Pages:
Author

Topic: Büyük yükseliş çok yakında. (Migros deterjan ürünlerinde %10 indirim var) - page 3. (Read 2205 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 1
Çoğu kişi BTC'nin 7 bin bandına değmeden piyasada yükselişin gerçekleşmeyeceğini düşünüyor. İnşallah sizin dediğiniz gibi büyük yükseliş en kısa sürede gerçekleşir.
member
Activity: 86
Merit: 10
büyük yükseliş 1 haziran 30 haziran arasında boğa sezonunun açılmasıyla başlayacak. ciddi bir yükseliş bekleniyor . altcoinlerde 4x 7x arasında beklentiler var.
full member
Activity: 308
Merit: 100
Bu büyük yükseliş işi tam bir efsane yani yükseleceği kadar yükseldi daha ne istiyorsunuz yani, 10 k dolar oldu, 18k dolar oldu, yani insanlar ne bekliyor 1 sene içinde 100.000 dolar olmasını mı bekliyor bitcoinin, bana kalırsa olmaz, bitcoin uzun vadede kazandıracak
newbie
Activity: 7
Merit: 0
tam ralli başlıyor derken bir başka dump dalgasıyla al aşağı oluyoruz. Ben bu senenin sonunu da bugünden pek farklı görmüyorum açıkçası.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Yükseliş bi başlasa çok güzel olacak fakat büyük düşüş geldi devamı çok kötü sonuçlar doğurabilir umarım 7200 leri btc aşağı kırmaz ve artık dönüş başlar.
newbie
Activity: 78
7600 seviyelerine kadar gerileyen bitcoin bize moon için hala vakit olduğunun mesajını verdi. Gerçi kripto piyasasında neyin ne olacağı belli olmaz. İnşallah yakında uçar da bizim altcoinler de değerlenir.
newbie
Activity: 25
Yıl sonunda emeklerin alınacağını düşünüyorum.
member
Activity: 476
Merit: 31
Nisan ayında yükselişler ile boğa sezonu geliyor başlıyor diye umutlandık amma ve lakin görüldüğü üzere aynı yerimizde aylardır sayıyoruz. Ben inanıyorum ki geç de olsa gösterdiğimiz sabrın mükafatını alacağız.

hocam geçenlerde okuduğumda son 7 yıldır her sene nisan ayında boğaya girmiş bu sene o kadar farklı bir seneki tarihin tekerrürünü bırakın mayısın sonunda crash yiyor piyasa o yüzden hiç birşeyin garantisi yok belki geçmişte bıraktığımız değerler tarihin en yüksek seviyesinde tozlu raflarda bile kalabilir
full member
Activity: 434
Nisan ayında yükselişler ile boğa sezonu geliyor başlıyor diye umutlandık amma ve lakin görüldüğü üzere aynı yerimizde aylardır sayıyoruz. Ben inanıyorum ki geç de olsa gösterdiğimiz sabrın mükafatını alacağız.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
arkadaş süper öngörmüş. tl olarak acayip yükselişteyiz  Grin Tongue  Cheesy
full member
Activity: 406
Merit: 102
Keşke öle olsada piyasanın gene kırmızı halini görmesek düşüşleri izlemekten bıktım yaw
newbie
Activity: 168
son üç ay kabus gibi tam çıkacak piyasa derken yine düşüyor bugün olduğu gibi. artık sepete bakmakdan hasta olucaz . o eski yükselişler çok uzak galiba
member
Activity: 378
Merit: 11
Hangi düzeltmeden bahsediyorsun hacı dayı, dur bakalım daha pazarı parçalamadılar ufak bir düzeltme geldi. Burdan eth 500 e kadar çok rahat düşer 2 güne kadar
member
Activity: 252
Merit: 10
düzeltmesini tamamladı uçuşa geçiyor kaçıran pişman olur 11.000 dolar var piyasanın yeşillerine hazır olun eth de 1100 dolara gider hayırlı olsun boğa sezonu açılmıştır haziran ayı bol kazançlar bizi bekliyor..
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
bırak yükselmeyi belli fiyatlarda kalsa gene iyide işte silkeleme çok zarar edern çok.Sad
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Şu düşüten sonra benimde çok inanasım gelmiyor sene sonu 2x 3xlerine malasef biraz daha zaman gerekecek gibi gözüküyor.
hero member
Activity: 968
Merit: 624
Still a manic miner
Büyük yükseliş şimdilik pek yakında görünmüyor hatta bir ara yakınlaşmış gibiydi, son haftalarda biraz daha uzaklaşmış gibi bir hava var piyasada. Lakin eninde sonunda bir yükseliş olacak ve yükselişi kaçırmamak adına düşerkende sabırla beklemek gerekiyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
Büyük yükselişte 18-19k dan btc yi çaktılar bize tekrar alırmıyım ben o fıyatlardan, o yuzden bence 3 degil 10 yıl bile geçse artık o fiyatlara gelmesi imkansız, gelse bile alıcı çıkarmı orası muamma
full member
Activity: 490
Gene düşüşe geçtik yükseliş falan yakın değil dolar böyle seyrederken neresi kazandırırsa millet oraya gidiyor bence dolar 4,78.
full member
Activity: 504
Merit: 103
piyasa iki gün önceki yerlere çıktığında işte durakladı yükselecek vs bekliyorsunuz ama gene düşüş gene düşüş ne olacak bu piyasanın hali bilmiyorum.
Pages:
Jump to: