Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 786. (Read 1107570 times)

sr. member
Activity: 323
Merit: 250
kafana göre BTC
hero member
Activity: 840
Merit: 1000
Her sabah 5 civari kalkip piyasayi kontrol edip yatarim.Bence satis dalgasi gelmez piyasa dengelendi gibi.Yarindan sonra yon yukari olacak gibi geliyor bana.

bende aynı fikirdeyim bu gecede tutacağım btc leri, yarın düşüş devam ederse hepsini satacağım muhtemelen

Her sabah 5 civari kalkip piyasayi kontrol edip yatarim.Bence satis dalgasi gelmez piyasa dengelendi gibi.Yarindan sonra yon yukari olacak gibi geliyor bana.

tekrar kontrol edin piyasayi, yangin basladi yine..

bu zamanlar eger komple satip cikmasadiysaniz , btc yi basibos birakilacak zamanlar degil

Son düşüşten önce sattım valla sabaha ne olur ne olmaz yemedi açıkcası Cheesy

son iki mesajinizla celismissiniz Smiley

ama btc ile yataga girmemekle iyi yapmissiniz Smiley

sabaha bir 50-100TL daha asagida gorebiliriz..
hero member
ne oluyorsa, 5 dakika icinde, huobide binlerce btc yi dokuyorlar, hem de hic kimse beklemezken..
legendary
Activity: 1484
her gece yeni bir dip
newbie
Activity: 31
Merit: 0

bu zamanlar eger komple satip cikmasadiysaniz , btc yi basibos birakilacak zamanlar degil

Son düşüşten önce sattım valla sabaha ne olur ne olmaz yemedi açıkcası Cheesy
hero member

newbie

bende aynı fikirdeyim bu gecede tutacağım btc leri, yarın düşüş devam ederse hepsini satacağım muhtemelen
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
hero member
bu gece bir satis dalgasi olur mu?

sabahlayacak var mi aramizda, yoksa yatmadan evvel btcleri tl ye mi ceviriyorsunuz?
newbie
Tahminime göre 5 gün çalışır 10 gün çalışır. Bu şekilde düşüş devam ederse kapatırlar cloudmining olayıda yavaş yavaş bitmeye başlar diye düşünüyorum
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Benim burada aklımı kurcalayan bir şey var.  Bende 5.3 TH amhash var ve bunun aylık fee ücreti 255 dolar aylık getirisi ise 1 BTC. Bu durumda ben firmaya 30 dolar borçlumuyum   Grin

Evet, zararına çalışıyor.
newbie
Benim burada aklımı kurcalayan bir şey var.  Bende 5.3 TH amhash var ve bunun aylık fee ücreti 255 dolar aylık getirisi ise 1 BTC. Bu durumda ben firmaya 30 dolar borçlumuyum   Grin
hero member
durun bakalım bu saatten sonra satılmaz zaten şu fuarı bekleyelim.

gecen sene de fuari beklemistik, bir cacik olmamakla beraber, millet firsat bu son firsat diye ellerinde ne var ne yok vermislerdi..

fuar satis icin yeni bir firsat olabilir..
full member
Activity: 133
Merit: 100
durun bakalım bu saatten sonra satılmaz zaten şu fuarı bekleyelim.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Neye göre kesin 200$ ?
newbie
Activity: 17
Tutmayın küçük enişteyi  Roll Eyes 200 duvarına incek o kesinde orayıda kırarmı diyosunuz eyy eskiler?  Undecided
hero member
bu son cikis elde ne var ne yok satmak icin iyi firsat verdi bazi arkadaslarimiza
newbie
Bazıları bu dalgalanmadan cok güzel para kazanıyor, yarım saat aralıksız huobideki alım satımları izledim. biri piyasa hafif harekenlendi mi 200 btc lik alım yapıyor sonra 7-8 dolar yüksekten 20şer btc olarak parça parça tekrar satıyor. Yaklaşık yarım saatlik bi dalgalanmada adamın elinde nerden baksan fazladan 4-5 btc kalıyor
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
henüz bişi yapmadım ama kendiliğinden iniyor Smiley
birkaç yerden btc bekliyorum, onları bi toparlayayım, bakalım sonrasına.
Jump to: