Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 506. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 257
Çok açık söylüyorum, Bitcoin 500 doların civarına inerse tüm varlığım bitcoine armağan olsun  Cheesy  Shocked babamı ailemi çevremdeki kim varsa sevdiklerim dahil bitcoin aldırırım :d şaka bir yana dünkü ani 50 dolarlık düşüş dalgasından sonra bir dalga daha gelirse 980 görür demiştim o dalga bugün geldi 890 görüldü yarın bir dalga daha gelirse 780 görülür grafik aşağı yönlü okumak için uzman olmaya gerek yok. tepki alımları ile tutunuyor birileri paraları bozdurmaya başladı anlaşılan

çin "eee yeter lan tamamen mining vs alım satım çekim yasaktır" diye çok sert bir kanun çıkarırsa ne olacak:)?
Suanki fiyatın 10 da 1i ancak olur ama o kadarda sert bir hareket geleceğini sanmıyorum.
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
Çok açık söylüyorum, Bitcoin 500 doların civarına inerse tüm varlığım bitcoine armağan olsun  Cheesy  Shocked babamı ailemi çevremdeki kim varsa sevdiklerim dahil bitcoin aldırırım :d şaka bir yana dünkü ani 50 dolarlık düşüş dalgasından sonra bir dalga daha gelirse 980 görür demiştim o dalga bugün geldi 890 görüldü yarın bir dalga daha gelirse 780 görülür grafik aşağı yönlü okumak için uzman olmaya gerek yok. tepki alımları ile tutunuyor birileri paraları bozdurmaya başladı anlaşılan

çin "eee yeter lan tamamen mining vs alım satım çekim yasaktır" diye çok sert bir kanun çıkarırsa ne olacak:)?
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
eğer bir haber daha gelirse üzerine iyice düşer gibi geliyor.
hero member
Activity: 881
Merit: 502
Dün gelen BTC/LTC çekimlerinin ana 3 borsa tarafından 1 aylığına durdurulması gayet ciddi bir karar ve fiyatı etkilemesi kaçınılmaz.

Uzun vadede Bitcoin i iyi etkileyeceğini düşünüyorum ama 1 ay süresince 5000 CNY 720 USD leri görürüz diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
4800 Yuan a kadar geri çekilme yaşanması en muhtemel olasılık. Grafiğe bakıca her şey anlaşılıyor. Çinden gelen haberler sadece bir sebep bulmak... hikaye yani..
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Btc gecen sene subatta 400 dolar civarındaydı. Suan 500 dolar olsa gecen sene elınde tutanlar hala %25 karda oluyor.bence oldukca iyi bir oranda kar bu. O yuzden bu piyasada hersey olabilir.
Ama su son cin haberleri hic hosuma gitmedi. Banada toparlamaya calısıyorlar gibi geliyor. Yarın uyanıp 800 dolar gorsemde sasırmam 1100 de.

Çin haberlerini çok fazla galaya almamak lazım çok fazla. Hem bitcoin bu doğal olarak inişler çıkışlar olacak ama ben sanmıyorumki birden 500$ seviyelerine insin biraz zor gibi gözüküyor şu sıralarda. Bana kalırsa bu saatten sonra bu ivmeyi çok fazla kaybetmeyiz gibi geliyor artık. En kötü ihtimalle 800$ seviyelerine kadar düşse kafi diyebilirim.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Btc gecen sene subatta 400 dolar civarındaydı. Suan 500 dolar olsa gecen sene elınde tutanlar hala %25 karda oluyor.bence oldukca iyi bir oranda kar bu. O yuzden bu piyasada hersey olabilir.
Ama su son cin haberleri hic hosuma gitmedi. Banada toparlamaya calısıyorlar gibi geliyor. Yarın uyanıp 800 dolar gorsemde sasırmam 1100 de.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
sr. member
Activity: 448
Söylenti doğru da olsa yalan da olsa, bu tip iniş çıkışlar hep oldu, bundan sonra da olacak. Olmazsa hiç birimiz burada olmayız zaten. Güzel yanı bu bitcoinin.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Su soylent dogru cıkarsa durum vahim olur.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
bitcoin bu iner çıkar.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
valla açıkcası alasım var ama emin olamadım Cheesy biraz bekleyelim belkide en azından elde para yok şuara
bulabilirsem btc almak lazım . tabi hareket ben haberin yapırdığı hareketi düşünürsek 20 gün sonra almaya başlamak mantıklı.

Almak için iyi fırsat, bir çok borsa etkilenmemiş görünüyor

kesinlikle yaptığım incelemelerde asıl önemli olan altcoinlerin düşüşe verdiği tepki eğer bu düşüş belli sevide kalıcaı olacaksa altcoinlerin bilenen ve çok hacimli olanlarında hatırısayılır yükseliş başlaması lazımdı
bence şu ara 980 civarında dursada yarına 1000 doları tekrar geçicektir.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
valla açıkcası alasım var ama emin olamadım Cheesy biraz bekleyelim belkide en azından elde para yok şuara
bulabilirsem btc almak lazım . tabi hareket ben haberin yapırdığı hareketi düşünürsek 20 gün sonra almaya başlamak mantıklı.

Almak için iyi fırsat, bir çok borsa etkilenmemiş görünüyor
full member
Activity: 142
Merit: 100
Cin merkez bankasi cin borsalari ile kapali kapilar ardinda bir toplanti yapti.
Bu haber dun piyasayi biraz etkiledi fakat sonra toparlandi ortalik.

Bugunse aciklanan karar, kara para aklamaya karsi borsalarin yeni onlemler alacagi.
Fakat bu onlemler alinana kadar OKCoin ve Huobi BTC ve LTC withdrawlarini 1 ay boyunca askiya aldiklarini acikladi.

Bunun neticesinde de herkes dumplamaya basladi.

Bence gemiye atlamak icin guzel bir vakit.

https://www.okcoin.cn/t-2505271.html
https://www.huobi.com/p/content/notice/getNotice?id=601

Peki yukarı giden gemiye mi yoksa aşağı giden gemiye mi bineceğiz?
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
Cin merkez bankasi cin borsalari ile kapali kapilar ardinda bir toplanti yapti.
Bu haber dun piyasayi biraz etkiledi fakat sonra toparlandi ortalik.

Bugunse aciklanan karar, kara para aklamaya karsi borsalarin yeni onlemler alacagi.
Fakat bu onlemler alinana kadar OKCoin ve Huobi BTC ve LTC withdrawlarini 1 ay boyunca askiya aldiklarini acikladi.

Bunun neticesinde de herkes dumplamaya basladi.

Bence gemiye atlamak icin guzel bir vakit.

https://www.okcoin.cn/t-2505271.html
https://www.huobi.com/p/content/notice/getNotice?id=601
hero member
Activity: 518
Merit: 500
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Bitcoini seviyorum ya, hangi enstrümanda var bu hareket, eğer konu bitcoinse asla asla demeyeceksin.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Çin'in en büyük iki borsası OKCoin ve Huobi BTC ve LTC çekimlerini 1 ay süreyle durdurdu, fiyatlar tepetaklak.

Geçici süreyle diye duymuştum, 1 aysa daha dip olmayabilir burası.

Çin haberi doğru ise serbest düşüş 700 ler gelebilir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Önceki iki ufak dump ve pump demek bundan oldu.
Bu haberi bilen site yönetimleri sürekli alım yaptılar.
Sonra aldıklarını sattılar.

Şimdi de millet birbirini yesin dediler.
member
Activity: 91
Merit: 10
Çin'in en büyük iki borsası OKCoin ve Huobi BTC ve LTC çekimlerini 1 ay süreyle durdurdu, fiyatlar tepetaklak.

Geçici süreyle diye duymuştum, 1 aysa daha dip olmayabilir burası.
Jump to: