Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 787. (Read 1107570 times)

EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
Kendi mesajlarımı seçmekte kolaylık sağlamasa kaldıracağım bu civcivi. Evet aslında gif hali dans ediyor. Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
BTCTürk'teki fiyatın aşağı inmesini isteyen varsa haber versin.

Haber veriyorum, fiyatın inmesini istiyorum. 200 TL civarına indirebilirseniz çok iyi olur.

haha çok iyi olmuş btc in 200  tl ye inmesini bekleyen mod  Grin Grin Grin Grin
hero member
Activity: 969
Merit: 1000

Haber veriyorum, fiyatın inmesini istiyorum. 200 TL civarına indirebilirseniz çok iyi olur.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
şahsi fikrim bugünlük 200 üzerinde tutundu gibi
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver

edit: gerçi site kilit durumda nerdeyse.. baya yavaşlamış, eh vazgeçtim.. salınsın böle
legendary
Activity: 1484
250 altına düşmesini bekleyenler vardı alım için ne yaptılar aldılar mı yoksa daha düşeceğini mi düşünüyorlar, gerçi btctürk yukarıda biraz.

Ben bekliyorum. Alım yapacaksanız belli aralıklarla kademeli olarak yapın.
Kendim için sormamıştım aslında sadece alımı daha da aşağı çektiler mi piskoloik olarak etkilenme var mı diye sokağın nabzını tutayım dedim  Grin
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
250 altına düşmesini bekleyenler vardı alım için ne yaptılar aldılar mı yoksa daha düşeceğini mi düşünüyorlar, gerçi btctürk yukarıda biraz.

Ben bekliyorum. Alım yapacaksanız belli aralıklarla kademeli olarak yapın.
legendary
Activity: 1484
full member
Activity: 133
Merit: 100
vallaha ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.. satsam büyük zarar satmasam belki daha çok zarar edeceğim.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Ne demek istediğini anlamadım ama biz bu dalgalanmaları çok gördük. Ne zaman ne olacağını iyi biliyoruz.
hero member
Activity: 840
bu gidisle herkes ruyasi gerceklesip, herkesin, 1000 lerce 10 binlerce bitcoini olacak Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
onu bunu bırakında bu BTCnin sonu hayır değil  Undecided yakında helvasını yeriz  Cry
Elinde btc olanlar satsın olmayanlar alsın  Grin

Foruma hoşgeldiniz. 1 aylık tecrübenizle ahkam kesmeye başladığınıza göre foruma çabuk adapte olmuşsunuz.

Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz Smiley Ben bu trollere karşı bitcoini savunmaya çalışıyorum. 15 indede haklı çıktığımı görüceksin Smiley
legendary
onu bunu bırakında bu BTCnin sonu hayır değil  Undecided yakında helvasını yeriz  Cry
Elinde btc olanlar satsın olmayanlar alsın  Grin

Foruma hoşgeldiniz. 1 aylık tecrübenizle ahkam kesmeye başladığınıza göre foruma çabuk adapte olmuşsunuz.
legendary
Anlık yükselmeler olabilir ama orta vadede aşağı yön devam ediyor. Tecrübesiz arkadaşlar al-sat yapmasın, alım için beklesinler.

hocam tam al-satlık tablo var bence niye böyle dediniz ki

Tecrübesiz arkadaşlar için dedim, sizin gibi eski kurtlar için değil. 2-3 kere 1$'lık kâr yakalarlar, üçüncüsünde piyasa 10$ düşer toparlayamazlar. Yeni borsacılarda kol bacak kesme pek görülmez, zararları gün geçtikçe büyür.

Kendimi alıntı yapacağım, daha 3 gün önce yeni üyeleri uyarmıştım. Umarım kimse bu dönem içerisinde alım yapmamıştır.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bence herkesi ters kose yapip yukselicek şok atlatildiktan sonra
hero member
Activity: 625
Merit: 500
btcturkte bu fiyatlardan kim alis yapiyor meraklar icerisindeyim,

alan arkadaslar elinize bir hesap makinesi alip 226 dolari 2.28 ile carpmasini tavsiye ederim, nerdeyse yuzde 15 uzerine cikmis durumda fiyatlar..

arbitraj yap sende Smiley
hero member
Activity: 840
btcturkte bu fiyatlardan kim alis yapiyor meraklar icerisindeyim,

alan arkadaslar elinize bir hesap makinesi alip 226 dolari 2.28 ile carpmasini tavsiye ederim, nerdeyse yuzde 15 uzerine cikmis durumda fiyatlar..
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
onu bunu bırakında bu BTCnin sonu hayır değil  Undecided yakında helvasını yeriz  Cry
sr. member
Activity: 574
Merit: 253
Bu ivmeyle giderse 1 haftaya 50TL altına düşer gibi duruyor.
Jump to: