Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 556. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Arkadaşlar TL olarak konuşalım 2k 'ya çıkması muhtemel gözüküyor tabi ki piyasa ani değişkendir buraya yazarken belki de yön aşağıya kırılmış olabilir

Bu piyasada TL olarak konuşmak kolay ve anlamlı değil. Bitstamp yeniden 578 dolara geldi. Dolar kuru 3.02. Bitcoin için 1745 TL mi diyelim? BtcTürk'e bakıyoruz 1781 TL gösteriyor. Zaten yurtdışına oranla Türkiye borsalarının 50-60 TL yüksekte olması gerekir. Şimdi hangi fiyatla TL üzerinden konuşup sağlıklı analiz yapabiliriz?
newbie
Activity: 60
Merit: 0
çekiliş yapacağını söylüyor,

bi kaç kişi bizim bitcoinlerimizi çaldınız tarzı bir şeyler yazmışlar,

onlara da basitçe kafaya takmayın para kazanılır vs. gibi şeyler demiş. pek sallamamış

ışıd la savaşıyorlar diye hangi gruba bilmiyorum 10.000btc verdiği konuşuluyor.

http://europe.newsweek.com/robin-hood-hacker-donates-stolen-bitcoin-help-fight-isis-461245?rm=eu

büyük ihtimalle başka teröristler.

legendary
Activity: 1890
Merit: 1727
Be A Hope
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
Hemen evi arabayı satıp alalım o zaman.
Baksanıza kaynaklar sağlam.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Arkadaşlar TL olarak konuşalım 2k 'ya çıkması muhtemel gözüküyor tabi ki piyasa ani değişkendir buraya yazarken belki de yön aşağıya kırılmış olabilir
full member
Activity: 140
Merit: 100
bu hafta sonu pazara kadar fiyat $620 bulur beni dinleyin alım yapın sonra pişman olursunuz  Smiley
member
Activity: 83
Merit: 10
1960 civarında yatay seyrederken btc türk te 3 btc yi tl ye çevirip beklemeye geçtim çok geçmeden bir kaç güne sabah 1600 ler ile  uyandım hemen alım yapıp yaklaşık 0.5 btc daha bitcoinleri arttırmış oldum.Kendi adıma güzel bir dalga oldu .
legendary
Merit: 1037
hashrate 1.65 exahashe cikti , bu fiyatla bile demekki madenciler kar edebiliyorlar ki, yeni cihazlari devreye aldilar.

fiyata etkisi olur mu, evet olabilir normalde, ancak cok normal bir zamanlarda degiliz simdilik.
legendary
Be A Hope
280 tl kâr çekimi ile bozdum ben.
Muhtemelen ileriki saatlerde çok daha yukarıyı görür.
Bende tansiyon var, kalp var ne ararsan var  Cry
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
12 saat öncesine göre 65 $ toparladı. Yukarı yönlü.
- ya atlattı olayın şokunu
- ya hack yoktu kandırdılar
- ya da hacker lar bir daha kafaya vuracak biraz yukarı çekiyorlar millete aldırmak için Smiley

öyle yada böyle şuan yukarı yönlü gözüküyor bu kadar hızlı yükselmesi de şaşırtıcı.
legendary
Be A Hope
Çok hareketli saatler 1790 tl oldu.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
%1.5 kadar artış oldu son 30 dakikada. BTCTürk'e de eşzamanlı olarak yansıdı bu artış. Devamının hemen geleceğine pek inanmıyorum ama uzun vadede tekrar yukarı çıkabilir.
legendary
Be A Hope
Çalınan coinler tabi kullanıcılardan kesilecek herhalde...

Cüzdan olarak btctürk ve blockcoin kullanıyorum.
Acaba artık kendi bilgisayarlarımızda mı saklasak bitcoinleri?

Bu arada fiyat 1650 TL'ye gelmiş. Biraz toparlar mı acaba...
legendary
Merit: 1037
simdi nedir son durum, 16 saattir kapali finex, resmi baska bir aciklama geldi mi?

gece de 3000 yuana nasil dusmus niye dusmus o kadar o da muamma.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Gerçekten çok can yakıcı nereden baksan meblağ 80-90m $
460 $ dan da alım yapanlar yaşadı. 500 $ den satmıştım 480$ e tam alış yazıyordum anlık dip yaptı tekrar 520$ a çıktı yakalayamadım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
460dan verenler sımdı kafayı vuruyordur.  bence calınan btc ler dumplandı bile. tekrardan yukarı dogru gideriz.yukarıdan kastım 600-650dolar aralıgı. olay öncesi oralardaydı.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Etc düşüşte bizim oğlan geliyor  Wink
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
yav 460$'a kadar düşmüş. Nereyi takip edeceğimizi şaşırdık. BTC olsun, altcoinler olsun, her biri alışılmadık hareketler yapıyor bugün.
Panik alım ve satım yapmayın dikkatli olun, mümkün olduğunca sağlıklı karar vermeye çalışın Smiley
hero member
Activity: 510
Merit: 500
119.756 Bitcoin çalınmış gibi duruyor Bitfinex'den şu anda, tam rakam sabaha belli olur.

Trollbox da rakam geçti fakat resmi bir veri var mı?
BTC/USD aşağıda  Embarrassed
Jump to: