Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 788. (Read 1107570 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

Elinde btc olanlar satsın olmayanlar alsın  Grin

Olmayanlar nasıl alacak?

Ayın 15'ini bekleyin 200 dolar altına düşecek. O zaman btc türkten alırsınız.

Neyle alırız? Beleş mi dağıtıyorlar?

Armutla alıcaksın tabiki Grin
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000

Olmayanlar nasıl alacak?

Neyle alırız? Beleş mi dağıtıyorlar?
legendary

Olmayanlar nasıl alacak?

legendary

Olmayanlar nasıl alacak?
legendary

newbie
Activity: 21
Merit: 0
216 ya kadar düşmüş, bugün 100lü hanelerde olabiliriz..

Yüklü miktarı 250'nin altına düşmeden gece 5 civarı sattım. Foruma da yazdım düşüşler cok olacak diye. Umalım ki zararda çıkmayın
full member
Activity: 218
Merit: 100
216 ya kadar düşmüş, bugün 100lü hanelerde olabiliriz..
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
millet iyice kayışları kopartmış ya Cheesy forum ani inişerde ve çıkışlarda çok  eğlenceli oluyor
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Amerika uyanınca fiyat bir miktar yukarı artabilir 2-3 arası.

komiksin abi, gören de amerika birleşik devletleri başkanı sanır. btc-e trollbox'ta bu tiplerle dalga geçiyorlar artık Smiley

Nabcan umut fakirin ekmeği Smiley
hero member
Activity: 616
Merit: 503
@coaex - LBMA certified Gold & Silver

komiksin abi, gören de amerika birleşik devletleri başkanı sanır. btc-e trollbox'ta bu tiplerle dalga geçiyorlar artık Smiley
legendary
newbie
Activity: 17
Merit: 0
arkadaşlar hatırlayacaktır, bankadan 5000 tl kredi çekip 787 TL'den 6 bitcoin civarı almıştım geçen ay..
şimdi o 6 btc, 9.5 btc civarı bişi oldu, bilginize. yine bu seviyelerden alım yapabilirim, zira bitcoin ile nası yatırım yapılacağını çok iyi biliyorum. piyasadaki büyük yatırımcılar da eminim, benim yaptığıma benzer şeyleri yapıyorlardır. bu arada eğer nasıl olduğunu merak ediyorsanız, o bilgiyi 100 btc'ye (veya 25,000$'a) satıyorum, zira bu yönteme 15 yılımı verdim ama böyle bir ortamda bunu alan olacağını sanmam. yine de ortaya süpriz yumurta olarak yazayım dedim hehe..

Adamsın
hero member
0.001 btc veririrm

sana özel fiyatı 50,000$ oldu.
legendary
0.001 btc veririrm
legendary
arkadaşlar hatırlayacaktır, bankadan 5000 tl kredi çekip 787 TL'den 6 bitcoin civarı almıştım geçen ay..
şimdi o 6 btc, 9.5 btc civarı bişi oldu, bilginize. yine bu seviyelerden alım yapabilirim, zira bitcoin ile nası yatırım yapılacağını çok iyi biliyorum. piyasadaki büyük yatırımcılar da eminim, benim yaptığıma benzer şeyleri yapıyorlardır. bu arada eğer nasıl olduğunu merak ediyorsanız, o bilgiyi 100 btc'ye (veya 25,000$'a) satıyorum, zira bu yönteme 15 yılımı verdim ama böyle bir ortamda bunu alan olacağını sanmam. yine de ortaya süpriz yumurta olarak yazayım dedim hehe..

Aferin sana.
hero member
legendary
Activity: 1484
Acaba diyorum biraz daha düşşe millet burdan birbirine küfretmeye başlar mı  Grin
legendary
Türkiye'de 600 TL, dünyada 225$ altına indi sonunda.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Bitcoin 2 3 Kat deger kaybetti diye panik yapan yeni bitcoinciler zamaninda yasadigimiz 10 katlik artis ve dususlerde burada olsalardi o zamanki tepkilerini Merak ediyorum. Birde bu arkadaslarin cogu sagda solda medyada bilirkisi gibi fetvalar veriyorya deli oluyorum.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
İnsanlar 800den satarken satma yükselecek denildi. Tamamen şişirme beklentilerle insanlar bitcoin alıp tutmaya yönlendiriliyor.

Kim dediyse yanlış yönlendirmiş ancak kendi muhakemesini yapmadan sadece forumdaki yazılarla yatırım yapanlar kaybetmeye mahkumdur. Düşen bıçak havada tutulmaz. Uzun süredir ayı piyasasındayız ve henüz dibi görmedik. Ama bu demek değil ki bir daha boğa piyasası olmayacak. Zamanı gelince yükselişi de yeniden yaşayacağız. Sizin beklentinize göre bu yaşanmayacakmış. O yüzden belki 5 ay, belki 2 yıl sonra siz bu yükselişi uzaktan iç geçirerek izleyeceksiniz. Belki de fikrinizi değiştirip belli bir noktadan sonra boğa koşusuna dahil olursunuz.
Fiyatlar benim birkaç aydır düşündüğüm şekilde hareket ediyor, forum genelinde de bu böyle. Tabi forumlarda yazan kimse yatırım danışmanlığı yapmadığı için herkes kendi yatırım kararını kendi almalı. Burada herkes kendi pozisyonuna göre yorum yapar. Bu forumun Bitcoin spekülasyonunun merkezi olduğunu unutmayın.
Jump to: