Pages:
Author

Topic: Buyuk magazalardan Bitcoin ile odeme yapmayi talep etmek - page 2. (Read 22650 times)

jr. member
Activity: 448
Merit: 2
bireysel bazda bu sayılarda artış olacaktır. ülkemizdeki girişimciler yeniliklere sıkı sıkıya sarılıyor çünkü.
member
Activity: 588
Merit: 18
Böyle bir talebe gerek kalmadan zaten birçok işyerinin kendisi bu şekilde kripto paralara kucak açmaya başladı. Özel olarak talepte bulunmaya gerek kalacağını zannetmiyorum.
member
Activity: 105
Merit: 10
Sanırım bunun için ülkenin bir iki çağ birden atlaması lazım.
Hayır, Pasha Jewellery'de 2018 başından beri Bitcoin kabul ediyoruz Smiley
 https://bitcointalksearch.org/topic/turkiyede-bir-ilk-pasha-jewellery-btc-kabul-ediyor-2837125
member
Activity: 126
Merit: 53
Haber - Bilgi - Tarih
Sanırım bunun için ülkenin bir iki çağ birden atlaması lazım.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Devletten adım beklemek her zaman doğru seçenek olmaz. Dikkat çekecek kadar çok talep gelirse gayet de devlet bu konuda adım atar işletmeler de öyle.
jr. member
Activity: 71
Olumlı bir düşünce ve çaba bende destek vermek isterim fakat önemli olan devlet nezninde kriptoparaların resmi olarak kabul görmesi. Bitcoin ile yapılacak ödemeler nasıl vergilendirilecek. Yazarkasalarda yada poslarda ödeme türü kriptopara yazabilecek mi?.. Birde 30 tl ödeme için 2$ fee ödeme mantıklı olurmu? Bunlarda soru işareti
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Kripto paraların değişken değerli olmasının bu konuya eksi yönde etki edeceğini düşünmüyorum, sonuç olarak anlık kurdan fiat para birimine çevrilip ödeme alınabilir, bu durum bir bahane olamaz.
jr. member
Activity: 350
bu konuda benim gördüğüm en büyük firmalardan birisi de tempobet kesinlikle. adamlar ilk kabul edenlerden birisi olmuştu.
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Kripto paraların değişken değeri nedeniyle bunu pek fazla iş yeri istemiyor ancak libra sonrası her şey farklı olabilir.
jr. member
Activity: 350
digiliranın ana mantığı gayet güzel duruyor fakat sanki biraz erken gibi. insanlar şu an için aktif kullanmaktan ziyade yatırım gözüyle bakıyorlar.
jr. member
Activity: 462
yemek zincirlerinden hangisi kabul ediyormuş merak ettim keşke adlarını da yazsaydınız hocam. kabul ediyor olmaları şaşırttı beni.
jr. member
Activity: 322
burada mevzu sanırım daha çok yerelden globale dönecektir daha önce de söylenmiş zaten dönerci kabul ediyordu diye. mevzu dönerden başlar yemek sepetine gider. her sektör için geçerli bu.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Şuan için bazı yemek zincirleri BTC yada ethereum ile ödeme kabul ediyor. Bununla birlikte bugün gördüm. Bir pırlanta satış mağazası da BTC ve ETH ile ürün alabileceği ile ilgili vitrinine yapıştırmış. Yani yavaş yavaş Türkiye de BTC ve ETH ile ödemeler kabul ediliyor.
member
Activity: 105
Merit: 10
Antalya Pasha Jewellery'de Bitcoin hatta Litecoin ile ödeme yapabiliyorsunuz! Adaptasyona bir yerden başlamak lazım.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.29090346
newbie
Activity: 26
Merit: 3
Dostum Türkiyede bu işler biraz zor ama yurt dışına baktığın zaman hatrı sayılır miktarda bitcoin ile ödeme sağlayan siteler var.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Büyük firmalarda işler biraz farklı ilerliyor müşterinin talebiyle bu biraz zor olabilir ancak çok büyük bir kitleden talep olmalı tabi nuda biraz zor durum.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
büyük firmaların şahsi görüşle hareket edeceğini düşünmüyorum. rakuten, amazon vs kabul etmeye hazırlanıyorken bizimkilerin ben sevmiyor kabul etmiyorum diyeceğini sanmıyorum.
member
Activity: 602
Merit: 12
Genelde o mağazanın sahibi kripto paralara ilgi duyuyorsa böyle bir uygulama yapabiliyor ancak duymuyor tanımıyprsa pek bunu yapan olmuyor.
jr. member
Activity: 420
sosyal medyada artış sebebiyle fazla yer almaya başladığı günün ertesinde firmalar açıklamalar yapar hemen.
sr. member
Activity: 629
Merit: 259
Eski bir patronum vardı, büfelere marketlere gidip markayı sordurtup ertesi gün pazarlamaya gönderirdi marketçide anlamaz alırdı, anlaşırdı Smiley  Arkaaşların dediği gibi herkes ödemeyi bu şekilde yapmak istedigini söylerse eninde sonnda gelecektir bu sonuç.
Pages:
Jump to: