Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 492. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 406
Merit: 265
bitcoin satıp etherium ve monero ya geçiyor herkes özellikle de etherium a geçiyor etherium 90 doları görecek arkadaşlar sonrasında 100 ü de görebilir ama risk e almadan 90 da satın moneroda en az 45 i görücek 5-6 gün içinde
member
Activity: 118
Merit: 10
BTC'yi düşüremekte zorlanınca böyle haberler gelmesi normaldir...
Haberlere inanan insanlarda panikle satış yapabilir.
Ama alım fırsatı şuan gerçekten.
full member
Activity: 154
Merit: 100
İngiltere Bankaları artık BTC borsalarına para gönderen müşteri hesaplarını kapatıyor

https://twitter.com/Bittylicious_/status/842361358964387840

Bitcoin'den kapandığına dair bir ibare yok. Kaldı ki mention'da da kanıt sunamamış.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
İngiltere Bankaları artık BTC borsalarına para gönderen müşteri hesaplarını kapatıyor

what the f?
hero member
Activity: 625
Merit: 500

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
iyi dumpladilar 1150 dolara kadar, bakalim devami gelecek mi ?

fork haberlerini pek iyi algilamadi piyasa.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Bitcoin'i sallamaya çalışıyorlar ama yok tık demiyor. Sec kararı bile deviremedi, altcoinleri patlattılar yine düşmedi, bitcoin sallanmıyor artık. Tekrar etmekte fayda görüyorum ucuz bitcoin devri kapanmıştır.

konu bitcoin olunca asla asla dememeyi öğrendim, hemde bir kısmı çok acı tecrübelerle oldu, her zaman fırsatlar olacaktır. panik yapmaya gerek yok.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Bitcoin'i sallamaya çalışıyorlar ama yok tık demiyor. Sec kararı bile deviremedi, altcoinleri patlattılar yine düşmedi, bitcoin sallanmıyor artık. Tekrar etmekte fayda görüyorum ucuz bitcoin devri kapanmıştır.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
küçük miktar da olsa (tüm yatırımım bu:)) 1200 TL lik satış yaptım.
düşerse bir ihtimal
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Fırtına öncesi bir sessizlik var sanki ? ether ve dash'ı patlatıp bitcoin'e yönelecekler bence fiyat 1335 olacak

bence tam tersi olabilir, btc pump, ardından önde gelen altcoinlerde pump, sonrasında hepsinde dump, 2013  böyle olmuştu, o zaman buralarda olanlar hatırlar

Tam tersi olma ihtimali yok. Sadece size ether dash aldirip bitcoin sattiriyorlar.

ana forumdada  düşünceler hemen hemen aynı gibi  kimisi 1350 diyor kimisi 1500  diyor
kimisi 1350$  11 mart sonrası yaşananlara göre çok zor değil diyor.. 
yani 11 marttaki sert inişten sonra hemen kendini toplamasını olumlu bulanlar var.

aynı şekilde düşecek diyenlerde var.  acele etmeyin diyende var. bence düşmesini bekleyin diyende var.
yani tarafsız cevaplar yok gibi..   ben paramı 2 ye böldüm 1150 'den alım emri girdim, 1350'den  satış emri girdim bakalım ikisinden biri olacak...

arkadaşında dediği gibi Tam tersi olma ihtimali yok. cümlesi sanki daha ağır basıyor bendede Smiley

herkes gibi bende uzun vadede artacağı kanısındayım ama
Akıllıca olmuş Smiley
member
Activity: 118
Merit: 10
Fırtına öncesi bir sessizlik var sanki ? ether ve dash'ı patlatıp bitcoin'e yönelecekler bence fiyat 1335 olacak

bence tam tersi olabilir, btc pump, ardından önde gelen altcoinlerde pump, sonrasında hepsinde dump, 2013  böyle olmuştu, o zaman buralarda olanlar hatırlar

Tam tersi olma ihtimali yok. Sadece size ether dash aldirip bitcoin sattiriyorlar.

ana forumdada  düşünceler hemen hemen aynı gibi  kimisi 1350 diyor kimisi 1500  diyor
kimisi 1350$  11 mart sonrası yaşananlara göre çok zor değil diyor.. 
yani 11 marttaki sert inişten sonra hemen kendini toplamasını olumlu bulanlar var.

aynı şekilde düşecek diyenlerde var.  acele etmeyin diyende var. bence düşmesini bekleyin diyende var.
yani tarafsız cevaplar yok gibi..   ben paramı 2 ye böldüm 1150 'den alım emri girdim, 1350'den  satış emri girdim bakalım ikisinden biri olacak...

arkadaşında dediği gibi Tam tersi olma ihtimali yok. cümlesi sanki daha ağır basıyor bendede Smiley

herkes gibi bende uzun vadede artacağı kanısındayım ama
hero member

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

zaten bu kadar pump yemiş altcoin varken btc ye dump gelmeyeceğini düşünmek bana inandırıcı gelmiyor.
Kaçımız bir coin pump yemeden yakalama imkanı oldu btc nin dumpi öncesi? çok nadirdir. Sebebide bu işte, dump dan önce nereye kadar yükselir diye konuşurken millet altcoinleri topluyorlar sonra dump başlıyor bizde dump ın sonucunda altcoin lere geçiş yaparken adamların karına kar koyuyoruz.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

hero member
newbie
Activity: 46
Merit: 0
bence daha cok maymun operasyonu gibi geliyor, sempanzede olabilir..

hımmm
demek maymun operasyonu...

maymunluk yapanlara birşey yapabilir miyiz? Huh

vakit harcamaya değer mi ?

israf değil mi?

hero member
Operasyon balina falan yok ucuz bitcoin devri bitti. 2017 sonu 2000-2400 dolar görülecektir. 2018 mart aylarında bicoin sec tarafından onaylanacak 3-4 bin yolculuğu başlayacaktır. ( beklentim bu yönde yatırım tavsiye değildir )
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bence daha cok maymun operasyonu gibi geliyor, sempanzede olabilir..
newbie
Activity: 46
Merit: 0
etf olayi bittigine gore , zayif ellerde dokuldugune gore kaldigimiz yerden devam edebiliriz. yeni bir dalga basladi,

neyse panik yapmayin, pazartesi gunu rahat rahat 1300 dolardan alabilirsiniz.  Grin

Bende pazartesini bekliyordum düşer diye artık senin dediğin gibi 1300 den alacağım galiba  Smiley

balina operasyonu olabilir mi?
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
etf olayi bittigine gore , zayif ellerde dokuldugune gore kaldigimiz yerden devam edebiliriz. yeni bir dalga basladi,

neyse panik yapmayin, pazartesi gunu rahat rahat 1300 dolardan alabilirsiniz.  Grin

Bende pazartesini bekliyordum düşer diye artık senin dediğin gibi 1300 den alacağım galiba  Smiley
Jump to: