Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 572. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
bitfinex halen kapalı umarım hack  değildir yoksa bol dumplı günlere merhaba
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Keşke yorum yapmadan önce siteye giriş yapıp grafiğe baksaydın. Fiyat 2 gün 2400 TL'nin üstünde kapattı. 17 Haziran'da en yüksek noktası olan 2473 TL'ye ulaştı.

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001

2.200 den bitcoin alanlar şimdi ağlıyorlar mı? yoksa yükselecek gibi mi?
düşüşün hacimle desteklenmesi ürkütücü. ben yarılanma öncesi 2400 TL (800 USD) yi görürüz diye tahmin ediyordum ama zirve 2200 TL de kaldı.

biraz soluklansın
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077

2.200 den bitcoin alanlar şimdi ağlıyorlar mı? yoksa yükselecek gibi mi?
düşüşün hacimle desteklenmesi ürkütücü. ben yarılanma öncesi 2400 TL (800 USD) yi görürüz diye tahmin ediyordum ama zirve 2200 TL de kaldı.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Durağanlığın ardından geri geri hız alıp önceki ivmesinin üstüne çıkacak tahminim yarılanmaya ramak kala düşmek hiç mantıklı değil her türlü spekülasyona açığım ama sonunda muhakkak bir artış beklentim var
beklenti alınır.gerçek satılır. yarılanmadan 3-5gun onceye kadar yukselme devam edebilir sonra dusecektir. en azından dusurmeye calısırlar.
member
Activity: 105
Merit: 10
Durağanlığın ardından geri geri hız alıp önceki ivmesinin üstüne çıkacak tahminim yarılanmaya ramak kala düşmek hiç mantıklı değil her türlü spekülasyona açığım ama sonunda muhakkak bir artış beklentim var
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
BitFinex'deki kesintinin neden olduğu da söyleniyor biraz önce denk geldim zira etksi vardır kesinlikle..

http://anonturk.com/bitfinex-servis-kesintisi-fiyatlarin-dusmesine-neden-oldu/
Umarım hırsızlık gibi bir şey olmamıştır
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
25.000 btc dediginiz sey 7 gunluk uretim yaw sadece. sadece su son bir ayda 108.000 BTC uretildi ve her ay uretiliyor, yani 100.000 btc dusurmedide bu auction mu duserecek, az biraz hesap kitap edin.

ki bu auction, aylardir belli olan bir tarih. ayrica habere gore, auctionda fiyat piyasanin uzerinde olmasi bekleniyor, Sources suggested OTC buyers are now paying as much as 2% above market prices, meaning at $748, bitcoins sold off exchanges would be trading at above $760.

ha tabii shortcular icin acemileri silkelemek adina bu haberin degeri onlar icin paha bicilemez.
full member
Activity: 346
Merit: 102
BitFinex'deki kesintinin neden olduğu da söyleniyor biraz önce denk geldim zira etksi vardır kesinlikle..

http://anonturk.com/bitfinex-servis-kesintisi-fiyatlarin-dusmesine-neden-oldu/
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
http://www.coindesk.com/19-million-bitcoin-australia-auction/

Düşüşün sebeplerinden birisidir sanırım

25K bitcoin ortalama bir sayı. çok abartılacak bir değer değil ama daha önce 5 kasımdaki FBI'ın silk road dan aldığı bitcoinlerin ihalesi öncesi hepimiz şahit ettik 280 dolardan 500 dolara çıkmıştı ve arkasından 4-5 Kasım da sıkı bir dump gelmişti. Bu ihaleler öncesi btc yi birileri şişirip sonrası dump gelmesi piyasanın dengesini bozuyor. Ki Kasımda ki ihale şuan hafızamda yok ama bundan kat kat daha fazla miktar bir btc idi. İnsan düşünmeden edemiyor bazen gizli servislerin arada ortalığı karıştırma düşüncesini.
full member
Activity: 196
Merit: 100
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
2066 TL civarlarından ve 2090 tl civarlarından BTCTURK'ten bir miktar alım yaptım. Bakalım. Tekrar 4900 Yuan civarlarına geleceğini düşünüyorum. Bu iniş çıkışlar güzel al sat şansı tanıyor BtcTurk te bile.
full member
Activity: 122
Bir btc btc türkte şu an 2 220 tl lere çekilmiş çok fena düşüş yaşanmış bana bu düşüş alım zamanı geldiğini söylüyor bence bu son treni kaçırmamak lazım

yarım saat önce gelsen 2016 tl den satın alacak kimseyi bulamıyorduk ^^
demek ki işler şu anda tersine döndü ve 2020 tl ye yükseldi neden satmaya çalışıyorsun ki satma dursun birileri belli ki erken çıkış yapıyor tepki alımları gelir sabaha işler düzelir
full member
Activity: 139
Bir btc btc türkte şu an 2 220 tl lere çekilmiş çok fena düşüş yaşanmış bana bu düşüş alım zamanı geldiğini söylüyor bence bu son treni kaçırmamak lazım

yarım saat önce gelsen 2016 tl den satın alacak kimseyi bulamıyorduk ^^
full member
Activity: 122
full member
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
newbie
Activity: 6
Merit: 0
sakır sakır alıyorlar btc yi.
sansa bak be

full member
karini alip cikiyor, maliyet 14xx civarinda olunca, sorun degil fiyat. yarin devam edebilir.

sahibi geldi kaçınnn Smiley
full member
Activity: 128
karini alip cikiyor, maliyet 14xx civarinda olunca, sorun degil fiyat. yarin devam edebilir.
Jump to: