Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 544. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
aslında artık yavas yavas degil, hizli hizli artmaya basladi. bir yerde kirilacaktir , kirilma noktasini tespit eden iyi karla cikar disari.

bir kac gunde, yuzde 30 civarinda kar verdi. ulke 3.5 yillik vadeli faiz orani ediyor neredeyse.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Ben hala yükseliş bekliyorum ve öyle böyle değil hazirana yakın seviyeleri bekliyorum bir günde olmak zorunda değil yavaş yavaş olsun daha iyi

Dediğim gibi keyifler güzel izlemedeyiz.

edit: 740 usd Smiley
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
birileri koinimde estirmis
2499 TL. / 811  dolar.
allah akil fikir versin.

Sonunda Koinim'de hesap açtınız mı? Yükseliş dönemlerinde yurtiçi piyasada Bitcoin satan bulmak zor olduğu için herkes elindeki coini değerli görüyor. Bu durum da yerli borsa fiyatlarını yüksek seviyede tutuyor. Benzer durumlar Btctürk varken de yaşanıyordu. Yükselişte çok yükselir düşüşte çok düşer. Hep bir panik hali var.
full member
Activity: 128
Merit: 100
birileri koinimde estirmis

2499 TL. / 811  dolar.

allah akil fikir versin.
legendary
just in case
Ben hala yükseliş bekliyorum ve öyle böyle değil hazirana yakın seviyeleri bekliyorum bir günde olmak zorunda değil yavaş yavaş olsun daha iyi
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Zcash beklenen yükselişi durdurmuş gibi görünüyor. Bu akşamki pump devam eder ise, işlem hacmi bitcoini yakalar sanırım. Bu da bitcoine olan talebin düşmesi demek oluyor ki, fiyat aşağı dönebilir sert biçimde. Bazıları zcashteki yükselişin balina pumpı olduğunu düşünse de, şayet sabaha kadar devam eder ve 1200 dolar üzerinde kalırsa, bitcoinin ciddi bir rakibi olduğundan söz etmeye başlarız gibime geliyor.
yavaş yakalasın
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Zcash beklenen yükselişi durdurmuş gibi görünüyor. Bu akşamki pump devam eder ise, işlem hacmi bitcoini yakalar sanırım. Bu da bitcoine olan talebin düşmesi demek oluyor ki, fiyat aşağı dönebilir sert biçimde. Bazıları zcashteki yükselişin balina pumpı olduğunu düşünse de, şayet sabaha kadar devam eder ve 1200 dolar üzerinde kalırsa, bitcoinin ciddi bir rakibi olduğundan söz etmeye başlarız gibime geliyor.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
ben ise halen sert yukari hareketin henuz baslamadigini, ancak elinin kulaginda oldugunu dusunuyorum.

su an haftalik grafik dahil , tum teknik verilerde yesil olmus durumda.

Bu gece tekrar bir dump gelmezse yükselişin devam edeceği kanısındayım..
legendary
ben ise halen sert yukari hareketin henuz baslamadigini, ancak elinin kulaginda oldugunu dusunuyorum.

su an haftalik grafik dahil , tum teknik verilerde yesil olmus durumda.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Bitfinex Çinle beraber önden gidiyor, orada hala 700'ün üstünde. Bitstamp ise 700 doların altında.
Hazirandaki çıkışta 780 doları gören Bitcoin bu sefer 720'lerden geri döndü. Yükselmesini beklemiyorum.
legendary
just in case
http://www.coindesk.com/making-sense-hillary-clintons-bitcoin-rejection/
Bununla ilgili sanırım düşüş. Malum seçime de çok az kaldı.

Ben onun yada izlanda da ki seçimlerin etkilediğini düşünmüyorum. Sonuçta kimse o kabul edecek diye bitcoin almadı. He yasal olarak reddetse kanunu çıksa etkiler veya kabul edilse etkiler veya siyasette abd karışsa muhakkak etkilenir.
Ama o konuştu diye 5 - 10 dolar düşmez diye düşünüyoru
hero member
Activity: 629
Merit: 508
http://www.coindesk.com/making-sense-hillary-clintons-bitcoin-rejection/
Bununla ilgili sanırım düşüş. Malum seçime de çok az kaldı.
legendary
just in case
Ben tekrar deneme olacağına inanıyorum pozisyonlarımı ona göre değiştirdim
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Düşüşe mi geçti şuan 700 doların aşağısında, neler oluyor. Tekrar yükselişe geçmesini umut ediyorum.
legendary
bir kac hafta onceye gore yaklasik olarak 20% primliyiz. daha da beklenti halen bitmis degil, panik alimlar baslamadigi takdirde dengesiz hareketler daha az olacaktir.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Bitcoin henüz kararını verebilmiş değil.
Şimdi biraz aşağı sarktı, 700 ün altını gösterebilir.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Haftasonları genel olarak yükseliyordu zaten son zamanlarda, ne olacağı bu haftaiçi belli olur. 700 üstünde kalırsa sağlam demektir ancak 700 altına sarkarsa yine 650-670 bandına dönebilir. Ne olursa olsun 600'ün altına ineceğini düşünmüyorum.
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Haftasonu 700'ün üstünde kalması baya olumlu bir hava yaratır.
legendary
dun gece 30 dolarlik beklenen duzeltmeyi yaptiktan sonra, 2 saat icerisinde fiyat tekrar toparlandi. bu artik onunun acik olduguna bir isaret. onumuzdeki gunlerde hareket hizi sertleserek artabilir.
legendary
just in case
800 ü de denesin de önü açık diyelim Smiley
Jump to: