Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 519. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 128
Merit: 100
100 dolar olmaz diyorumda,

bugunki hareket hic normal bir hareket degil, calinma haberi ciksa bu kadar olmaz. ya cin borsalarinda ciddi bir usulsuzluk tespit edildi, ve sorusturma dedikodusu piyasayi allak bullak etti. ilk dusus bile bukadar sert degilken. ne oldu dedirtti.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Aslinda ben bitcoini 100 dolarin altina dusureceklerini ve bu bitcoinden bir daha adam olmaz diye dusundureceklerini dusunuyorum.

Onu zaten 2015'te Ocakta ve Ağustosta 160'a düşürerek yaptılar, bu sene ve bundan sonra bir daha yapamazlar çünkü arada yarılanmayı gördük. Eskisi kadar çok Bitcoin üretilmiyor, üretilenler çoktan istiflendi. Herkes BTC'leri tutuyor pazarda dönen BTC'ler çok çok küçük bir miktar ve sürekli el değiştiriyor. Bitcoin'in 10 bin dolar olma ihtimali 100 dolara düşme ihtimalinden çok daha yüksek.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
5500 cny ile tekrar bir toparlanma hareketi görüyorum. Ne olur ki
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Aslinda ben bitcoini 100 dolarin altina dusureceklerini ve bu bitcoinden bir daha adam olmaz diye dusundureceklerini dusunuyorum.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
legendary
Merit: 1037
https://twitter.com/redtheminer/status/819112826606190593

soyle bir haber var, etkisi ne kadar bilemiyorum ancak ,

uzakdogudaki tum borsalarin basasagi gitmesini destekliyor. Daha avrupayi asagiya alamadi ancak alabilirse, bazilarinin bahsettigi rakamlara inebiliriz.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
5169 yuanı gösterdiler. yuh.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
hero member
Activity: 700
Merit: 553
800 altı alım fırsatıdır bence.ytd
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Şu anda 850$ seviyesine kadar indik.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
btc 600 dolara düşme ihtimali yüksek mi acaba ? yoksa bu  fiyatlarda duracak mı _? biraz daha beklesem mi az bir şey alayım diyorum da
ocak ayinin sonuna kadar 890-930 arasi seyreder gibi geliyor, subat ayinda yeni bir pump gelir, 600 dolara dusmesi cok ekstrem bir durum olmadikca mumkun gozukmuyor
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
btc 600 dolara düşme ihtimali yüksek mi acaba ? yoksa bu  fiyatlarda duracak mı _? biraz daha beklesem mi az bir şey alayım diyorum da
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
3 Ocakta Bitcoin in tarihi zirvelerinde eter'in anormal artışı dikkatimi çekip Bitcoin deki beklenen dump'ın ayak seslerini hissettim ve 0.0081 civarlarından etere  yuklendim.  Bence birileri Bitcoin'in yapacagı hareketi yA çok iyi okuyabiliyor yada bazı aynı oyuncular var piyasa da. Aslında büyük bir eter hacmi oluşmamış o anlarda ama önceden Ether'in davranışına bakıp yorumlar yapabilmek önemli kanısındayım.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Bir ara 820 leri gören bitcoin şimdi 900 bandında kendini zorlamaya çalışıyor bakalım bu direnç ya kendini tutucak yada patlayacak gibi bir hava var şu anda tahmin yürütmek zor olur. Sanırım alım yapanlar şu anda fazla seviyede ve bu sayede tekrardan yukarı seviyelere çıkmaya çalışıyor.

Açıkcası keşke 1000$ seviyesine tekrardan tırmansada o seviyelerde kalsa bizim için çok iyi olabilir.
legendary
Merit: 1037
dump bitti gibi gozukuyor, volatasyonun kismen azalmasindan anlayabiliyoruz bunu. 850 ve 870 dolar destegi su anlik calisiyor gibi gozukuyor, 2 saatlik grafik al vermis durumda. ilk cikisin basladigi 777 dolar seviyesinin gayet guzel bir sekilde uzerindeyiz.

1000 dolar ve ustunde kopuk vardi, simdilik bu alinmis duruyor. diff hala pozitif, son 4 zorluk pozitif ve ortalamasi 5% civarinda. bunlarda zincire destek veriyor su an. yeni haftayla beraber piyasanin iyice oturacagini dusunuyorum.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Son 24 saatten en düşük fiyat 900 dolar. 943'e kadar çıktı. Aşağıda 880 ve 860'ta destek seviyeleri görünüyor. Yukarıdaysa 930 ve 940 direnç seviyeleri. Biraz daha bu seviyelerde oyalansın, kendine yeni zemin oluştursun. Gayet iyi gidiyoruz.
sr. member
Activity: 409
Tepki alimlariyla bir miktar yukselmesini bekleyip basamak gibi dumpliyorlar. 5000 Yuan a kadar bence geri çekilme yaşanabilir.

Yuan olarak takip etmeyenler için bilgi:
5000 Yuan = 722 Dolar
sr. member
Activity: 462
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Alim yapan bitmedikce, bitcoin dibi gormez, su an deli gibi bir alim yok ama cin ve abd verilerine bakmak lazim
full member
Activity: 154
Merit: 100
Düşecekti elbette ki düşecekti para piyasası sonuçta artık ona invisible hand mi deriz başka bir anoloji mi yapmak lazım siz çıkan haberlerden yorum  yapın. Düşüşe göre direncini,paranın kararlılığını da görmüş olacacağız.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Yükselirken iyi güzelde düşerken neden bu kadar panik yapılıyor ekstrem bir sebepte yok üstelik tedirgin olmak için. Öyle 500 doları 600 doları görmez, bol alım hayali yapmayı düşünürken tekrar artması bile sizi şaşırtmasın.  
Jump to: