Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 782. (Read 1107570 times)

hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
richlistteki kisilerin, kisi basi 100 er bin btc leri var,

btcdeki sadece 10 dolar dusus, bu adamlar 1 milyon dolar zarara sokuyor, sadece 1 ayda, 20 milyon dolar zarar etmek demek tek kisi, bu kisiler sizden benden daha iyi biliyorlardir ne yaptiklarini merak etmeyin..

richlist'teki kişilerin tek bir cüzdanı olduğunu nereden biliyorsunuz?
ha keza, richlist'tekilerin birçoğu eminim satoshi dice cold walletları ya da exchangelerin cold walletları.. o richlist'in çoğu atıl vaziyette zaten.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
neden bilmiyorum ama içimde 150 doları göreceğine dair bir his var pusuya yattım Cheesy
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
islem hacimleri, disarda da icerde de rekor kiriyor.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Bitcoin alternatif bir para birimidir. Bitcoin herkes tarafından (tanıyan ve kullanan ) maalesef bir yatırım aracı , paraya para katma yöntemi olarak kullanıldığı için sonu maalesef hüsran olacak. Ponzilere kiziyoruz fakat en büyük ponzinin icindeyiz maalesef. Eğer yeni birileri katılır BTC alırsa fiyat yükselecek eskiler kazanacak en son girenler kaybedecekk. BTC nin hayatta kalmasının tek yolu dünyanın onu bir para birimi olarak kabul etmesidirr. Acizhane kendi görmüşümdür.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Leonar tamamen konu disi olacak ama sen whitecoine 27 btc yatirmistin yanlis hatirlamiyosam.Akibeti noldu whitecoinin cikis yaptin mi?
hero member
Activity: 678
Merit: 501
200 dolar seviyesinin + %5 - %5 şeklinde önümüzdeki birkaç gün yatay gezmesini, sonrada ufak bir pumpla 230 ve üzerine çıkmasını, ve ordan sonrada merdiven şeklinde her gün artarak 300$ üstünü öngörüyorum arkadaşlar, şuan şiddetli alım tavsiye ederim. kolay gelsin, bol kazançlar.
legendary
Bugun piyasayi dumplayip nakite donen adamlar yarin ayni nakitle pumplayacaklardir.Kimse bindigi dali kesmez.Olan kucuk yatirimciya oluyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100

btcdeki sadece 10 dolar dusus, bu adamlar 1 milyon dolar zarara sokuyor, sadece 1 ayda, 20 milyon dolar zarar etmek demek tek kisi, bu kisiler sizden benden daha iyi biliyorlardir ne yaptiklarini merak etmeyin..

100 bin btc'si olan adam için 1 milyon dolar zarar bizim 1000 lira zarar etmemiz gibidir
sadece biraz moral bozar
sonra da yükselmesini bekler diye tahmin ediyorum Smiley
hero member

hero member
bu dusus , 29 ekimdeki, 30000 btclik dumplamasina benzer paralellik tasiyor, orda 275 i dip yapip firlamisti.. aynisi gerceklesebilir..
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Eve geldiğime göre Btc-e'deki 21$'ımla trade yapmaya başlayabilirim. Smiley
legendary
Yukselmeye baslamasi cok uzun surmeyebilir.Bir miktar daha almayi dusunuyorum bu fiyatlardan.
full member

Yarından itibaren fiyat yükselişe geçebilir. Sadece hissediyorum Smiley

Hislerinde yanılıyorsun. Bu kadar çabuk yükselmez önce düşüşün sindirilmesi lazım.

orası kesin..
kaybolan güvenin sağlanması için insanların bugünkü şoku biraz unutmaları lazım Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Hislerinde yanılıyorsun. Bu kadar çabuk yükselmez önce düşüşün sindirilmesi lazım.

200 dolar barajının altına ineceğine eminim çoğumuz kendimizi hazırladık. Forumda konuşuldu. Hala inmeye devam edebilir. Ama nedense ben yükseleceğine inanıyorum. Tabikide sert bir yükseliş beklemiyorum. Başta yine bu seviyelerde gezinecek ama sert düşüşler olmayacak. Sonra yavaş yavaş artışa geçecek 350 dolar seviyelerine. BTC yi manipule edecek kadar param olmadığı için sadece tahmin işte.
legendary
Activity: 1554

full member

bende 300 dolara kadar çıkacak bir yükselme bekliyorum
ne zaman başlar bilmiyorum ama çıkışa geçecektir..
300 doları görünce bu trenden inen çok olacaktır ama
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

legendary
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
EFS