Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 783. (Read 1107570 times)

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
btc fiyatı temsili
full member
Activity: 238
Merit: 100
210 dolara çıktı..
160 dolardan alanlar şimdiden %40 kazanç sağladı
bu piyasada asıl kazananlar trading ile kazanıyor zaten..
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
bitcoini seviyorum ya yine herkesi mala çevirdi Grin

allahtan elimdeki btclerin yarısını koinime göndermiştim orda hacim olmadığından kaptırmamışız btcleri saka gibi piyasa
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bitcoini seviyorum ya yine herkesi mala çevirdi Grin
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
twn
legendary
saka gibi 440dan satıs koydum 2 dakika sonra baktım 510a gelmis.tuvaletedemi gidemicez arkadas
full member
Activity: 221
düştükçe düşüyor biraz daha düşsün 500 tllik btcoin alıcam Smiley
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
ltc nin bile 40$ ı gördüğü piyasada bence 150-180$ btc için diptir ve alım için uygundur daha ne kadara düşebilir ki elindekileri satmış alım için bekleyen binlercesi var alış yapmış ve düşük fiyattan satmak istemeyenleri saymazsak dumplanacak kaç btc kaldı

edit : artış başladı
full member
622 bin btc yi dumplarsan sok yaratirsin haliyle.Bu satislarin piyasa satisi olmadigi acikti.Eldeki btc ler bitip sok hazmedildiginde ayni ivmeyle artisa baslayacaktir

bir yanım böyle diyor
bu fiyatta al bir 10 btc diye dürtüyor
diğer yanımda bu güvensiz ortamda bir daha güvenme diyor..

diğer yanını dinle Smiley

ben o diğer yanı dinliyorum zaten Smiley
bekleme modundayım şu an
düşüş devam ederse alım yaparım ama Smiley
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver
Bitstamp mtgox etkisi yaratio bence. Sizin bitstampte btc niz olsa napardiniz? Ya satarsiniz ya baska yere gonderirsiniz. Cogunluk satip kurtulmaya calisiyor bence. Bitstamp stabil olursa sert cikis baslar bence ama bir ikingunde olacagini beklemiyorum.

bitstamp değil onun adı, bearstamp Smiley
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
622 bin btc yi dumplarsan sok yaratirsin haliyle.Bu satislarin piyasa satisi olmadigi acikti.Eldeki btc ler bitip sok hazmedildiginde ayni ivmeyle artisa baslayacaktir

bir yanım böyle diyor

Bu sok ilk degilki btc icin.Bazi yeni uyeler sanki btc sifiri vurcakmis gibi hareket ediyor.Boyle birsey mumkun degil.
Sıfırı vurması mümkün değil. İyi kötü kendine bir pazar oluşturmayı başardı BTC ancak tekrardan toparlanması için uzun bir süre geçmesi gerekecek gibi duruyor.
full member

bir yanım böyle diyor

Bu sok ilk degilki btc icin.Bazi yeni uyeler sanki btc sifiri vurcakmis gibi hareket ediyor.Boyle birsey mumkun degil.

çok eski sayılmam bitcoin piyasasında
yaklaşık 1 yıldır alım satım yapıyorum ufak ufak
ama bunun gibi bir krizi ilk defa görüyorum
elimdekileri satayı düşünmüyorum
ama düşüerse alırım diyordum, şimdi o cesaretim kalmadı
belki bir doları görürse alırım bir 1000 btc Smiley
twn
legendary
Bitstamp mtgox etkisi yaratio bence. Sizin bitstampte btc niz olsa napardiniz? Ya satarsiniz ya baska yere gonderirsiniz. Cogunluk satip kurtulmaya calisiyor bence. Bitstamp stabil olursa sert cikis baslar bence ama bir ikingunde olacagini beklemiyorum.
legendary

bir yanım böyle diyor

newbie
Activity: 12
Merit: 0

bir yanım böyle diyor

diğer yanını dinle Smiley
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
full member

bir yanım böyle diyor
legendary
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
200$ altına düşmesi hiç iyi olmadı. 1 yıldır 200$ altına inmemişti, orası psikolojik bir sınırdı. Bundan sonra maalesef hızlı bir düşüş olacak.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
valla piyasa dar olduğu için zengin birinin tüm btcleri toplayıp bir anda elinden çıkarması piyasayı bu denli mahfedebiliyor çok iyi fiyatlara düşerse bende alacağım... ama şuan zararın etkisinden nasıl kurtulacağım bilmiyorum Smiley

inan kardeşim senin gibi herkes şokta ve zararda.bence soğukkanlı olup dikkatli davranıp önce zararı kurtarmak ve sonrasında kazanca odaklanmamız gerekir diye düşünüyorum
şuan ne yapmayı düşünüyorsun.

btc bitti diyenlere katılmıyorum,bu kadar yayılmış ve kabul görmüş bir sistem bitmez,yara aldı tamam,ancak fırtına bitmedi her an aşağı yöne gidebilir zaten herkes böyle düşünüyor.şu an beklemek dibe vurduğunu kestirebildiğimiz anda yavaş yavaş yeniden alım yapmak en doğrusu
Jump to: