Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 707. (Read 1108999 times)

sr. member
Activity: 328
Merit: 250
Bugün birileri durduk yere 20-30 tl yukarıdan btc alıyordu btctürkte. Şimdi fiyata bakıyorum eski haline dönmüş.
sr. member
Activity: 294
2 gündür altcoin piyasasında bir hareket var sanki , btc stabil ama altcoinlerde yukarı bir hareket var sağlam pumplar gelebilir diye bekliyorum

Özellikle scrypt algolu coinler birer birer %100+ pump yiyor. Sebebini hala göremedim.

@political1907 YTD.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
2 gündür altcoin piyasasında bir hareket var sanki , btc stabil ama altcoinlerde yukarı bir hareket var sağlam pumplar gelebilir diye bekliyorum
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Dolar tekrar 2.60 ın üzerine çıktı.
full member
Activity: 364
Merit: 100
Şu sıralar gözlemlerime göre;
Özellikle amerikan piyasası (early adopters)  çin madencilerine karşı taktik geliştirdi. haftanın 5 günü çinlilerin dumpladığı yeni oluşturulan coinleri ucuzdan topluyor. 220-230$ seviyesinden. sonra bir gün pump geliyor ve bir çok yerde fiyatı artırıyorlar. 240$+ seviyeye. yeterince al emri olduğu anda toplanan bu ucuz coinler dumplanıyor.  Yani çinli kaz-sat yapan madenciler ve early adopters bir ritim tutturmuş durumda. Olan day trader'lara oluyor.
1günlük interval ile bakın şuna;
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd
21 nisan
30 nisan
8 mayıs

8-9 günde bir piyasa pump yiyor. yakın zamanda 10-20$ pump yemesi olası.

Sen yetkili bir abiye benziyorsun şuanda bitcoin alınır mı satılır mı ?
hero member
Activity: 625
Merit: 500
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Hissetmeye başladım tekrar  Grin Bu hafta bir yükseliş gelecek gibi. Ama bana ne yararı var? Yok. Bu kısa süreli iniş çıkışlardan ancak yüklü miktarda bitcoini olanlar büyük piyasalarda kâr elde edebilir. Biz çömezler altcoine devam Smiley
sr. member
Activity: 294
Şu sıralar gözlemlerime göre;
Özellikle amerikan piyasası (early adopters)  çin madencilerine karşı taktik geliştirdi. haftanın 5 günü çinlilerin dumpladığı yeni oluşturulan coinleri ucuzdan topluyor. 220-230$ seviyesinden. sonra bir gün pump geliyor ve bir çok yerde fiyatı artırıyorlar. 240$+ seviyeye. yeterince al emri olduğu anda toplanan bu ucuz coinler dumplanıyor.  Yani çinli kaz-sat yapan madenciler ve early adopters bir ritim tutturmuş durumda. Olan day trader'lara oluyor.
1günlük interval ile bakın şuna;
https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd
21 nisan
30 nisan
8 mayıs

8-9 günde bir piyasa pump yiyor. yakın zamanda 10-20$ pump yemesi olası.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ben hala firtina oncesi bir sessizlik, durgunlugun olduguna inaniyorum, buyuk cikis oncesi piyasayi urkutmeden btc toplama operasyonu yapiliyor gibi

fırtına öncesi sessizlik fırtına öncesi sessizlik muhabbeti yapa yapa içimiz şişti , artık fırtınanın kopacağına inancım gün geçtikçe azalıyor, en azından ödül yarılanana kadar böyle gidecek gibi geliyor bana
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
ben hala firtina oncesi bir sessizlik, durgunlugun olduguna inaniyorum, buyuk cikis oncesi piyasayi urkutmeden btc toplama operasyonu yapiliyor gibi
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
İyi ki 650'den satmışım elimdekilerin yarısını. Diğer yarısını satsam mı tutsam mı çok kararsız kaldım beklemedeyim.
full member
Activity: 504
Merit: 120
Hem doların düşüşü hem de bitcoinin düşüşü tl bazında 600 liranın altına çekti fiyatı. Dolar seçime kadar böyle devam eder gibi artık. Belki -+10 kuruş görürüz. Seçimden sonra hareketlenme olacağı kesin. Btc tarafında ne olacağı belli değil. Yazın gelmesiyle beraber sakin ilerleyen bir piyasa bizi bekliyor. 225-250 bandında gidip gidip geleceğiz gibi görünüyor.
legendary
Çakır'ın öngörüsü de gerçekleşmedi.Dar alana sıkıştı resmen çıksın artık 2 ay oldu düşeli.Tatille falan alakası olduğunu düşünmüyorum hareketsizliğin.
bir kaç saat yanılmış olabilirim ama bu 10$lık artış gerçekleşir yakın bir zamanda Grin

Çıksında bugun-yarın çıksın razıyım .2 aydır bekliyoruz 2 günün lafımı olur  Grin
full member
Activity: 364
Merit: 100
Çakır'ın öngörüsü de gerçekleşmedi.Dar alana sıkıştı resmen çıksın artık 2 ay oldu düşeli.Tatille falan alakası olduğunu düşünmüyorum hareketsizliğin.
bir kaç saat yanılmış olabilirim ama bu 10$lık artış gerçekleşir yakın bir zamanda Grin

bugünde gerçekleşebilir yarın da bilemiyorum. Yani ne çıkar emin değilim ama pohta çıkabilir diyorsun heralde Cheesy

https://www.youtube.com/watch?v=KSDejKmdweg
sr. member
Activity: 266
legendary
Dar alanda sıkıştıysa düşüş yakın demektir. Satışlarınızı yapın sonra pişman olmayın.

Alım emirlerin kaçta duruyor. Ona göre satalım seni esgeçmeyelim  Grin

Grin
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Dar alanda sıkıştıysa düşüş yakın demektir. Satışlarınızı yapın sonra pişman olmayın.

Alım emirlerin kaçta duruyor. Ona göre satalım seni esgeçmeyelim  Grin
member
Activity: 65
Merit: 10
legendary
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Yaz aylarında hacmin ve volatilitenin düşmesi çok doğal. Sermaye sahipleri bu dönemde riskli hareketler yapmaz. Menkul kıymet borsalarında olduğu gibi Bitcoin borsalarında da aynı durum söz konusu.

Tatilin tadını çıkarın. Eylülde belki yeni bir hareket görürüz.

hayirdir modum, sizde tatile cikiyormus gibi konusmussunuz.. Smiley

tatil konusuna gelince, kismen katilmiyorum, paranin dini imani olmadigi gibi, tatil vs hic dinlemez. hele ki btc 7/24 calisan tek para birimi oldugu surece..

forex bile 5/24 calisiyor.

Jump to: