Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 28. (Read 43153 times)

newbie
Activity: 152
Merit: 0
bounty portaldaki retweet sayılarım hacklenmeden hemen önce düştü kendimce ödemek istemediklerini düşünmüştüm sizdede aynı durum oldu
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
yanlış hesapa gönderilen ETH ler noldu?
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Scam olsalar tüm parayı alır kaçarlardı bence . %50 keyif yapalım %50 projeyi yürütelim demezlerdi herhalde.

Tamamen katılıyorum.

Adamlar halen daha uğraşıyorlar. Yanlış hesaba gönderilenlerin de coinlerini dağıtacaklar. Alıp kaçarlardı öyle olsa idi. SCAM diye damgalamak kolay olan tarafı işin. Asıl zor olan 12M dolarlık ICO yapıp neredeyse yarısını hackerlara yedirip geriye 7-8 M dolar ile projeye devam etmekti. Adamlar tam da bunu yapıyorlar şu anda. Daha bountyleri bile coini coinine dağıtacaklarını düşünüyorum  Cool
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Future of Trading - Coindash tradingin geleceği scam

Yani tradingi geleceği scam mi olacak ? Smiley

abi bu ICO'lara güvenmeyip böyle olaylar olunca şaşırmayan bir tek ben olamam değil mi

Taraf tutmuyorum bakın mesajlarımdan ama cidden merak ediyorum nasıl bu kadar emin olarak scam ithamında bulunabiliyorsunuz?

%100 ihtimalle proje ekibinin hacklenmiş numarası yaptığını söylüyorsunuz bir bakıma. Neye dayanarak? Önceki söylentilere dayanarak mı sadece?

Gerçekten bir hack durumu olmuş olamaz mı daha 2 gün önce 150 milyon dolar çalındı. Ben mi çok safım?

tabi ki hack olabilir. ben egzajere ettim. ama bu kadar iddialı çıkış yapıp insanlardan para toplayan bir projenin önce kendi web sitesine hakim olması gerekir diye düşünüyorum. çoğu ico güzel görsel tasarımlar ve ekip üyelerinin fiyakaları fotoğrafları ile tanıtılıyor. ico'lar tamamen spekülasyon ve bana güven vermiyor. alıp kazanan muhakkak vardır elbet, saygı duyarım

Genel yorumlarınıza ben de katılıyorum ama hiçbir zaman %100 emin değilsem gelip de parayı kendileri çalmışlarmış gibi bir ithamda bulunmam bir grup/proje/ico ile alakalı.
sr. member
Activity: 574
Merit: 250

abi bu ICO'lara güvenmeyip böyle olaylar olunca şaşırmayan bir tek ben olamam değil mi

Taraf tutmuyorum bakın mesajlarımdan ama cidden merak ediyorum nasıl bu kadar emin olarak scam ithamında bulunabiliyorsunuz?

%100 ihtimalle proje ekibinin hacklenmiş numarası yaptığını söylüyorsunuz bir bakıma. Neye dayanarak? Önceki söylentilere dayanarak mı sadece?

Gerçekten bir hack durumu olmuş olamaz mı daha 2 gün önce 150 milyon dolar çalındı. Ben mi çok safım?

tabi ki hack olabilir. ben egzajere ettim. ama bu kadar iddialı çıkış yapıp insanlardan para toplayan bir projenin önce kendi web sitesine hakim olması gerekir diye düşünüyorum. çoğu ico güzel görsel tasarımlar ve ekip üyelerinin fiyakaları fotoğrafları ile tanıtılıyor. ico'lar tamamen spekülasyon ve bana güven vermiyor. alıp kazanan muhakkak vardır elbet, saygı duyarım
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Scam olsalar tüm parayı alır kaçarlardı bence . %50 keyif yapalım %50 projeyi yürütelim demezlerdi herhalde.
sr. member
Merit: 271

sr. member
🤖UBEX.COM 🤖

Çoğu ICO ya korkarak yaklasıyorum ama coindash de böyle birşey olacağını tahmin edilemezdi bence.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bunlar şimdi ne oldu tam olarak bountyden sanırım bir şey çıkmayacak gibi duruyor herhalde. Çünkü baktığımızda scam söylentileri çok fazla.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Twitterdan bir link paylaşıldı. MEWde CDTyi kaydedebilmek için. Üstüne de  Sorry for the previous link. diye tweet attılar. Komedi ya resmen  Grin
sr. member
Activity: 574

sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Ram Avassar ile özelden görüştüm. Sağolsun değişti Rank kısmını. Avatar öyle kaldı ama. Onu da söyledim ama bu saatten sonra düzeltirler mi bilemedim.

İmza madem değiştirilebiliyor artık, ben de değişeyim dedim. Zaten 2 ay kaldık burada. Umarım iyi birşeyler gelir. Şu zamanda insanlar 20-30binler alıyor bountylerden. Bizim imzasına girdiğimiz proje bir talihsizlik yaşıyor. Yok böyle bahtsızlık.

Hayırlısı diyelim artık hakkımızda. Umarım birşeyler gelir de o kadar zamanı telafi eder bir miktar olur o da...

Avatar kısmını 1 aydır ben de değiştirtemedim adamlara.   Undecided
sr. member
Activity: 476
Sizin için büyük bir şansızlık olmuş yanılmıyorsam imza kampanyasıda baya uzun sürmüştü 2ayı geçen bir süredir bir imzada bulunup ödeme alamama riskiyle karşılaşmak üzücü neyse daha yenisiniz diğer kampanlarınızda kazanırsınız umarım.CoinDash'in geleceğini de merakla bekliyorum değişik söylentiler dolaşmaya başladı.

Teşekkür ederim. Evet İmza kampanyasına ilk katılanlardanım. İlk haftadan itibaren imzada bekliyorum ve imza da onaylanmış ama şansımıza hack olayı yaşandı. Verilecek olan coinleri unutup bekleyeceğim. Umarım yatırım yapanların zararını çıkarmaları için ileride projede güzel çalışmalar yapıp değer ve güven kazanırlar. Bu esnada gelecek olan stake ve bountylerde bizler için bir umut artınca satarız diye bekleteceğim yada çöp olup gidecek. Akşama da yeni bir imza bakıp değiştireceğim.
sr. member
Ram Avassar ile özelden görüştüm. Sağolsun değişti Rank kısmını. Avatar öyle kaldı ama. Onu da söyledim ama bu saatten sonra düzeltirler mi bilemedim.

İmza madem değiştirilebiliyor artık, ben de değişeyim dedim. Zaten 2 ay kaldık burada. Umarım iyi birşeyler gelir. Şu zamanda insanlar 20-30binler alıyor bountylerden. Bizim imzasına girdiğimiz proje bir talihsizlik yaşıyor. Yok böyle bahtsızlık.

Hayırlısı diyelim artık hakkımızda. Umarım birşeyler gelir de o kadar zamanı telafi eder bir miktar olur o da...
sr. member
Activity: 546
Sizin için büyük bir şansızlık olmuş yanılmıyorsam imza kampanyasıda baya uzun sürmüştü 2ayı geçen bir süredir bir imzada bulunup ödeme alamama riskiyle karşılaşmak üzücü neyse daha yenisiniz diğer kampanlarınızda kazanırsınız umarım.CoinDash'in geleceğini de merakla bekliyorum değişik söylentiler dolaşmaya başladı.
sr. member
Activity: 476
İlk defa bir imza kampanyasına girdim onda da hack olayı yaşandı. Yok böyle şans  Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 117
Coindash'e yüklü yatırım yapmayı düşünüyordum. Allahtan bu hack olayı yatırım yapmadan önce olduda ucuz atlattık.
sr. member

CoinDash'çiler

İmza kampanyası spreadsheet'i açık hale getirildi ve bitiş tarihine göre post sayımları tamamlandı. Kontrol edebilirsiniz.

İmzalarınızı artık kaldırabilirsiniz

ANN başlığı geçici olarak kilitlendi ekip tarafından. Slack'ten devam edebilirsiniz.

#Announcement kanalından kalıcı olarak güncellemeler gelecek.
#General kanalından da normal herkes konuşmaya katılıp mesaj yazabilir.

İade olayının mümkün olmadığı ve yol haritasına göre toplanan fonla ilgili devam edileceği yazıldı. Aynı zamanda hack adresine gönderim yapanların da mağdur edilmeyeceği söylendi.

Bunun dışında olayla iligli sibe güvenlik uzmanlarına ve üçüncü parti yetkililere danışılacak ve detaylı bir rapor ortaya konulacakmış.

Son olarak da kimsenin bir yere kaçtığı yok, çalışan bir ürünümüz var ve buna devam edilecek gibi bir söylem mevcut. Özetle şimdilik durum budur.

Yaklaşık 14 gündür söylüyorum, yazıyorum ilgili yerlere ama yeni rütbem işlenmemiş henüz excel'e bu yüzden haftalık stake 1 olarak gözüküyor. Kübra hocam yok mudur bir çözümü bunu düzeltmenin? Ben slack'a da ara ara yaxzıyorum, özellikle @ram'e ama bir türlü ilgilenmiyor. Haftalık 2 stake olması lazım. yarı yarıya fark var gelecek coinlerden bu yüzden, 100 alacaksak şimdi 50 alacağız. Yazıktır o kadar hafta kaldık imzasında bari bir işe yarasa...
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Coindashi hackleyen cüzdandaki ethler dao hackindeki adres ile aynıymış diye bı şeyler duydum.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Dikkat çekmek amacıyla her iki tokenin'de hata yapıyor olması sizi hiç kıllandırmadı mı ? Kıllandırdıysa, ben kıllanmıyorum...
Pages:
Jump to: