Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 603. (Read 1108999 times)

legendary
Activity: 1582
Merit: 1268
430 uzun suredir takilma noktasi olmustu. Uzun sureli bir trend olmasada saglikli bir hareket yapti bence. Benim icin alis-satis ihtimali olusturmuyor cunku kisa vadede 500 alti her fiyati kendi yatirim planimda alis olarak belirledim ve o sekilde davraniyorum. Umarim uzun vadede yanilmam.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
Fiyat uzun süre aradan sonra 430 doları geçti ve şu anda 436 dolara ulaştı. Yükseliş trendine girdik artık.
full member
Activity: 139
Merit: 100
Bi 5$ lık pump geldi, gece boyu devam eder umarım.
Huobi $433,99 dan döndü. Rotayı aşağıya doğru kırdı.

https://i.imgur.com/4yR9oNn.png
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Ha gayret 430 dan fırladı fırlıycak
member
Activity: 84
Merit: 10
Forumdaki havaya bakacak olursak hemen btc almak karlı olacak galiba
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Bitcoin fiyat sıçraması Mayıs'ın sonuna kalmayacak diye düşünüyorum. AT FAVA BEKLE.

Sizin beklediğiniz fiyat aralığı neresidir? Tüm zamanların en yükseğinin kaç katını bekliyorsunuz? 45 gün içinde ne gibi bir yükseliş dalgası görebiliriz?
Güncel Bitcoin fiyatı ($):
Bitstamp 426.27
BTC-e 424.628
Bitfinex 429.06
Huobi 429.02

sıçramayı bilmiyorum ama 2017 ortasına kadar 1000 dolar üstüne kesin olarak bakıyorum.
Tamamen BTC'deyim artık
Keşke dedikleriniz olsa... Bu blok yarılanmasından sonraki blok yarılanmasına kadar ben fiyatın stabil gideceğini düşünüyorumda. Önümüzdeki blok yarılanmasından sonraki yarılanma ne zaman aşağı yukarı? Buna göre fiyat kestirilebilir bence.

Yaklaşık 4 senelik aralıklar ile blok yarılanması gerçekleşir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Bitcoin fiyat sıçraması Mayıs'ın sonuna kalmayacak diye düşünüyorum. AT FAVA BEKLE.

Sizin beklediğiniz fiyat aralığı neresidir? Tüm zamanların en yükseğinin kaç katını bekliyorsunuz? 45 gün içinde ne gibi bir yükseliş dalgası görebiliriz?
Bitstamp 426.27
BTC-e 424.628
Bitfinex 429.06
Huobi 429.02

sıçramayı bilmiyorum ama 2017 ortasına kadar 1000 dolar üstüne kesin olarak bakıyorum.
Tamamen BTC'deyim artık
Keşke dedikleriniz olsa... Bu blok yarılanmasından sonraki blok yarılanmasına kadar ben fiyatın stabil gideceğini düşünüyorumda. Önümüzdeki blok yarılanmasından sonraki yarılanma ne zaman aşağı yukarı? Buna göre fiyat kestirilebilir bence.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001

Bitstamp 426.27
BTC-e 424.628
Bitfinex 429.06
Huobi 429.02

Tamamen BTC'deyim artık
hero member
Activity: 826
Forumda durduk yere olumlu hava esmesini hiç olumlu bulmuyorum. Sessizce bekleyelim ve fiyatın yükselişini izleyelim daha iyi. Uyuyan devleri uyandırmadan, çaktırmadan yavaş yavaş yükselmesi herkes için daha hayırlı olur.
legendary
Activity: 1484
he vakit yaklaşıyor , yolcudur abbas bağlasan durmaz .d
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

Bitstamp 426.27
BTC-e 424.628
Bitfinex 429.06
Huobi 429.02

all time high i bir gorelim de once, gerisini dusunuruz. all time high dan bu yana neredeyse 30 ay gecmis durumda. ne demis eskiler, it is about time..

zamani geldi.. geliyor artik.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250

Bitstamp 426.27
BTC-e 424.628
Bitfinex 429.06
Huobi 429.02
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
Ufaktan yine 430$ değerlerine geldi. Böyle devam eder umarım. Sessizliğini bozması taraftarıyım.
legendary
cikis var gibi gozukuyor, ancak zorlama gibi.. sanki hadi hep beraber el atin da gidelim dercesine.. hacim cok dusuk, desteklemiyor cikisi.. daha fazla para girisi lazim, o da yok.. gunluklere bakildigi zaman, hacmin nerdeyse dortte birine dustugu goruluyor. yon hic belli degil..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Yobit te 435 i gördü. Poloda da 433 gördü ve düştü. İvme kazanacak gibi yukarı yönlü. 440-445 aralığında kalır sanırım.

YTD.

yobit, polo gibi altcoin borsalarının bitcoin fiyatın da bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. şahsen ben öncelikle çin borsalar, sonrada btc-e, bitstamp gibi büyük hacimli borsaları takip ediyorum.

yukarı hareket hakkındaki fikrime gelecek olursak,  fırtına öncesi sessizlik gibi geliyor , hafiften mal topluyorlar sanki, pump gelebilir

YTD
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Yobit te 435 i gördü. Poloda da 433 gördü ve düştü. İvme kazanacak gibi yukarı yönlü. 440-445 aralığında kalır sanırım.

YTD.
legendary
Activity: 1484
bu aralar benimde gözle görülür yukarı yönlü bir beklentim var.
yatırım tavsiyesidir .d
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
bitfinex 430 dolari biraz evvel gecti,

son bir kac gundur hissettirmeden, azar azar yukari gider bir hal aldi. son 1 haftaki artis yaklasik olarak 15 duzeyinde, ancak pump havasi olmadigi icin cok hissedilmedi.

geçer, normal. sanırım dün diff. adjustment oldu. next diff. 191 milyar gözüküyor, haliyle ufak çaplı yükselişler olur.
legendary
bitfinex 430 dolari biraz evvel gecti,

son bir kac gundur hissettirmeden, azar azar yukari gider bir hal aldi. son 1 haftaki artis yaklasik olarak 15 duzeyinde, ancak pump havasi olmadigi icin cok hissedilmedi.
Jump to: