Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 29. (Read 43153 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

bu olaylar yavaş yavaş ETH nin suyunu kaynatıyor bence. ETH artık güven vermiyor ve her gün yeni bir hırsızlık haberi geliyor. myetherwallet zaten çalan çalana ama bakalım bu işin sonu nasıl olacak.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Boom! bir ico daha patladı. Ben aslında Tezos hakkında da böyle bir haber bekliyorum.

Tezos için böyle bir gelişme olursa ortalık karışır yanılmıyorsam 200 milyon dolar toplamışlardı. Bitcoinin değerini olumsuz noktada etkiler hatta kripto parayı bile sorgulanır hale getirmeye başlar.Ama tezos için böyle bir olayı çok mümkün görmüyorum ben
Yanlis hatirliyorsunuz 250milyon$ toplanmisti tezos icin.Eger boyle birsey olursa ayvayi yedik demektir ben en az 3 yillik yatirim olarak goruyorum tezosu.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
şu hacker arkadaşlar bir araya gelip bir coin çıkarsa ortalığın tozunu attıracaklar ama hep haytalık peşindeler Smiley Kaç coini bitirdiler sayısı belli değil
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Kötü oldu bu durum açık ara en iyi icolardan biri olacaklardan biriydi diyebiliriz. Bountyden bende şu anda bir şey beklemiyorum açıkçası.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
bountyden pek bir beklentiye girmenek lazım, zaten bu kadar olaydan sonra fiyat dip yapar bountyde kuşa döner

Yani hem olaydan dolayı hem de zararların tazmin edilmesinden dolayı ister istemez baya olumsuz bir tablo oluşacak. Yapacak bir şey yok. Kötü şans...
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bountyden pek bir beklentiye girmenek lazım, zaten bu kadar olaydan sonra fiyat dip yapar bountyde kuşa döner
sr. member

Paylaşım için teşekkürler
Peki sosyal medya bountylerinden bir haber var mı?
https://bounty.coindash.io sitesi de çalışmıyor.

Bounty portalındaki veriler güvende ve herkes hakettiği bounty'leri alacak.

Bounty portalı ana sitenin sub domain'i imiş ve bu yüzden ana site kapatılınca o da kapatılmış, açıklama bu yönde.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20228304
sr. member
Activity: 546
Merit: 280

CoinDash'çiler

İmza kampanyası spreadsheet'i açık hale getirildi ve bitiş tarihine göre post sayımları tamamlandı. Kontrol edebilirsiniz.

İmzalarınızı artık kaldırabilirsiniz

ANN başlığı geçici olarak kilitlendi ekip tarafından. Slack'ten devam edebilirsiniz.

#Announcement kanalından kalıcı olarak güncellemeler gelecek.
#General kanalından da normal herkes konuşmaya katılıp mesaj yazabilir.

İade olayının mümkün olmadığı ve yol haritasına göre toplanan fonla ilgili devam edileceği yazıldı. Aynı zamanda hack adresine gönderim yapanların da mağdur edilmeyeceği söylendi.

Bunun dışında olayla iligli sibe güvenlik uzmanlarına ve üçüncü parti yetkililere danışılacak ve detaylı bir rapor ortaya konulacakmış.

Son olarak da kimsenin bir yere kaçtığı yok, çalışan bir ürünümüz var ve buna devam edilecek gibi bir söylem mevcut. Özetle şimdilik durum budur.

Paylaşım için teşekkürler
Peki sosyal medya bountylerinden bir haber var mı?
https://bounty.coindash.io sitesi de çalışmıyor.
sr. member

CoinDash'çiler

İmza kampanyası spreadsheet'i açık hale getirildi ve bitiş tarihine göre post sayımları tamamlandı. Kontrol edebilirsiniz.

İmzalarınızı artık kaldırabilirsiniz

ANN başlığı geçici olarak kilitlendi ekip tarafından. Slack'ten devam edebilirsiniz.

#Announcement kanalından kalıcı olarak güncellemeler gelecek.
#General kanalından da normal herkes konuşmaya katılıp mesaj yazabilir.

İade olayının mümkün olmadığı ve yol haritasına göre toplanan fonla ilgili devam edileceği yazıldı. Aynı zamanda hack adresine gönderim yapanların da mağdur edilmeyeceği söylendi.

Bunun dışında olayla iligli sibe güvenlik uzmanlarına ve üçüncü parti yetkililere danışılacak ve detaylı bir rapor ortaya konulacakmış.

Son olarak da kimsenin bir yere kaçtığı yok, çalışan bir ürünümüz var ve buna devam edilecek gibi bir söylem mevcut. Özetle şimdilik durum budur.

sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Bireysel yatırımcıların yanılması normalde Taas gibi bir oluşumun yanılması gerçekten çok ilginç olmuş.Scam iddialarını duyduğumda saçma bulmamın sebebi taas'ın yatırım yapacağını bilmemdi.Neyse herkese geçmiş olsun.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Coindash iyi planlanmış bir scamdi geçti gitti. Taas gibi fon yönetmeyi bilmeyen enayilerin parasını bir güzel yiyecekler şimdi. Cheesy
Bir de newsletter yollamışlar dolandırıcılara 500 ETH attık diye. Cheesy Cheesy
full member
Activity: 336
Merit: 100
Arkadaşlar coindash'ten artık kendi de dahil kimseye fayda gelmez. Scam olduğu isminden belliydi ismini fazla düşünmeden önceden çıkan coinlerden bir isim uydurmuşlar sonrasında güzel bir reklamla 7 milyon doları alıp yok oldular, konu bu kadar basit. Yatırım yapan arkadaşlara geçmiş olsun
full member
Activity: 210
Merit: 100
Ya daha 2 gün önce TaaS Fund açıklama yaptı Coindash' a 500 ETH yatırım yaptık diye, neler oluyor ben anlamıyorum. O birşey değil yanında TaaS' ı da alıp götürür telafi edemezlerse. Üzücü bir durum.

TAAS exchange sitelerine girerse yakin zamanda artisa gecer bir sure. bittrex girisi kar ettirir
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Ya daha 2 gün önce TaaS Fund açıklama yaptı Coindash' a 500 ETH yatırım yaptık diye, neler oluyor ben anlamıyorum. O birşey değil yanında TaaS' ı da alıp götürür telafi edemezlerse. Üzücü bir durum.
hero member
Merit: 502
Tezos da olmuş olsaydı şimdiye kadar duyardık . Coindash gibi bir projeye çok yazık oldu . Gelecek olan ICO larada millet yatırım yapmak için 2 hatta 3 defa düşünecek artık. Kumra arkadaşımızda zaten imzasında, gelişme olunca haber verecektir.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Boom! bir ico daha patladı. Ben aslında Tezos hakkında da böyle bir haber bekliyorum.

Tezos için böyle bir gelişme olursa ortalık karışır yanılmıyorsam 200 milyon dolar toplamışlardı. Bitcoinin değerini olumsuz noktada etkiler hatta kripto parayı bile sorgulanır hale getirmeye başlar.Ama tezos için böyle bir olayı çok mümkün görmüyorum ben
newbie
Activity: 152
Merit: 0
ne kolay dünya hacklendik geçmiş olsun selametlemi olacak  çok ciddi rakamlar toplanıyor mutlaka uluslar arası bir düzenleme gelecektir
sr. member

Bende slackten ram avissar a sormuştum 10 saat önce oraya bakıp cevap yazacağız dedi öyle kaldı Smiley

Bir şey duyarsanız paylaşın lütfen burdan da görsün herkes.  Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 260

hocam peki hadi anasayfa hacklendi ki onda bile sadece hack olarak adres değişikliiği var.ee bounty sayfası neden down? spreadsheet google da kaydediliyor o neden silinmiş? Smiley

Birincisi projenin çalışanı veya avukatı değilim, bunu neden kendilerine sormuyorsunuz merak ediyorsanız? İkincisi google spreadsheet'in silindiği yok, dışarıya kapatmışlar, izne ihtiyaç var yazıyor ekranda.

Adamların yayınladıkları mesajları burdaki insanların bilgisi olsun diye çevirip koyuyorum, ne yapmamı bekliyorsunuz anlamadım. Bilgi vermeyi mi keseyim komple?
Yanlış anlamayın size bir serzenişte bulunmadım ben ico ya kızgınım ve bounty sayfasına uğramıyorlar bile.
İnsan bir açıklama yapar yani ayımızı verdik bu işe haksızmıyım?

Haklısınız zaten serzenişinizi de sonuna kadar haklı buluyorum. Bounty konusunu yetkiliye sordum bakalım cevap verecek mi veya verirse ne diyecek. Buradan paylaşacağım.
Bende slackten ram avissar a sormuştum 10 saat önce oraya bakıp cevap yazacağız dedi öyle kaldı Smiley
Pages:
Jump to: