Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 709. (Read 1108999 times)

full member
Activity: 504
Merit: 120
Btc'nin hafif düşüşüne oranla doların düşüşü TR piyasasını baya düşürdü. Btc sabit kalsada dolar biraz daha düşecek gibi duruyor. Seçime kadar bu şekilde devam etsin bakalım sonrasında ya uçar ya biraz daha düşer.
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
istikrar konusuna kesinlikle katiliyorum, bu bir takim traderlari etkileyecektir ancak, piyasaya yeni kullanicilarin girmesini saglayacaktir
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
elinde btc tutup tatile çıkanlar başlıcak daha,buda fiyatları olumlu etkilemez.Ben artık büyük bir çıkış beklemiyorum yaz sonuna kadar.stabil gitmek hem iyi bence.istikrar her zaman daha cok ilgi ceker
sr. member
Activity: 294
Merit: 250

Rusların bitcoin ekonomisine katkısı yok, kendi ceplerine katkısı var. Önüne gelen ponzi açıp üç kağıt peşinde koşuyor. Ruslar zenginleşiyor diğerleri avel avel bakıyor...
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Fiyat durgun,forum durgun,hayat durgun olmuyor böyle  Grin

Yaz geldi, yapacak bir şey yok.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Fiyat durgun,forum durgun,hayat durgun olmuyor böyle  Grin
legendary
Hayırdır beyler nedir bu düşüş sebebi.

Sebep yok tek elden btc satışı olmuş.Shortçu olabilir,ihtiyacı olan olabilir.Teknik ve trend yükseliş yönünde devam ediyor.

Dolarda baya düşmüş. Btctürk ondanda düşüş yaşamış muhtemelen.
legendary

Sebep yok tek elden btc satışı olmuş.Shortçu olabilir,ihtiyacı olan olabilir.Teknik ve trend yükseliş yönünde devam ediyor.
legendary
full member
Activity: 224
Merit: 100
All I want is a new CLEAN page for just to live!
Telefonun ekranında ki widget'da refresh yapa yapa internet paketi bitti hala fiyatı bir yükselmedi. Cheesy

hocam o nasil bir widget ki, internet paketini bitirebilmis ??

benimki topu topu ayda 30 mb goturuyor

Yani maximum benim de o kadar oluyor ben orada biraz işin espirisine kaçtım ve yakındım, sonunda da sırıttım anlaşılır diye Smiley
Yanlış anlaşılmışım hocam kusura bakmayın
hero member
Telefonun ekranında ki widget'da refresh yapa yapa internet paketi bitti hala fiyatı bir yükselmedi. Cheesy

hocam o nasil bir widget ki, internet paketini bitirebilmis ??

benimki topu topu ayda 30 mb goturuyor
full member
Activity: 224
Merit: 100
All I want is a new CLEAN page for just to live!
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
1500 yuanlara demir attı.Çok sıkıcı bu durgunluk.
bitcoinwisdomdaki altcoinlerin çoğu yeşillenmeye başladı bir oparesyon döndürüyorlarya hayırlısı  Grin
legendary
1500 yuanlara demir attı.Çok sıkıcı bu durgunluk.
hero member

hareket baslayacak da, sanki urkutmeden alim yapmak gibi bir havasi var su an alicilarin..
legendary
Artış var gençler. 250 kapısını kırmayamı gidiyoruz ? Smiley
legendary
240 $ direncini bir kırsa en az 40$ artış bekliyorum.Kaç gündür yine yaprak kımıldamıyor.Artmalı artık bu stabilite iyi değil.
hero member
fiyat oturuyor 245-255 araligina, bu araligi artik kendine yeni dip seviyesi olarak belirledi piyasalar...

shortlarda dokulmeye basladi..
member
Activity: 65
Merit: 10
Daha 240'ı göremiyorken 300 hayalleri kurmak için çok erken. Önce bir 250'yi hacimli geçtiğini görelim.

23 Nisanda yazmışım bunu, hala 250'yi geçmekte zorlanıyor. Yine 248'den aşağı salındı. Biraz güç toplayıp bu hafta 250 üstü denemesi yapabilir.
Jump to: