkadaşın önceki attığı mesajlara bakın anlarsınız Wink
https://bitcointalksearch.org/user/mtmitat-970101

şunu demek istiyor BTC'leri satın ETH XMR geçin çünkü ben yakalandım çıkamıyorum yardım edin.
bu arkadaşın önceki mesajlarındanda anlaşılacağı üzere herkes  XMR veya ETH geçsin istiyor, çünkü Kendisi öyle yapmış sanırım...  herkes peşimden gelsin hesabı...

BTC' düşsede batsada çıksada  kazık gibi yerinde durur... tedirgin olan çıksın Parasını alsın beklesin bir kenarda şuan alım fırsatı veriyor işte... alan alıyor alamayan bakıyor.  bakın öcenki mesajlarıma 2 ay bekledim ben bu günleri görmek için Cheesy uzun vadede kazandırır...

ayrıca şurayıda takip etmekte fayda var.
Sell or wait?

Psikolojik Algı Style

bitcoin satıp etherium ve monero ya geçiyor herkes özellikle de etherium a geçiyor etherium 90 doları görecek arkadaşlar sonrasında 100 ü de görebilir ama risk e almadan 90 da satın moneroda en az 45 i görücek 5-6 gün içinde

Düzeltme yapmadan bu ETHEREUM 90 ları bulacak monero da 50 ye kadar çıkar arkadaşlar bu zamana kadar olan dumpın yarısıydı.

Monero yu 50 dolara kadar dumplayacaklar

5-6 gün içinde 90 doları bulduracaklar ethereuma 90 dan sonrası risk elden çıkartmak lazım

newbie
Activity: 34
İlk mesajı Paribu'yuda keşke koysaydınız ..

hero member
Activity: 1330
Merit: 533
bitcoinin bu yanını seviyorum işte büyük bir silkelenme ve tekrar ani bir çıkış Smiley böyle durumlarda aceleci davranmadan sadece izlemeyi tercih ediyorum. güne yükselişle başladı ani bir şekilde şuanda 1080 usd

Ben kendi açımdan yine bir kırılma bekliyorum açıkcası şu 1 hafta durumu çok kritik. Yani bir anda yükselişe tekrardan geçip daha sonra yine 900$ veya aşağısını görmeyi düşünüyorum açıkcası şu anda sanki yoklama durumu gibi geliyor şu anki dalgalanmalar benim anladığım kadarıyla.

düşünüyoruz öyleyse varız.

Tamam hepimiz varız da neden öyle düşünüyorsunuz?
sr. member
Activity: 406
Merit: 265

hero member
Activity: 1680
Merit: 529

sr. member
Activity: 574
Merit: 250
bitfinex'teki BCU'nun fiyatının 200'lere düşmesinin bitcoin'in tekrar 1100'lere çıkmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum. umarım BCU düşmeye devam eder.

ben de öyle düşünüyorum. kimse bcu'ya rağbet etmedi. satışların panik satışı oldugu belli oldu.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
bitfinex'teki BCU'nun fiyatının 200'lere düşmesinin bitcoin'in tekrar 1100'lere çıkmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum. umarım BCU düşmeye devam eder.
member
Activity: 102
sr. member
Activity: 574
Merit: 250
Bitcoin'i sallamaya çalışıyorlar ama yok tık demiyor. Sec kararı bile deviremedi, altcoinleri patlattılar yine düşmedi, bitcoin sallanmıyor artık. Tekrar etmekte fayda görüyorum ucuz bitcoin devri kapanmıştır.

Gerçekten de bitcoin sallanmıyor artık. Çünkü direkt yıkılıyor. BTC sizin bu tahmininizden sonra sadece 2 gün içerisinde 200$ düştü, hala da düşüyor.

200 dolar mı?

Evet 200 dolar.

evet tarafından ..
Jump to: