Pages:
Author

Topic: Büyük yükseliş çok yakında. (Migros deterjan ürünlerinde %10 indirim var) - page 6. (Read 2205 times)

jr. member
Activity: 392
Merit: 4
BTC manipüle edip altların yükselmesini önlemeye çalışıyorlar.
member
Activity: 336
Merit: 11
Birçok altcoinde kıpırdamalar güzel seviyede başladı fakat son 1-2 gündür aşağı eğilime geçti. Özellikle bugün düşüşler fazla.
member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Artik iyice vakit yaklasiyor gibi.Buralarda iyice kendini kabul ettirdi. 11000usd yi kendime baraj koydum eger gecerse sonraki duzeltme fiyatindan giriyorum. Cekilme fiyatini da 9000usd olarak belirledim.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
10.000 seviyesini bir görsünd aha güvenli bakacağım. 10 bin seviyesine kadar oynaklıklar sürekli devam edecektir diye düşünüyorum.
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
bugünlerde piyasa oynak dikkat etmeli.
member
Activity: 252
OPEN GAMING PLATFORM
9000usd yi geçmesi güzel ama benim grafikten gördüğüm kadarı 10-11000 usd psıkolojik sınır. Çıkış yakınlaştı gibi geliyor. Tekrar haberlerde görmeye başlayabiliriz
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
ath'nin yarısına gelebildik sonunda! 800 küsur milyar dolarlardan 200'lere oradan da bata çıka 400'lere...bu defa farklı bir teknikle yükseliyor. btc artıyor altlar hafif geri çekiliyor, sonra altlar tekrar atağa geçiyor ardından btc'den yanıt geliyor. yalnız birçok altcoin şu an satoshi bazında fena değil yani geri çekilmeleri için bir miktar pay kaldı çoğu itibariyle, o nedenle satoshi bazlı düşük kalmış altcoinleri (ath'lerine nispeten) daha şanslı buluyorum ilerleyen dönemlerde...örneğin:
ada lümen eos bnb vs geri çekilmeye müsait durumdalar btc arttıkça...
ethereum ripple iota neo gibi coinler orta şeker ama az ve ya çok geri çekilebilirler satoshi bazında
satoshi bazlı yükselecek coinleri bulmak gerek çünkü btc artmaya devam edecek gibi, zaten bu son yükselişleri de btc artmadan önceki takviye olarak görüyorum...waves, stratis, sia, komodo, ignis, nem gibi coinler çok fazla pumplanmadılar kanaatimce...
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
Büyük yükselişin daha başlamadığı kanaatindeyim. Büyük yükselişi görmek istiyorsanız kasım-aralık btc grafiğini açıp bakabilirsiniz, o yükselişte altların durumuna bakın sonra nasıl sürünmüşler. Öncelikle şunu söylemeliyim ki btc nin büyük yükseliş başlattığı zamanlarda yardırıp altları dökecek, o yüzden dikkatli olmakta fayda var, ama btc nin büyük yükselişine de daha var çünkü altlar hala çok çok düşük, altlar daha fazla düşemez şimdilik. O yüzden btc 13.000 lere kadar bu şekilde ağırdan ağırdan gidecek 2 3 hafta daha, bu kanaatteyim fikrim budur.
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Son bir haftada ki yükseliş yüzde 21'i buldu ve  bugün itibariyle fiyat 9700 ü zorluyor, gayet sağlam adımlarla yürüyor ve on bin psikolojik sınırına çok az kaldı. 13 bin civarında FOMO da başlayacaktır böyle giderse, yıl sonu için otuz kırk bin li hedefler gayet mümkün gözüküyor bu tabloda. Ama unutmamak lazım, burası kurtlar sofrası ve çok oyunlar dönebilir, bu yüzden her türlü senaryoya hazır olmak lazım.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Yükseliş diye diye getirttik boğayı hadi hayırlısı artık bu saatten sonra dikkat edip yavaştan karları toparlamak lazım, hedef fiyattan çıkarım sonra pişman olmamak için.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Btc 8900 seviyelerinde duruldu 9000'i geçtiği gibi altlarla birlikte btc den de hızlı bir artış bekliyorum ben. Btc eski seviyelerine geldikten sonra sıra alt rekorlarına gelecek.
member
Activity: 364
GR
Birseyler olacak firtina oncesi sessizlik yasaniyor.  100-200 dolar oynama oluyor birkac gundur.  En son 7800-8000 arasinda boyle olmustu.  Sonrasinda 1 saatin icersinde 1000 dolar artti.  Ayni durum simdi de yasaniyor.  Merakla bekliyoruz.
member
Activity: 406
CryptoEd grafiklerinde 9000$ üzerine güçlü bir çıkış ile yeşil mum bekliyor. 9000 üzerinde kalınca yükseliş trendi de teyit ediliyor.
full member
Activity: 434
Merit: 100
Yazınız üzerinden 1 ay geçmiş şükür piyasa toparlandı, belini biraz olsun doğrulttu fakat hala büyük yükselişe geçmiş değiliz. Haziran ayına kadar eski 600-800 arası market kapasitesi aralığına gelebiliriz devamında da neden yeni rekorlar görmeyelim.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Güzel bir tahmin olmuş, doların kullanımdan kalkması için henüz erken rezerv para birimleri çok kolay değişmezler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Henüz aman aman bir şey yok evet biraz renkler yeşile döndü ama yine temkinli olmak gerek. Her an ne olacağı belli olmaz, balinalar da tetikte ona göre ayağımızı denk alalım.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Boğa sezonu başlama tarihi olarak 3 nisan verilmiş. 15 günlü bir gecikme ile tarih yakalanmış normal sayılır.
newbie
Activity: 163
piyasa hafiften kıpırdanmaya başladı ben de yükselişe çok kalmadığını düşünüyorum ama dolar tedavülden kalkacak falan bunları olur şeyler değil bence
newbie
Activity: 196
Yükseliş bir yandan sevindiriyor bir yandan da korkuyla ya geri hamle yaparsa diye seyrettiriyor. Uzun zamandır gelen düşüşlerden sonra bu yükseliş iyi geldi umarım birkaç ay bozmaz
full member
Activity: 686
Merit: 101
Güzel bir yukseliş başladı umarım devamı gelir uzunca bir süre yelil yeşil bakmak güzel oluyor piyasaya gerçi bu günleride 3 ay falan bekledik sabrın sonu güzel görünüyor.
Pages:
Jump to: