Pages:
Author

Topic: Büyük yükseliş çok yakında. (Migros deterjan ürünlerinde %10 indirim var) - page 7. (Read 2205 times)

newbie
Activity: 189
Merit: 0
Sanırım bu büyük yükseliş artık yavaş yavaş ayak seslerini duyurmaya başladı. Altlarda güzel hareketler geliyor, btc biraz daha hareketsiz altlara göre. Ama Btc den de şöyle yukarı doğru 14,15 k lar gelse güzel olacak Hadi bakalım.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Büyük bir yükseliş olmasa bile, piyasa da olan kıpardamalar umut verici. Bu şekil de yavaş yavaş yükselmesi insanı daha sevindiriyor. En azından bu şekilde hareket etmesi bence daha güven verici.
member
Activity: 596
Merit: 14
o yükseliş hep geliyor dendi ama sonunda geldi ve kazanan sabredenler oldu o yüzden bekelemek ve uzun vadeli yatırım yapmak en mantıklısı
member
Activity: 392
Merit: 10
Yeşillenme gerçekleşti şimdi kehaneti verilen büyük yükselişi hep birlikte dört gözle bekliyoruz hocam
newbie
Activity: 6
Soros'un piyasaya girmesiyle zaten piyasa toparlanmaya başladı. Büyük yükseliş ne zaman gelir bilmiyorum fakat bu toparlanma bile bizi mutlu etmeye yetti. Piyasanın yem yeşil olacağı günler çok uzak değil.  Wink
member
Activity: 238
güzel haberler sonrası piyasa yeşillendi inş bu şekildede devam eder birkaç ay. zararlarımızı çıakrtsak yeterli birde şu ico doplandırıcıklarının önüne geçildimi süper olucak
member
Activity: 294
Bence kriptonun sürüncemede olduğu son zamanlar bu günler. Istikrarli yükselişin olacağı an yakindir. Kaç aydır bekliyoruz hep Boyle kalacak degil.
jr. member
Activity: 248
Ufaktan sinyallerini verdi büyük yükseliş geliyor habercisi piyasaya iyi paralar girmeye başladı devam eder inşallah böyle
full member
Activity: 406
Merit: 100
Ufaktan yeşillenmeler var, haftaya daha bir hızlı artışlar olabilir mi acaba diye bekliyorum bu hafta ufak ufak artışlarla geçti, umarım zararları çıkarırız daha baya bir artmaları gerek okadar düştük ki.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Piyasa yeşillenmeye başladıda zaten yavaştan toparlanıyor bunun az da olsa haberlerde etkiliyor tabi ki.
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
1 haftadır mentor diye tabir edilen kişilerin de twitter da etkinlikleri arttı. zoraki bir boğaya giriyor gibiyiz. yeter bu ayıdan çektiğimiz yeşillensin ortalık artık
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Böyle saatli maatli takvimli şeyler görünce atraksiyon oluyor Grin Boğanın içinde miyiz bilmiyorum, halen temkinli yaklaşmak gerektiğini söyleyen kesimler de mevcut sadece şimdilik iyi görünüyor umarım bu pozitif atmosfer yanıltıcı değildir.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu kadar çok yazıllıp çizildiğine göre artık gelmesi lazımdı henüz bunu kanıtlayacak ani  ve sağlam yükselişler gözlenmemiş durumda.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Boga tam anlamıyla basladı arkadaslar dususler zaten durmustu, su son 5-6 gun de artıslar gelmeye basladı bakalım nekadar buyuk yukselıs olucak bızım ıcın, umarım herkesın coını mın 5e felan katlar:)
newbie
Activity: 168
Evet bana görede öyle arkadaşlar sabrediyoruz aylardır bekliyorum abim kazandı altcoinden geçtiğimiz dönemlerde x4 verim aldı. Benim de piyasadan umudum var.
full member
Merit: 104
Büyük bir yükseliş olmasada küçük küçük devamlı yükseliş olsun istiyorum bu durum hem daha sağlıklı hemde psikolojyi daha iyi tutuyor. Biraz olsun toparlansın artık.
hero member
Merit: 505
büyük yükseliş çok yakında... büyük yükseliş çok yakında....
bu tarz söylemler haberler açıklamalar bana hep eski filmlerde mahalleye köye gelen arabanın etrafında şuursuzca koşuşturan çocukları anımsatıyor. ya da köyün delisinin davulla meydanda dolanmasını anımsatıyor.
yükselebilir. ihtimal dahilinde. düşedebilir bu da ihtimal dahilinde...
yakında! ya bana gün tarih ay vermediğin sürece komik geliyor ya. düşüş beklemek şundan bundan vs demek ya da hareketi öngörmek bu olabilir kastım onlar değil. kastım bu üfürükçüler.
member
Activity: 364
şu yükseliş bir başlamadı haşat olduk 3 ay önceki gibi bir yükseliş olsa da keyfimiz yerine gelse cüzdanı açıp bakamıyorum artık hergün eriyor
newbie
Activity: 98
Olumlu haberler daha önce de çıktı ancak etkileri çok olmadı (olumsuz haberlere nazaran) bu yüzden çok umutlu değilim ama yine de az da olsa iyi şeyler olabilir gibi görünüyor.
newbie
Activity: 2
Mayıs-Haziran da belli olacak bence. Şuanda yükseliş zor.
Pages:
Jump to: