Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 705. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 240
Merit: 250
Dünya borsalarında satış baskısı devam ediyor. 220$'ın altını tekrar görecek. 230$+ yı bulabilmesi için olumlu haberlerin ve forumda vs dönen Gavin Fud'ının sona ermesi gerekiyor. Yoksa 210$'ın altını bile görebiliriz.

Dünyada hangi borsaları takip ediyorsunuz?
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
650'den satmıştım 600'den geri koydum. Cheesy
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Dünya borsalarında satış baskısı devam ediyor. 220$'ın altını tekrar görecek. 230$+ yı bulabilmesi için olumlu haberlerin ve forumda vs dönen Gavin Fud'ının sona ermesi gerekiyor. Yoksa 210$'ın altını bile görebiliriz.

Şu anda 230$ a 1$ kaldı zaten.Yatay hareketlerle gün boyunca yükseldi.Bence tedirginlik yanında alım baskısı devam ediyor.Ufak bir olumlu haber 250 $ a zıplatır fiyatı bence.
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
haziran itibariyle bence resmi olarak yaz başladı. benim tahminim yaz boyunca eylul sonuna kadar 190-250 bandında kalır. verdiğim aralıkta anlık hareketler olmaz. günlük 1,2 doalrlık değişiklikler olur en fazla.
benim görüşüm ytd
full member
Activity: 221
Merit: 100
Yaz geliyor diye madenciler cihazlarına underclock yapıyor. Geçen sefer zorluk derecesi düştü. An itibariyle, bir sonraki zorluk da negatif gelecek gibi duruyor. 200 $'lar tekrar görülebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.
full member
Activity: 126
biraz yükselicek sonra biraz düşücek yine biraz yükselicek böyle görünüyor yükselmenın azlığı böyle düşündürüyor.
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
220 aşağı kırılır mı yarın?

sanmıyorum bi kaç güne yükselişe geçecek gibi duruyor
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
220 aşağı kırılır mı yarın?
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
Gavin Andresen yaptigi spekulasyondan baska bir sey yokmu,

daha once yokmuydu bitcoin xt durumu, bugun mu icat olundu, bunun boyle olacagi zaten bilinen bir sey, ustune ustluk devteam bir kac mudahale ile bunun ustesinden gelecektir, eger gercek bir tehdit oldugu anlasilirsa.
legendary
Gavin Andresen'in Bitcoin XT tehdidi üzerine piyasalar panik oldu. Yine de 210$'ı aşağı kırmadığı sürece problem yok, normal bandında seyrediyor.

Çok fazla etki etmedi şu anlık.Bu seviyelerde kalırsa yarın panik alımları başlar diye düşünüyorum.Destek noktasından dönerse 240$ direncine kadar yükselir.
legendary
bence 210 seviyesini kıracak bu sefer
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Gavin Andresen'in Bitcoin XT tehdidi üzerine piyasalar panik oldu. Yine de 210$'ı aşağı kırmadığı sürece problem yok, normal bandında seyrediyor.
legendary
biraz daha düşsün toplu alım yapacam Cheesy
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
o değil de neden düştü şimdi bu Cheesy

Aynen ben de merak ediyorum. dünden beri pc başında değildim. bir baktım 225 olmuş. Bir haber mi var, neden düştü ?
Gerçi yükselmesi için bir sebebe gerek olmadığı gibi , düşmesi için de gerek yok.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Belki de pump sırası bitcoine gelmiştir Tongue
full member
Activity: 126
legendary
 Full btc de olmama rağmen düşüşe üzülmedim desem doğru olur.Stabilite,20 gündür insanı canını bu gevşemeden daha fazla bozuyordu.Düşsün,çıksın önemli değil yeterki hareket olsun önümüzü görelim.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Bir gün 5 yükseliyor diğer gün 3 düşüyor. Ardından tekrar 3 yükseliyor bu kez 5 aşağı düşüyor Cheesy Fiyat ancak bu kadar stabil şekilde seyredebilir. Dolar bile bitcoinden daha hareketli arkadaş ya.
legendary

15-20 btc satsa ne olacak ki ? 50btc satsa ne olur ? Yurtdışı piyasası belliyken isterse 150 btc satsınlar farketmez değerini bulur.Zarar eden kendileri olur.210$ ın altına düşmeden 550tl fiyat hayal.

25 btc ile btcturk de fiyatın. 740 dan 640a indiğini gözümle gördüm. Geçen aylarda, Tr de piyasa çok sığ.

doğru şekilde yaklaşarak 50 btc ile Aybaşı pasif alıcılarını kullanarak çatır çutur fiyatı indirirsin.

50 btc ile btcturk piyasasını etkileyebilirsin ama sonuçta herkes en büyük hacimli siteye eninde sonunda uyar. Btctürk piyasası yurtdışından pahalı ise kimse almaz ucuz ise alıp yurt dışında satar. Sonuçta bazı ucuzdan satan arkadaşlar hariç piyasa yine eski haline döner.

Bende aynı şeyi söyledim zaten.
Jump to: