Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 558. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 629
Merit: 508
Bugün sattım bitcoinleri. Düşüş devam edeceğe benzer şuan fiyat 595 dolar. En iyisi bi süre BİST'te takılayım.
Kasım'da görüşürüz BTC. Öptüm BYE  Grin
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
kritik seviyedeyiz 600 ü aşağı kırarsa 550 lere kadar yolu var. ama 600 e sağlam direnç var, yukarı dönme ihtimali bence daha yüksek

YTD
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitfinex/btcusd
Dead cat bounce'un tanımı gibi olmuş, ikincisi gelirse 600'ün altını görebiliriz.
Bu kadar düşmesini beklemiyordum.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Acayip bir şekilde dengesizlik var. Ne olacağı hiç belli değil.
member
Activity: 102
Merit: 10
Bu günde dump yapmışlar böyle her sabah mı olacak?
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Nabız yoklaması bunlar. Zaten yaz döneminde pek hareketli bir geçmişe sahip olmadığını da yazmışlar. Aceleci davranmamak lazım.

yaz doneminde hareketli bir gecmise ait olmadigini, kim yazmis? nasil yazmis ? nereyi referans gostermisler acaba?

cok merak ediyorum, bir aydinlatabilir misiniz acaba forum sakinlerini?

tesekkurler simdiden.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Nabız yoklaması bunlar. Zaten yaz döneminde pek hareketli bir geçmişe sahip olmadığını da yazmışlar. Aceleci davranmamak lazım.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Elimde BTC ile yakalandım bu düşüşe. Uzun süre aynı yerde dolanıp durmuştu, hayra alamet değil bu. Ne zaman benzer reaksiyonlar gösterse düşüşe geçtiğini tecrübe ettim. TL çıkışı için pazartesi sabahını beklemek mantıklı olabilir.
member
Btc satmak yerine beklemek en mantıklısı olacaktır. Şahsen 30 btc vardı bi 40 btc de şimdi alacağım ve bekleyeceğim.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Genelde yaz aylarında Bitcoin fiyatı çok hareketli olmuyor. Sonbahara kadar çok bir atraksiyon göreceğimizi sanmıyorum. 600$ ın altına sarkıtacaklarını düşünmesem de sonuçta bu piyasayı kestirmek güç.
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
Dönüp dolaşıp yine 666 dolara gelir.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
btc ne zaman bir rakamda sabit gitse asağı kırıyor. 655dolarda cok uzun sure takıldı. neyseki cok fazla bir dump olmamıs. 600altına sarkmadıgı surece sakınca yok.

600 altına inerse ciddi panik satışları gelir ve daha da çakılır sanırım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
btc ne zaman bir rakamda sabit gitse asağı kırıyor. 655dolarda cok uzun sure takıldı. neyseki cok fazla bir dump olmamıs. 600altına sarkmadıgı surece sakınca yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
bu sabahki dusus pek hayra alamet degildi, son 2 haftadir azar azarda olsa, verdikce veriyorlar, yukari hareket yapamiyor bir turlu.

zorlukda durumu negatif olarak destekliyor. -7 % civarinda bir zorluk dususu de olacak gozukuyor.
member
Bu bir bitcoin toplama operasyonu olabilir mi acaba?

Ki bana öyle geliyor tüm bitcoinleri toplayıp yüksekten çakacaklar
full member
Activity: 139
Merit: 100
657 den 626 ya zıplayarak 31$ lık dump geldi doğudan. bakalım 625 te tutunabilecek mi yoksa 600 lere veda mı edeceğiz.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Siacoin, library coin, ether classic gibi yeni coinler btc çekti işlem hacimleri ile. Dolayısı ile Btc den bu coinlere dönüşler Btc deki focusun kaybolmasına sebep oldu. Bir süre daha gidecek gibi bu furya. Çok absürd bir durum ya da haber olmadığı sürece, Btc nin agresif bir sıçrama ya da iniş yapacağını sanmıyorum.

YTD.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
bendede 40 btc var ve bekliyorum boştan yere şuada btcc 662 usd ortalama 2000 tl olması gereken yerde 1970 TL hattaa 1950 tl yide görmekte
Beklememek için forumda pazar alanı kısmına satmak istediğiniz fiyatı ve adedi girin konuyu oluşturun talip çıkarsa eğer size ulaşırlar birde alışverişte escrow kullanın muhakkak bu konuyuda bu başlık altında uzatmanın alemi yok.
member
bendede 40 btc var ve bekliyorum boştan yere şuada btcc 662 usd ortalama 2000 tl olması gereken yerde 1970 TL hattaa 1950 tl yide görmekte
newbie
Activity: 60
Merit: 0
EVET , yine basladik "btcturkteki fiyatlar neden bu kadar dustu" konulu basliga.

sahsen benim hic bir sorunum yok , fiyatlarin dusuk olmasindan, ucuza btc aliyoruz otesi var mi.

satıp çıkmak istiyorum ama elimde btc fazla, o yuzden 40 lira filan oynama rahatsız ediyor üstad,

yazmayak ta napak ? dertleşiyoruz işte.
Jump to: