Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 670. (Read 1108999 times)

hero member
Activity: 644
Merit: 501
240$ yeni psikolojik sınır olmuş anlaşılan. Yukarı kırıldıktan sonra 1-2 saat dayanamayıp aşağı düşüyor. Yeniden toparlanıyor.
Şu anda 240$ yeniden kırılmaya çalışılıyor.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom

btcturkun piyasanin ustunde oldugunu iddia edenler varsa buyrun satsin, aliciyim duruyor orada emirlerim.

hayir bunlari gelip buraya vir vir vir surekli yazmanin mantigini da anlamiyorum, yuksek buluyorsan satarsin dusuk buluyorsan alirsin. her borsada fiyatin ayni olmasini mi bekliyorsunuz nedir yani?

burada, dogru duzgun teknik analiz yapan, grafik cizen, kafa patlatan onun uzerinde spekulasyonun yapildigi ortami gormek istiyoruz.

Abi biz onun için sizi takip ediyoruz. Cool

( Grin )
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Satan çoktan sattı bile. Teknik analizini paylaşmak isteyen varsa bekleriz.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

btcturkun piyasanin ustunde oldugunu iddia edenler varsa buyrun satsin, aliciyim duruyor orada emirlerim.

hayir bunlari gelip buraya vir vir vir surekli yazmanin mantigini da anlamiyorum, yuksek buluyorsan satarsin dusuk buluyorsan alirsin. her borsada fiyatin ayni olmasini mi bekliyorsunuz nedir yani?

burada, dogru duzgun teknik analiz yapan, grafik cizen, kafa patlatan onun uzerinde spekulasyonun yapildigi ortami gormek istiyoruz.
sr. member
Activity: 285
Spekülasyon konusunda spekülasyon yapılmayacak da ne konuşulacak? Daha konunun amacını bilmeden mesaj yazıyorsunuz. Önce yazdığınızı okuyup bir düşünün.

Bu cok normal ve surekli olan bi durum artik neyin spekulasyonu bos yapiyosunuz uzamasin daha fazla
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Post kastiginizi goremiyoruz zaten , butun gun btcturk piyasanin ustunde muhabbeti yeter kardesim arada dolar var gayet normal hacim dusuk gayet normal akliniz mi almiyo sizin

Spekülasyon konusunda spekülasyon yapılmayacak da ne konuşulacak? Daha konunun amacını bilmeden mesaj yazıyorsunuz. Önce yazdığınızı okuyup bir düşünün.
sr. member
Satmiyo abi adamlar zorla mi yani hep ayni muhabbet anladik kafasina gore takiliyo , surdaki 10 postun 3 u btcturk kafasina gore takiliyo.

Ben piyasanın oldukça üstünde, tepeden sattım. Yurtdışı 7$ düştüğü halde Btctürk geç tepki verince bizim için satış fırsatı oldu.
Türkiye'de başka borsa olmadığına göre Btctürk fiyatları üstünden tartışma dönmesi çok normal, aynı muhabbeti okumak istemiyorsanız spekülasyon konusuna girmezsiniz.

Post kastiginizi goremiyoruz zaten , butun gun btcturk piyasanin ustunde muhabbeti yeter kardesim arada dolar var gayet normal hacim dusuk gayet normal akliniz mi almiyo sizin
legendary
Satmiyo abi adamlar zorla mi yani hep ayni muhabbet anladik kafasina gore takiliyo , surdaki 10 postun 3 u btcturk kafasina gore takiliyo.

Ben piyasanın oldukça üstünde, tepeden sattım. Yurtdışı 7$ düştüğü halde Btctürk geç tepki verince bizim için satış fırsatı oldu.
Türkiye'de başka borsa olmadığına göre Btctürk fiyatları üstünden tartışma dönmesi çok normal, aynı muhabbeti okumak istemiyorsanız spekülasyon konusuna girmezsiniz.
sr. member
Yurtdışı düşüyor Btctürk'te yine tepki yok. Kafasına göre takılan bir borsamız var.

legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Yurtdışı düşüyor Btctürk'te yine tepki yok. Kafasına göre takılan bir borsamız var.
legendary
Bugünlerde dolarda da artış bekliyorum, 250$ olmasak bile Türk piyasası şimdiye oranla yükselecektir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Çin borsalarında yüklü alım talepleri var şu anda, diğer borsalarda ise durum tam tersi, satışlar çoğunlukta.
Çin borsalarında anlık bir yükseliş panik alımlarını destekleyip 250$'ı geçmemizi sağlayabilir.
legendary
2 günde 680 den 765 e yükseldi bu bitcoin gerçekten çok tehlikeli

Kur nedeniyle yurtdışında 25 dolarlık bir değişim ülkede 75 TL'lik etki yaratıyor. Eskiye oranla yaşanan farkın nedeni bu.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
2 günde 680 den 765 e yükseldi bu bitcoin gerçekten çok tehlikeli
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Ben şu an çok riskli görüyorum. Bu yüzden yarı yarı kalma taraftarıyım. Yarısı bitcoin olarak, diğer yarısı ise tl olarak saklamayı düşünüyorum. Risk fazla sevmem.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
pek alışıldık değil, btc-e ile diğer borsalar aynı fiyata geldi. şahsi görüşüm yeni bir yukarı hareket olabilir.bu sefer 250 üzerini deneyecektir.

200$ altını deneyecektir dedik yukarı döndü.Şimdi 250$ üstü beklenti yaratılıp aşağı dönebilir.Dikkatli olmakta fayda var.Ters köşelere alıştık Smiley
legendary
bana da sanki yukari yonlu bir patlama yapacakmis gibi geliyor, caktirmadan dusukten toplayarak sindire sindire usul usul fiyati 250 dolar bandina tasidilar.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
pek alışıldık değil, btc-e ile diğer borsalar aynı fiyata geldi. şahsi görüşüm yeni bir yukarı hareket olabilir.bu sefer 250 üzerini deneyecektir.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1000
Fiyat hem Bitstamp hem Btc-e'de 245$.
Dolar kuru 3.03
Btctürk alış 735, satış 744 TL
Koinim alış 673, satış 765 TL (740 TL'de toplam 2 liralık alış emrini görmezden geldim)
legendary
Dolar 3.05'i gördü artık bu saatten sonra 3 liranın altına kolay kolay düşmez. Türk piyasası hala alım için uygun fiyatlarda bekliyor.

btc-e de aktif kur şu an 238 USD
btcturk de 730 TL yaklaşık.
doviz.com da USD ye çeviriyorum 730 TL'yi : 241 USD ediyor.
arbitraj 3USD civarında.
Neye dayanarak Türk piyasası hala alım için uygun dediniz?

neden sadece btc-e kurunu hesaba katiyorsunuz ki? en dusuk oldugu icin mi? yoksa arbitraj yapmasi en kolay oldugu icin mi, eger ikincisi ise yanlis, cunku arbitraj icin en uygun olan borsa btc-e degil. ben hesabimi yaparken genelde en hacimli 3 borsanin ortalamasini alarak yapiyorum, hacim agirlikli ortalama yapilirsa daha saglikli olur tabi.
Jump to: