Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 561. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
niye doların artacağını düşündünüz ki ?
İstikrar çok daha güçlü hale geldi niye artsın dolar ?
suan herkes yeni hareketler bekliyor. kendileride söylüyor bunu algı yapmaya calısmıyorlar. beklenen bu. bu ortamda doların yukselmesi doğaldır.
söyle dusunelim suan bankada 100bin tl niz olsa, naparsınız?faize devammı edersiniz?yatırımmı yaparsınız?dovizemi geçersiniz?
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
niye doların artacağını düşündünüz ki ?
İstikrar çok daha güçlü hale geldi niye artsın dolar ?
legendary
Yanlış mı yorumladık doları yoksa erken mi? 3.05 ten beri geri gele gele 2.93 e geldi. Zaten 2.89 civarında geziniyordu. Biz daha yüksek bekliyorduk malum?
bence bugun yada yarın 3 olacak. ben acıkcası 3.1 civarı bekliyordum bugun. ama ortamda bir zafer havası var. bu hava gecince yukselise devam edecektir. bence dolarda ralli baslıyacak.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Yanlış mı yorumladık doları yoksa erken mi? 3.05 ten beri geri gele gele 2.93 e geldi. Zaten 2.89 civarında geziniyordu. Biz daha yüksek bekliyorduk malum?
legendary
dolar 2.96 suan ama sanki panikle kuru yukseltip daha az tl yi dolara cevirmek yerine yavas yavas cevireceklerini dusunuyorum. hergun 1 kurusda olsa dolar yukarı yönlü devam eder. hicbir yabancı su ortamda tr de yatırım yapmak istemez ve yatırımlarından en az zararla kurtulmaya calısır.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Dolar 2.93'e geriledi, 1995 TL ediyor bu da . Ona göre işlem yapmanızı öneririm.
http://preev.com/btc/try
full member
Activity: 140
Merit: 100
3255 tllik  btc aldım 2009 tlden  baya karlı iş btctürkten işlem yapmak  Cheesy
full member
Activity: 128
Btctürkte 100 lira ucuza BTC satan enayiler var.

birileri arbitraj yapiyordur  Grin

sahi nerede o forumun hinzir cocugu.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
burada btcturkte islem yapan bayaa bir kisi var anlasilan.

btcturkte fiyat yarin eftler hesaba gecmeden fiyat disariyla senkronize olmaz olamaz.
legendary
just in case

Eleştiriyoruz filanda, hakaret etmeyelim belki düşeceğini düşünüyordur.
legendary
Activity: 952
hero member
Activity: 2156
Merit: 685
Bitcoin 687$ x Dolar / TL 3.02 = 2075 TL
Btctürk 2017 TL Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 1554
Ucuz BTC var koşun. Cheesy
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ciddi bir yükseliş söz konusu arkadaşlar. Huobi 4562 Yuan'ı gördü. Devamı gelecek gibi... YTD.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Geçen gün ilk defa bitcoinin verdiği rahatlık ile durdum. Yatırımı bitcoin gibi çevre koşullarından etkilenmeyen bir birime yapmanın faydası büyük geçekten. Sonuçta dünyanın her yerindeki değeri aynı herhangi kötü durum karşısında eriyip gitme ihtimali yok. Kendi içinde yaşayacağı kötü durumlar hariç.
full member
Activity: 140
dün akşamdan bi 1285 tllik bitcoin aldım kenarda dursun dedim 3 ay dokunmayacağım sonucları buradan yazarım eminim kar ile kazanç sağlayacağım
legendary
just in case
Garantiden dolar almayi denedim. Kur ne vericek diye 3.10 veriyor. Buna gore pozisyon alinabilir diye dusunuyorum.

Şuan için güven olmaz diye düşünüyorum. Haftasonu ve tatil zamanları banka vb kurumlar şişirip gösteriyorlar. Alışta piyasanın altına, satışta piyasanın üzerinden kur bilgisi giriyorlar. Yarın öğlene belli olur. Sabah bir hareket dalgası olur. Öğlene doğru yönü anlarız gibi geliyor.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Garantiden dolar almayi denedim. Kur ne vericek diye 3.10 veriyor. Buna gore pozisyon alinabilir diye dusunuyorum.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Darbe senaryosu çok panikletti insanları arkadaşlar. Bugün dolaştığım bütün küçük bakkal market esnafı çok memnun. Elimizdeki stokları erittik diyorlar. İnsanlar panik havasına kapılıp ciddi erzak stoku yapmışlar dün gece. Haliyle btc yatırımcıları içinde de, darbenin devam etmesi durumuna karşı, elinde nakit para tutmak isteyenler olacaktır.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
suan btc satip dolara donenler okde, tl ye donenlerdeki kafada iyiymis.
Jump to: