Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 602. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 658
Merit: 252
BTC 452 dolar, dolar 2.82 TL, Btctürk 1244 TL. Çok geride kaldınız çok. Şimdiye 1300'ü bulmalıydı fiyat.
Alım yapmak isteyene fırsattır, biz cüzdanımızda full BTC ile anın tadını çıkarıyoruz.

Türk yatırımcı da nakit kalmadı heralde. Fiyatın en az 1315TL olması gerekirdi. Bakalım uluslararası piyasada btc tutunabilecekmi. Bu haftasonunu güzel fiyattan atlatırsak bir daha ki hafta coşabilir. Ytd.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
BTC 452 dolar, dolar 2.82 TL, Btctürk 1244 TL. Çok geride kaldınız çok. Şimdiye 1300'ü bulmalıydı fiyat.
Alım yapmak isteyene fırsattır, biz cüzdanımızda full BTC ile anın tadını çıkarıyoruz.
Kesinlikle aynı hesabı bende yaptım nakit arayışına girdim alımı yanlış zamanda yapmışız 1320 ye vurduğunda almıştım Smiley
legendary
Activity: 1863
Merit: 1020
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Steam'in Bitcoin kabul etme olayı gerçekleşiyor gibi, piyasalar haraketlendi, Reddit'de bu konuşuluyor şu anda.

https://twitter.com/SteamDB/status/723230754113724416

Harika haber,

Simdi tek ihtiyacimiz olan, oyuncu cocuklara, steamden oyun alirken, ellerindeki milyarlarca dolari problemsiz olarak nasil btcye cevireceklerini ogretmeliyiz.  Smiley

legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Steam'in Bitcoin kabul etme olayı gerçekleşiyor gibi, piyasalar haraketlendi, Reddit'de bu konuşuluyor şu anda.

https://twitter.com/SteamDB/status/723230754113724416
legendary
Bitfinex 450$'ı gördü.

evet degdi ve geri geldi 2 dolar kadar, 448 dolar civarinda, bu seviye cok onemli, daha once 3 kere denendi bu seviye. hacimli gecer ve giderse 465 dolarlara dogru alima devam, oteki turlu kar realizasyonu kacinilmaz olacak/
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitfinex 450$'ı gördü.
hero member
Activity: 739
Merit: 500
Genel eğilim artış beklentisi yönünde. Özellikle yuan dolar karşısında değerlendikçe bu bitcoin e talebi artırıyor niyeyse?
aslında tam tersi olması gerekir.

Bitcoini yükseltmek istediler mi yuana dolara bakan yok. Benim asıl merak ettiğim Bitcoin 420 dolarken Btctürkte 1250 lirada tutanlar şimdi fiyat 444 dolar olmasına rağmen neden 1217 lirayı geçirmiyorlar? Bir iş dönüyor Btctürkte ama acaba ne?
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Bitstamp 443 dolar oldu, Bitfinex 445 doları geçti. Yükseliş trendine girdik artık iyice, son hazırlıkları tamamlayın.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
440 doları geçtik sonunda. Grafikler ne güzel görünüyor öyle. %100 BTC'de olanlar için sevindirici bir durum, genel hava olumlu.
Bitstamp 440.85
BTC-e 436.79
Bitfinex 442.92
Huobi 442.22
legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
Genel eğilim artış beklentisi yönünde. Özellikle yuan dolar karşısında değerlendikçe bu bitcoin e talebi artırıyor niyeyse?
aslında tam tersi olması gerekir.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Tam bir hastalik. Dustukce alasim geliyor bu mereti. Bu rahatsizlik sadece bende mi var yoksa aranizda benim gibi Bitcoin de kalmayi biraz saplanti haline getirmis arkadaslar var mi? Isin komik tarafi kac parada saticaksiniz diyince onada karar veremiyorum. Yemiycem olene kadar saklicam sanki. Private key benimle mezara gidecek devlet sirri gibi.  Grin

Sorma hocam. Cebimde gün sonunda 10 tl nakit kalsa bile bitcoin almadıgım için içim içimi yiyor. Alışmışım hergün bitcoin almaya. Fiyatı ne olursa olsun gidiyorum bir an önce mesai dolmadan atm den yatırıp eft ye yetişince büyük mutluluk duyuyorum. Birde btcturkten alıp kendi cüzdanıma gönderdiğimde 1 confarmation aldığında resmen dünyaya yeniden gelmiş gibi oluyorum. Uyurken pc hep açık ve bitcoinwisdom tam ekran. O şekilde yatıp kalkıyorum.. Keşke bozuk metal paraları atm den yatırma şansımız olsada onlarda btcye dönüşüp değerlerine değer katsalar. Umarım fiyatıda 600 doları bulur o zaman tüm bu zevkin yanında cebimiz de dolar ama satacağımı da sanmıyorum.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bitfinexde alimlar hiz kazandi, guzel olan, hacim de gelmeye basladi bu sefer, saglikli yatay yukselis trendi destekleniyor. 445 dolari zorluyoruz.

bu sefer göstere göstere geliyor pump, hadi hayırlısı bakalım, özledik artık btc de hareketli günleri
legendary
bitfinexde alimlar hiz kazandi, guzel olan, hacim de gelmeye basladi bu sefer, saglikli yatay yukselis trendi destekleniyor. 445 dolari zorluyoruz.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Tam bir hastalik. Dustukce alasim geliyor bu mereti. Bu rahatsizlik sadece bende mi var yoksa aranizda benim gibi Bitcoin de kalmayi biraz saplanti haline getirmis arkadaslar var mi? Isin komik tarafi kac parada saticaksiniz diyince onada karar veremiyorum. Yemiycem olene kadar saklicam sanki. Private key benimle mezara gidecek devlet sirri gibi.  Grin

Senin dünyan, senin kuralların hocam. Wink Sattığında işte buuu diyerek satarsın inşallah  Grin

600$ lar bekle bizi  Cool
legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
Tam bir hastalik. Dustukce alasim geliyor bu mereti. Bu rahatsizlik sadece bende mi var yoksa aranizda benim gibi Bitcoin de kalmayi biraz saplanti haline getirmis arkadaslar var mi? Isin komik tarafi kac parada saticaksiniz diyince onada karar veremiyorum. Yemiycem olene kadar saklicam sanki. Private key benimle mezara gidecek devlet sirri gibi.  Grin
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Block yarılanması öncesi Bitcoin geliştiricilerinden biri çıksa dese şöyle "Bitcoin ölmeye mahkumdur, deneyin başarısızlığı ortada"  fiyat 360$  a inse off tadından yenmez Wink Yarılanma öncesi bir silkeleme bekliyorum bakalım neler olacak hep beraber göreceğiz...
legendary
Fiyat uzun süre aradan sonra 430 doları geçti ve şu anda 436 dolara ulaştı. Yükseliş trendine girdik artık.

5 dolar 10 dolar derken btc tekrar 440$ ı deneyecek seviyelere geldi. Dif. artışından mı yoksa halving muhabbetinden mi bilemiyorum ama hayırlısı olsun aleme.

aheste aheste artıyor,ama hacim desteği çok zayıf, bu böyle nereye kadar gidecek bakalım

dediginiz gibi cikis iyi guzel hos ama, hacim cok ciliz kaliyor, bu da cikis desteklenmiyor gibi duruyor. alt tahtalarda da iyi alis destegi yok. guvensiz bir yukselis ortami var, umarim yaniliyorumdur. full btcdeyim bende.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Fiyat uzun süre aradan sonra 430 doları geçti ve şu anda 436 dolara ulaştı. Yükseliş trendine girdik artık.

5 dolar 10 dolar derken btc tekrar 440$ ı deneyecek seviyelere geldi. Dif. artışından mı yoksa halving muhabbetinden mi bilemiyorum ama hayırlısı olsun aleme.

aheste aheste artıyor,ama hacim desteği çok zayıf, bu böyle nereye kadar gidecek bakalım
sr. member
Activity: 672
Merit: 251

Jump to: