Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 510. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
Altcoin alamıyoruz resmen, piyasada belirsizlik hüküm sürüyor. Bitcoinin yönünü kestirebilen var mı? Yükseldikçe altcoin'ler çakılıyor. Zarar nedeniyle polo kıpkırmızı.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
balkanlardan çok fena pump dalgası geliyo beyler demedi demeyin .d
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

Neyin köpük neyin gerçek olduğunu zamanla anlıyoruz ama 5 senedir bu foruma köpük diye gelenleri nedense uzun vadede hiç göremiyoruz. Wink

iste bu alintiladigim kisma bizzat imzami atarim..

uzun vadeli dususen ile kisa vadeci arasindaki en buyuk ayrim iste budur.

Bitcoini daha dun ogrenip, daha ne oldugunu altindaki teknolojiyi kavrayamadan, dun gidip 1000 dolardan alan kisi, hemen ertesi gun/gunlerde fiyatin 2000 dolar olmasini beklerken, kucuk bir dump ile fiyat 800 dolara dusunce. bitcoin tu kakadir bu demeye basliyor. Halbuki gecen seneye kiyasla 3 kat getiri saglamis bir varliktan bahsediyoruz. tl bazinda 7-8 katina cikti neredeyse son 1-1.5 senede.
hero member
3-4 günde ne oldu da 1.5 milyar dolarlık yatırım aldı bitcoin fiyatı 100 dolar artmış, yurtdışı para transferi olayı olmasın birileri çindeki dolarlarını amerikaya çıkarıyor belkide ? amerika'da satışa geçmeye başlayınca o 1.5 milyar dolarlık köpük temizlencek gözünüzü 890 dolarlarda açmayın.

Benim için fark etmez, isterse 10 dolara düşsün daha çok alalım. Olaya gerçekçi yaklaşmak gerek, ucuza Bitcoin bekleyenler 2 senedir hüsrana uğruyor. 3-4 günde ne olduğu belli, Bitcoin aslında olması gereken yere gidiyor. Bunu fark edemeyenler arkasından bakmaya devam ediyor. Neyin köpük neyin gerçek olduğunu zamanla anlıyoruz ama 5 senedir bu foruma köpük diye gelenleri nedense uzun vadede hiç göremiyoruz. Wink

bitcoin fiyatında aynı şeyleri düşündüğümüze eminim ben yükseleceğini düşünenlerdenim, ama ani düşüş olursa şaşırmamak gerektiğini söylüyorum sadece. Yılbaşında'da bitcoine parayı getirip fiyatı şişirip patlattılar. Bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak. Borsalarda Kim kazanacak kim kaybedecek asıl soru bu.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
3-4 günde ne oldu da 1.5 milyar dolarlık yatırım aldı bitcoin fiyatı 100 dolar artmış, yurtdışı para transferi olayı olmasın birileri çindeki dolarlarını amerikaya çıkarıyor belkide ? amerika'da satışa geçmeye başlayınca o 1.5 milyar dolarlık köpük temizlencek gözünüzü 890 dolarlarda açmayın.

Benim için fark etmez, isterse 10 dolara düşsün daha çok alalım. Olaya gerçekçi yaklaşmak gerek, ucuza Bitcoin bekleyenler 2 senedir hüsrana uğruyor. 3-4 günde ne olduğu belli, Bitcoin aslında olması gereken yere gidiyor. Bunu fark edemeyenler arkasından bakmaya devam ediyor. Neyin köpük neyin gerçek olduğunu zamanla anlıyoruz ama 5 senedir bu foruma köpük diye gelenleri nedense uzun vadede hiç göremiyoruz. Wink
hero member
3 günde 910 dolardan 990 dolara sağlam, hacimli şekilde yükseldi. 1000 doları kesin olarak deneyecektir. OKCoin şu anda 1002$ gösteriyor ama asıl önemli olan Bitfinex ve Bitstamp'te 1000$ direncini kırması. Düşmesini bekleyenler ellerinde nakitle beklemeye devam etsin, 800 TL olduğunda alırsınız. Smiley

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
3 günde 910 dolardan 990 dolara sağlam, hacimli şekilde yükseldi. 1000 doları kesin olarak deneyecektir. OKCoin şu anda 1002$ gösteriyor ama asıl önemli olan Bitfinex ve Bitstamp'te 1000$ direncini kırması. Düşmesini bekleyenler ellerinde nakitle beklemeye devam etsin, 800 TL olduğunda alırsınız. Smiley
hero member
Bir yerden çakılacak orası kesin, hepimiz biliyoruz ki bir grafik asla ok gibi yukarı gitmez dalgalıdır, çok yükseldi grafiğe bakın aşağısı 890 dolara kadar boşluk, yani ani bir satış gelirse  kemerleri bağlayın derim. 890 da ben bir destek görüyorum.
sr. member
Activity: 490
Merit: 250
Donald Trump Çin ekonomisine savas acmis durumda, Nikkei 225 2 gundur cok buyuk kayiplar veriyor, bitcoin'i etkiler mi bilmem ?
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
Nasıl ne yapabilir bir şey yapamasa bile adamların bir sözü ile panik satışları ile birlikte dibi görebilir. Burada bahsettiğimiz kişi Amerika başkanı gerçi pek başkan gibi hareket etmiyor iş adamı olmasından dolayıda savaş açacağını şuan için düşünmüyorum ama işte sağı solu belli olmayan birisine benziyor. 

millet panik satışı yapar dibi görürse abanır, güzelce alırım vallaha
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Nasıl ne yapabilir bir şey yapamasa bile adamların bir sözü ile panik satışları ile birlikte dibi görebilir. Burada bahsettiğimiz kişi Amerika başkanı gerçi pek başkan gibi hareket etmiyor iş adamı olmasından dolayıda savaş açacağını şuan için düşünmüyorum ama işte sağı solu belli olmayan birisine benziyor. 
sr. member
Bitcoin Freak

trump gibi bir adamın bitcoinle ilgili sorunu olacağını düşünmüyorum..

hatta ucuza almak için tamamen yasakladım deyip kendisi toplayabilir kaypak herif Grin
sr. member
Bitcoin Freak
Yeniden yükselişi görmek sevindirici bir hadise. Kafamda ise şu düşünce mevcut Amerikan başkanı Donald Trump kafası esip bitcoin'e karşı tavır alırsa savaş başlatırsa neler olacaktır.

ne yapabilir ki:)
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yeniden yükselişi görmek sevindirici bir hadise. Kafamda ise şu düşünce mevcut Amerikan başkanı Donald Trump kafası esip bitcoin'e karşı tavır alırsa savaş başlatırsa neler olacaktır.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
Bu sefer Dump değil Trump gelecek anlaşılan  Roll Eyes
hero member
Altcoinler dolar bazında değer kazanırken btc bazında deger kaybediyor. Bitcoin ezip geçiyor.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Bİr hafta içinde istikrarlı bir 1000 dolar seviyeleri gelecek.Bir süre 1000 dolar alt sınırını test edip yerini sağlamlaştırmaya çalışacağını daha sonra başını tekrar yukarı çevireceğini düşünüyorum.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Altcoin lerde bir trade yapamadık arkadaş şu btc nin gazi yüzünden frene bassaydi birde bahar yapsaydik Smiley
sr. member
Activity: 490
Fed'in faiz kararından sonra istikrarlı bir şekilde arttı, gece çin piyalaşarından gelen verilerle 998 dolara kadar çıktı, gerçekten de bu sefer kalıcı seyrediyor.
hero member
1000 dolara doğru koşuyor

bu sefer istikrarlı ilerliyor.
Jump to: