Pages:
Author

Topic: Büyük yükseliş çok yakında. (Migros deterjan ürünlerinde %10 indirim var) - page 5. (Read 2205 times)

full member
Activity: 280
Merit: 102
2018 yılından bir cacık çıkmayacak gibi, piyasa direniyor bu yıl yatış herhalde kalp grafiği gibi ilerliyor nabzı ölçer gibi Smiley

hocam çok da karamsar olmayın bana göre 2018 ded e güzel şeyler göreceğiz ama en sağlamı 2019 olacak diye düşünüyorum çünkü 2020 ye yaklaşmış olacağız ve o sırada iyi şeyler olacak diye düşünüyorum
member
Activity: 406
Merit: 11
Önümüzdeki 2 ayda bir yükseliş gelmezse piyasa çok kötü bir şekilde durağan demektir. 2014 yılı gibi
brand new
Activity: 0
Merit: 16
ben de öyle düşünüyorum özellikle haziran ve temmuz çok çetin ve ilginç geçecek gibi duruyor, bakalım ne olacak bu işler
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Büyük yükselişin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini bekleyen arkadaşlar yanlış düşünüyorsunuz ve boş beklenti içersindesiniz bana göre gelebilecek yükselişin uzun dönemde geleceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Arkadaş kendince bir öngörü paylaşmış zamanında ama tutturamamış anlaşılan Cheesy Gerçi büyüklük kısmı da göreceli bir kavram açıkçası arkadaş 100 dolara da büyük diyebilir zannımca. Neyse hep beraber bekleyip görelim bakalım ne zaman gelecekmiş bu büyük yükseliş.
member
Activity: 518
Merit: 10
Piyasanın hareketlenmesini hepimiz bekliyoruz. Ama bu yıl galiba durgun geçecek ufak iniş çıkışlar olacak ama durağan seyredecek  Undecided
member
Activity: 135
Merit: 10
Büyük yükselişi halen göremedik bu sıralar piyasa moralimi bozuyor fakat sene sonuna ıstenılen yere gelecegını dusunuyorum.Sürü psıkolojısınden cıksa ınsanlar daha guzel olacak herşey ve cok yanlıs bılgıler yansıtılıyor.Bilgisizlik yatıyor temelinde....
full member
Activity: 168
Merit: 100
Büyük yükseliş yakında diye bekledik ama bir türlü yükseliş gelmedi geçtiğimiz haftalarda bir yalancı yükseliş geldi maalesef etkiside çok çabuk geçti ve tekrardan kısa bir ayı geldi.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
2018 yılından bir cacık çıkmayacak gibi, piyasa direniyor bu yıl yatış herhalde kalp grafiği gibi ilerliyor nabzı ölçer gibi Smiley
full member
Activity: 728
Merit: 151
istemiyorlar piyasaların yükselmesini sürekli bi dedikodu çıkıyor...o yüzden çok büyük hayallere kapılmayın...erc 20 bug yalanından sonra bakalım başka ne yalanlar gelecek...hiç bi bok bulamazlarsa mtgoxı yeniden hortlatır bu şerefsizler...
full member
Activity: 490
Merit: 193
Tam dedim ki beklediğimiz yükseliş sürecine girdik ama hevesimiz kursağımızda kaldı yine.1 haftada verdiklerini bir günde geri aldılar.borsanın temel kuralı değişmezi kaşıkla verip kepçeyle almak sözünü dibine kadar yaşadık birkaç günde.yinede umudumu kaybetmiş değilim düşe çıka uzun vade yönün ileri olduğunu düşünüyorum.umarım ethereumda btc de eski seviyeleri tekrar görecektir
member
Activity: 322
Merit: 11
Hocam iyi güzel de dolar nasıl kalkıyor tedavülden onu kavrayamadim. Dünyada o kadar çok ülke doları kullanırken doların kalkması ciddi problemlere neden olur. Bu biraz Türkiye'nin 2023 hedefleri gibi olmuş bence.
member
Activity: 380
Merit: 20
Şu an 8600 lere kadar saldılar btcyi.Ancak resmen keriz silkelemesi oluyor özellikle de altlarda.Mayıs ortasına kadar 11.650 yi görecektir.Ne yapsalar bu değişmez.Ancak 11700 ler tüm piyasa için bir karar yeridir ve çok önemli bir yerdir.Oralara gelince dikkat etmek lazım..
member
Activity: 406
Merit: 12
Piyasada düşüş olsa bile genel bir moral var. Sert düşüşe rağmen panik havası oluşmadı. Düşsede yön yukarı.
newbie
Activity: 86
Umarım öyledir çok büyük zarardayın son 2 aydır 10k diptir diye aldım hala zarardayım
newbie
Activity: 182
Düzeltme tamamlandığında yine hedeflerimiz 9200 ve 11500 olacak. Genel olarak değişen birşey yok şimdilik.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Yükseliş zamanındayız sonunda,bu yaz sonuna kadar yavaşta olsa bana göre devam edecektir.ethereum 2 k civarlarını rahat görür yaz sonuna sanırım
newbie
Activity: 112
Trend yukariya donmus sanki. Su sacma haberler gelmemis olsa bence bugun 10000usd yi gecerdi ve grafikler yukariyi gosteriyor olurdu. Onumuzdeki haftaya belli eder kendini.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Son düzeltme olması gereken birşeydi. Soluksuz yükseliş sonrası daha büyük düşüşler oluyor.
Bir hafta içinde belki 8000 lere kadar inebilir. Genel Trend yukarı.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
sakin olmak lazım sürekli yükselecek değil sert yükselişlerin sert inişleri oluyor en iyisi hız sınırını aşmamak.
Pages:
Jump to: