Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 600. (Read 1108999 times)

newbie
Activity: 9
Merit: 0
malum 2 monitor, 1 tv de tum tablolar acik oldugu icin,

BTCTURK ile ilgili yeni olusan bir animi paylasmak istiyorum  Grin

fiyat 1315-1325 civarlarinda seyrederken, kisinin biri , yaklasik 50-70 btc satti tek kalemde, hali hazirda derinlik cok saglam olmadigi icin, fiyat 1300 e dustu, sonra bunu goren, bir ton kullanici, satisa basladi, oyle bir satis dalgasi ki, 2 saatte yaklasik 200 btc satildi, fiyat tam 23 dolar 70 lira duserek , 1250 ye kadar geldi,

gariptir halen satis devam ediyor  Grin  
bu arada da yurtdisi yeni zirvelerini yapiyor, cin 3030 yuan ile yeni zirve yapti, bitfniex 470 dolar ile dune gore 4 dolar primli.

bizimki de 23 dolar asagida.

Sozun ozu, btcturktte 1250 tlden satis  yapanlara allah akil fikir versin diyorum. Bir bildikleri vardir demeyin, bir bildikleri yok maalesef, tamamen psikolojik.

Acil paraya mi ihtiyaclari: iyide havaleler eftler kapanali 3 saat oluyor, satsan nereye cekeceksin parayi.

Cikisa mi karar verdin? arkadas yurtidsina para gondermek zor ama, btc gondermek 30 dakka en fazla, surda en yakin bitstamp, btc-e var, cayir cayir 460-468 dolar araligindan aninda satarsin. Fiyat trde kendine geldi mi, getirirsin tekrar buraya.

boyle konusunca da, millet uslubun sert diyor. Ama kimse de kusura bakmasin, dedigimde evet haksizsin diyecek bir kisi ariyorum forumda..

Bana sorarsaniz, btcturku sadece giris ve cikis icin kullaniyorum, diger tum islemlerin yurtdisinda. O yuzden durum beni pek etkilemiyor. sadece oranin tablosu su an gozumun onunde ve dunyadan alakasiz sacmasapan hareketlerini izliyorum sadece.

Burada btcturk yetkililerine de sesleniyorum, defalarca seslendim bir daha soyleyeyim, borsanizin borsa gibi olmasini istiyorsaniz, oraya hacim kazandirin. Hacim gelirse, musteri de gelir islem yapar, komisyondan daha fazla kazanirsiniz.

edit : simdide 1185 TL ye dusmus.  Cool fikra gibi...

size bir fikra anlatiyim mi?

BTCTURK BITCOIN FIYATI : 1,187.46 ₺ 24s. Değişim: -95.41 ₺ (%-7.44)

Cool

çok güzel yazmışsın

hala satıcı var o fiyatlara ya hayret ediyorum.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Resmen kasabın vitrinin onune kediler gibi dizildik. Bi umit bekliyoruz. Yarın sabaha kadar bole gidecek sanki.sabah kaymagı kim gomecek bakalım.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000

Sozun ozu, btcturktte 1250 tlden satis  yapanlara allah akil fikir versin diyorum.

1250 olsa yine başımın üstünde yeri var. Eleman 1110 tl ye kadar elinde avcunda ne varsa sattı...

Sn. Forum sahibi guzel kardeslerim, kimseyi asagilamak ; kimseyi gocundurmak istemem ancak piyasa fiyatinin btc basina yuzde 10, tl bazinda 100-150 lira altina satis yaparken ne iciyorsunuz ya da ne yiyorsunuz?

Bu kafa normal olmamakla beraber, eger bu satislarda ciddiyseniz, ben bir pm kadar uzaktayim. Bahse konu fiyatlarin 10-15 TL uzerinden, 100 btc ye kadar alabilirim..

legendary
Activity: 1484
twn
legendary
1110 tl yi gordu btcturk eft saati olsa suan tum paramla toplardım.hatta kredi kartından nakit avans cekip onla bile alırdım suan.btcturkte nakiti olanlar kacırmasın bu fırsatı

iste btcturk yetkililerine anlatmak istedigim bu, boyle durumlarda eft havale calissa, daha fazla derinlik olusur. ama kibrista kurulu sirketimizin keyifi keyif.

bu arada, isbankasi havale ile, btcturk fiyatinin alisi olan 1117 TL den, 100 lira uzerinden, yani 1217 TL den bana btc satmak isteyen, escrow araciligi ile, 15-20 BIN tl civarinda btc alabilirim.

NOT gayet ciddidir.
Aynı olayı garanti ile bende yapabilirim 20 btc direk alabilirim. Ben fiyatı 1220 yaptım:)
twn
legendary

Sozun ozu, btcturktte 1250 tlden satis  yapanlara allah akil fikir versin diyorum.

1250 olsa yine başımın üstünde yeri var. Eleman 1110 tl ye kadar elinde avcunda ne varsa sattı...
Suan btcturkte param olsa sırf 1300 altını alsam 1000 tl den fazla kar var.
İsin garibi bi kişide satmıyor herkes satıyor.bilmediğimiz bişimi var yoksa millet salaklık boyutunu astımı
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
1110 tl yi gordu btcturk eft saati olsa suan tum paramla toplardım.hatta kredi kartından nakit avans cekip onla bile alırdım suan.btcturkte nakiti olanlar kacırmasın bu fırsatı

iste btcturk yetkililerine anlatmak istedigim bu, boyle durumlarda eft havale calissa, daha fazla derinlik olusur. ama kibrista kurulu sirketimizin keyifi keyif.

bu arada, isbankasi havale ile, btcturk fiyatinin alisi olan 1117 TL den, 100 lira uzerinden, yani 1217 TL den bana btc satmak isteyen, escrow araciligi ile, 15-20 BIN tl civarinda btc alabilirim.

NOT gayet ciddidir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028

twn
legendary
legendary
yeni bir peak geliyor hazır olun .d
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Şaka gibi. BTCTurk de alıcı kalmadı. Sadece 10 btc lik alım emri var. petahashminer size harfiyen katılıyorum. btcturkte biri daha da yukselmez diyip bu kıpırdanmayı satıs fırsatı gordu sanırım.
legendary
malum 2 monitor, 1 tv de tum tablolar acik oldugu icin,

BTCTURK ile ilgili yeni olusan bir animi paylasmak istiyorum  Grin

fiyat 1315-1325 civarlarinda seyrederken, kisinin biri , yaklasik 50-70 btc satti tek kalemde, hali hazirda derinlik cok saglam olmadigi icin, fiyat 1300 e dustu, sonra bunu goren, bir ton kullanici, satisa basladi, oyle bir satis dalgasi ki, 2 saatte yaklasik 200 btc satildi, fiyat tam 23 dolar 70 lira duserek , 1250 ye kadar geldi,

gariptir halen satis devam ediyor  Grin  
bu arada da yurtdisi yeni zirvelerini yapiyor, cin 3030 yuan ile yeni zirve yapti, bitfniex 470 dolar ile dune gore 4 dolar primli.

bizimki de 23 dolar asagida.

Sozun ozu, btcturktte 1250 tlden satis  yapanlara allah akil fikir versin diyorum. Bir bildikleri vardir demeyin, bir bildikleri yok maalesef, tamamen psikolojik.

Acil paraya mi ihtiyaclari: iyide havaleler eftler kapanali 3 saat oluyor, satsan nereye cekeceksin parayi.

Cikisa mi karar verdin? arkadas yurtidsina para gondermek zor ama, btc gondermek 30 dakka en fazla, surda en yakin bitstamp, btc-e var, cayir cayir 460-468 dolar araligindan aninda satarsin. Fiyat trde kendine geldi mi, getirirsin tekrar buraya.

boyle konusunca da, millet uslubun sert diyor. Ama kimse de kusura bakmasin, dedigimde evet haksizsin diyecek bir kisi ariyorum forumda..

Bana sorarsaniz, btcturku sadece giris ve cikis icin kullaniyorum, diger tum islemlerin yurtdisinda. O yuzden durum beni pek etkilemiyor. sadece oranin tablosu su an gozumun onunde ve dunyadan alakasiz sacmasapan hareketlerini izliyorum sadece.

Burada btcturk yetkililerine de sesleniyorum, defalarca seslendim bir daha soyleyeyim, borsanizin borsa gibi olmasini istiyorsaniz, oraya hacim kazandirin. Hacim gelirse, musteri de gelir islem yapar, komisyondan daha fazla kazanirsiniz.

edit : simdide 1185 TL ye dusmus.  Cool fikra gibi...

size bir fikra anlatiyim mi?

BTCTURK BITCOIN FIYATI : 1,187.46 ₺ 24s. Değişim: -95.41 ₺ (%-7.44)

Cool

sr. member
Activity: 588
Bitcoin'in bu şekilde artması muhteşem. Şuan elinde Btc olanların keyiflerini düşünebiliyorum.
Bu altcoinler de iyice düşmüş, Millet altcoinlerini satıp bitcoin e geçiş yapıyor sanırım. Geçen ether vb... pumplayanlar bugun  bitcoin alıyorlar diyebilir miyiz?
legendary
1350 TL yi BTCTurk'te ne zaman görürüz sizce? Bana1-2 güne çok rahat görürüz gibi geliyor ne dersiniz?

Btctürkü takan yok artık kendi aralarında takılsınlar.

BTCTURK son 24 SAAT islem hacmi 541 BTC

HUOBI son 15 DAKIKA (yani son 24 saatin 100 de biri) 10398 BTC

rakamlar herseyi anlatiyor.

btcturkun gunluk islem hacmis 10.000 BTC olsa ona da raziyiz, hayir firmada islem hacmini artirmak icin gosterilen bir caba da yok.
hero member
Activity: 826
1350 TL yi BTCTurk'te ne zaman görürüz sizce? Bana1-2 güne çok rahat görürüz gibi geliyor ne dersiniz?

Btctürkü takan yok artık kendi aralarında takılsınlar.
legendary
Activity: 980
Şuan büyükler dış borsaya kitlenmiş durumda ve orada işlerini görüyorlar. Ufak tefek miktarlarda btcturk de dönüyor. Yavaş yavaş yükselicektir. Fakat yarın akşama kadar sürmez. Ki zaten şuan bile 1320 tl.
sr. member
Activity: 672
legendary
kadehimi çıkış öncesi dip yapılacağını düşünenlere kaldırıyorum

+1 bende bekliyorum Smiley bir sebep yok ama bana göre hep bitcoin ters köşe yaptırıyor bize o yüzden olur mu olur diyorum kendi kendime
bu saatten sonra ne dibi ya .d
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
kadehimi çıkış öncesi dip yapılacağını düşünenlere kaldırıyorum

+1 bende bekliyorum Smiley bir sebep yok ama bana göre hep bitcoin ters köşe yaptırıyor bize o yüzden olur mu olur diyorum kendi kendime
Jump to: