Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 508. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 504
Ne patlatıyorlar ama , balina olmak nasıl bir duygu merak ediyorum, fiyatı birkerede 50 dolar düştü bir dalga daha gelirse 980 görülebilir.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex : 1066$
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
siz hala onları ignore etmediniz mi ?  Grin
ignore etmedgm değerli arkadaşların karşıdakini ciddiye alıp yaptığı alıntılar yüzünden hala o saçma yorumları görüyorum ya şu sayfada hayret ediyorum .

benim bahsim 5100 $ a. 1000$ da güzel tutundu tl dolar paritesinde de dolar 4 tl olsaydi da düz hesap 4000 tl deseydik 3 bin bilmemne küsür zor oluyor Smiley
hero member
Activity: 700
Merit: 553
ben hep 100 dolarlık aldığımdan bana koymaz Smiley)
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
100 dolar ? iyiymis.

bana da alsaniza ordan 3000-5000 tane.

100 dolar olmaz da, bin 100 dolar olur. hatta 5100 dolar bile 100 dolardan daha yakin bir hedef. yuzdesel olarak.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Es kaza bir gazeteci Trump'a bitcoini sorar o da negatif bir yorum yaparsa 200 dolar bir gerileme gelebilir belki, dikkat edelim.

Trump'ın Bitcoin hakkında iyi veya kötü bir açıklama yapması Bitcoin'in değerini düşürmez aksine artırır. Seçim öncesinde zaten Trump ile Bitcoin ilişkisi konuşuluyordu. Trump'ın gelmesinin Bitcoin'e nasıl pozitif katkıları olduğu tartışılmıştı. Bunun meyvelerini seçim sonrası rallide gördük. Yarılanma sonrası 600 doları çok sağlam bir destek yapmışken, son rallinin düzeltmesinden sonra kendini 1000 desteğinin üstünde sağlamlaştırmışken 500 dolarları beklemek hayalciliktir. 100 dolar diyenleri zaten görmezden geliyoruz.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
trump reyiz bitcoini şahlandıracak.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
100-200 dolar arasina dusunce alacagim ben. Yoksa almam.

Yatırım için dump bekliyoruz
Aynen oyle. 100-150 dolar arasi gercek bir alim yapmayi planliyorum. 100 dolarin bile altina dusebilir.

1 ay oldu sen hala bekliyor musun? Smiley
Daha çooook beklersin. Wink

Hayatta olmayacak bir şey yok Smiley

Ama 100 dolar yerine 400-500 doları beklemek daha mantıklı gibi. Es kaza bir gazeteci Trump'a bitcoini sorar o da negatif bir yorum yaparsa 200 dolar bir gerileme gelebilir belki, dikkat edelim.

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001

Aynen oyle. 100-150 dolar arasi gercek bir alim yapmayi planliyorum. 100 dolarin bile altina dusebilir.

Hayatta olmayacak bir şey yok Smiley

Ama 100 dolar yerine 400-500 doları beklemek daha mantıklı gibi. Es kaza bir gazeteci Trump'a bitcoini sorar o da negatif bir yorum yaparsa 200 dolar bir gerileme gelebilir belki, dikkat edelim.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Ben genelde piyasayı huobi'den takip ediyorum, kafama takılan husus şu: Huobi'de bundan 1 ay öncesine kadar 24 saatlik işlem hacmi 1.000.000 Btc ile 3.000.000 Btc arasında değişiyordu, şimdi neden 24 saatlik hacim 10.000 Btc seviyelerine indi ? Huobi hacim parametrelerini mi değiştirdi yoksa insanlar artık huobi'de işlem yapmıyor mu eskisi kadar ? Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar ?
%0.2 fee koydular önceden hiç yoktu hacmi bin kat etkiliyor işte o fee
diğer borsalarla anlaştı fee siz olanların hepsi böyle yaptı hepsinin hacmi o şekilde düştü
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Bitcoinin değil 100 dolara, 500 dolara düşmesi için bile olağanüstü şeyler olması gerekiyor. Mesela Satoshinin coinleri hareket eder, %51 saldırısı falan olur büyük bir borsa hacklenir, blockchain.info/wallet ciddi saldırıya uğrar ya da tüm para birimlerini etkileyen siyasi bir olay falan olur çinde savaş çıkar (gerçi savaş çıksa fiyat artar) ne bileyim. Böyle şeyler olması gerekiyor.

Fiyatın artması için uçuk sebepler aramaya gerek yok. EAL 10000$ başlığını komiklik olsun, "biraz da gülelim" diye açmadı herhalde. Smiley
10 bin dolar olmayacak demedim. Simdi olmayacak diyorum.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bitcoinin kazandıracağını bildiğimiz halde yinede fırsatları kaçırıyor olmak  Grin Bu kaçıncı kaçan fırsat olsa gerek.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
2016 yılı pek hayırlı geçmemişti kaybım olmadı ama öyle aman aman bir kazancımda olmadı çok fırsat kaçırdım. Bu yıla da fırsatları kaçırarak girmiş bulunuyorum gün doğmadan neler doğar umudumu kaybetmeyeceğim.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Bitcoinin değil 100 dolara, 500 dolara düşmesi için bile olağanüstü şeyler olması gerekiyor. Mesela Satoshinin coinleri hareket eder, %51 saldırısı falan olur büyük bir borsa hacklenir, blockchain.info/wallet ciddi saldırıya uğrar ya da tüm para birimlerini etkileyen siyasi bir olay falan olur çinde savaş çıkar (gerçi savaş çıksa fiyat artar) ne bileyim. Böyle şeyler olması gerekiyor.

Fiyatın artması için uçuk sebepler aramaya gerek yok. EAL 10000$ başlığını komiklik olsun, "biraz da gülelim" diye açmadı herhalde. Smiley

Olmuyor, olmuyor. 100 dolara düşsün diye bekliyorum ama olmuyor Smiley Şaka bir yana 2016 güzel fırsatlar verdi. 2017'ye bakalım artık Smiley
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030

full member
Activity: 476
Merit: 100
Gercekten 100 dolar seviyelerine dusecegini dusunuyormusunuz
Evet. Dusmesini istedigim icin yazmiyorum. Buradaki tahminler genelde kisinin istedigine bagli oluyor da.

Günül isterki 10 dolar olsun ama hayaller hayatlar meselesi
10 dolar olmasi zor ama 70-80 dolar arasina dusmesi de beni sasirtmaz acikcasi.

İmkansızı hayal ediyorsun.750-850 dolar arasına düşerse ki kısa sürede düşeceğini sanmıyorum bu aralıkta yatırım amaçlı alınabilir
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
700 dolar bekleyenleri dogruyorlar burda seni cigcig yerler Smiley
100 dolar altına duserse tum ekosistem coker.madencilik komple biter,
newbie
Activity: 23
Merit: 0

bitcoin 700-750 $ aralığına düşme ihtimali için bişey diyemem ama (ki onun için de çok sansasyonel bir şey lazım) , dünyanın da durumunu ortadayken, geçen haftalarda hacim o kadar düşmesine rağmen, çindeki borsaların hacimleri yerlere düşmesine rağmen paranın şuan çin tekelinden çıkma ihtimali varken.. o durumda bile 900 bandından yükselmişken. ha bunların yanında zorluk seviyesini saymıyorum. 200 dolara düşerse bitcoin diye bir şey kalmaz.

sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Gercekten 100 dolar seviyelerine dusecegini dusunuyormusunuz
Evet. Dusmesini istedigim icin yazmiyorum. Buradaki tahminler genelde kisinin istedigine bagli oluyor da.

Günül isterki 10 dolar olsun ama hayaller hayatlar meselesi
10 dolar olmasi zor ama 70-80 dolar arasina dusmesi de beni sasirtmaz acikcasi.
Jump to: