Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 24. (Read 43151 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
Konudaki herkes hacklendiğine inanmış projenin galiba ben inanmıyorum kesinlikle scam olduğunu düşünüyorum yatırım yapmayıda asla düşünmüyorum.
Hhack olabilir veya olmayabilir. elimizde bilgiyokki. tabi ihtimaller var ama dediklerine göre hareket edioruz malesef.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Konudaki herkes hacklendiğine inanmış projenin galiba ben inanmıyorum kesinlikle scam olduğunu düşünüyorum yatırım yapmayıda asla düşünmüyorum.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
icoya girmedim buda dump yiyecek nasılsa piyasaya çıkınca o zaman bi miktar toplayabilirim  Smiley millet bilerek ICO ya girmiyor artık ya nasıl olsa piyasaya çıkınca fiyatı düşüyor diye hele bide bounty dağıtıyorsa tadından yenmiyor ico dan sonra.en son plr de aynısı oldu buda öyle olur yarıfiyatına gelir
hero member
Activity: 742
Merit: 501
wings tahmin oyunu için toplam coinin %1.25ini dağıtacaklarını söylemişlerdi. bakalım onları ne zaman ayarlayacaklar. (veya yarısınımı verecekler)
ikm
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Neredeyse 2,5 ay civarı imzada tuttular verilen rakam yine sakız parası hazirandan sonra bountylerden hiz yüzümüz gülmedi millet zaten zararda çıkar çıkmaz dumplayacaklarını düşünmüyorum.

Nasıl sakız parası olur hocam. Ne kadar CDT almışsın acaba? 8-10 hafta kaldıysak ki Full Membersın, en az 8-9K CDT almış olmalısın. ICO fiyatıyla neredeyse 1,5 ETH eder. O da bin TL düz hesapla. Hele bir de elinden çıkarmayıp beklersen 1-2 sene, tadından yenmez bence.

İco fiyatıyla satılabileceğine inanıyor musun sen bu coinin  Cheesy Ayrıca ico fiyatıyla satıldığını varsayalım diğer projelere göre bakarsak sakız parası veriyor yine.

Kesinlikle inanmıyorum. Ama 1-2 sene sonra tekrar konuşalım bu konuyu.

Bana gelecek olan 8K küsür CDT olacak. Sakız parası olur evet ilk çıktığında borsalara, ama uzun vadede projeyi güzel işletebilirlerse bence çok ama çok fazla değer kazanacak bu coinler.

projeyi yaparlarsa artık . inşallah kazançlı olursun..
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Neredeyse 2,5 ay civarı imzada tuttular verilen rakam yine sakız parası hazirandan sonra bountylerden hiz yüzümüz gülmedi millet zaten zararda çıkar çıkmaz dumplayacaklarını düşünmüyorum.

Nasıl sakız parası olur hocam. Ne kadar CDT almışsın acaba? 8-10 hafta kaldıysak ki Full Membersın, en az 8-9K CDT almış olmalısın. ICO fiyatıyla neredeyse 1,5 ETH eder. O da bin TL düz hesapla. Hele bir de elinden çıkarmayıp beklersen 1-2 sene, tadından yenmez bence.

İco fiyatıyla satılabileceğine inanıyor musun sen bu coinin  Cheesy Ayrıca ico fiyatıyla satıldığını varsayalım diğer projelere göre bakarsak sakız parası veriyor yine.

Ben 3 ay sonra ICO fiyatına satılacağına inanıyorum . Proje güzeldi salaklık yapıp sitelerini hackletmeseler.
sr. member
Merit: 277

Kesinlikle inanmıyorum. Ama 1-2 sene sonra tekrar konuşalım bu konuyu.

Bana gelecek olan 8K küsür CDT olacak. Sakız parası olur evet ilk çıktığında borsalara, ama uzun vadede projeyi güzel işletebilirlerse bence çok ama çok fazla değer kazanacak bu coinler.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262

sr. member

sr. member
Activity: 302
Merit: 250
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ciktigi gibi dumplanir uzerine bounty hunterlar dumplar sonra bir balina gelir en dipten toplar bu coini.Baska ihtimal cok zor yada cok dusttu diye hunterlar elinde tutar oyle son sahibi olurlar.Bende sosyal medyadina girdim bunun ama hatali pajel ugrasmiyorum bende mesaj atayim falan
sr. member
Sadece signatureların yayınlamışlar. Sosyal medyaları nerden bulabiliriz? Bi de  mew'e nasıl ekleyeceğiz?

Diğer sosyal medya bounty'lerini falan https://bounty.coindash.io adresindeki hesabınıza girip takip etmeniz lazım. Ayrıca slack'i de takip etmelisiniz talimatlar için.

Hala bounty portalı açılmıyor ne zaman açacaklar acaba?

Zaman zaman giriş yapılabiliyor ama henüz bir değişiklik yok. Çekebilmek için herhangi bir link vs gibi...
sr. member
Merit: 260
Sadece signatureların yayınlamışlar. Sosyal medyaları nerden bulabiliriz? Bi de  mew'e nasıl ekleyeceğiz?

Diğer sosyal medya bounty'lerini falan https://bounty.coindash.io adresindeki hesabınıza girip takip etmeniz lazım. Ayrıca slack'i de takip etmelisiniz talimatlar için.

Hala bounty portalı açılmıyor ne zaman açacaklar acaba?
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Benim avatar olayını inatla düzeltmemişler.Slack'da yazmıştım.2 stake yerine 1.5 stake almışız.Bundan sonra da hiç uğraşamayacağım.  Lips sealed
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Benimde imzamı düzeltmişler sonunda !!! 7K gibi CDT gelcek Smiley hiç yoktan iyidir diyelim hangi imzaya girsek çöktü son zamanlarda valla.Twitter facebook kamp. ları boşuna mı oldu peki? bounty sayfasına giriyorum 60yıldız mevcut rt ler facebook like ları vs. tamamlamıştım.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Başından beri imzada kalanlar 10 hafta geçirdi ve birçok fırsatı kaçırdı. Bari borsaya ICO fiyatından girsin. Bir düşüş daha olursa bountyciler için çok dramatik olur.

ICO fiyatından girmesi hem piyasadaki genel durum hem de yaşanan olaydan ötürü imkansıza yakın duruyor ama olursa da şahane olur tabiki. Şahsi görüşümdür.
sr. member
Aksamustu bounty sitesi acılmıyodu. Simdi denedim girdim ama hala panelde 4 retweet olarak görünüyor. 80 in uzerinde retweetim var halbuki. Bu sorunuda bi cözemediler gitti
Hocam o pek önemli değil aslında ya.Adexte aynı paneli kullanıyordu yıldızlara bakarak dağıttılar bountyleri.(ne kadar dümen yapsalar da)

Adex de aynıydı, evet.
Yıldızlara göre dağıttılar evet.
Ama işte o yıldızı alabilmek için 25 rt gerekiyor. Tüm gönderileri yaptım ama bende 3 görünüyor mesela...
sr. member
Aksamustu bounty sitesi acılmıyodu. Simdi denedim girdim ama hala panelde 4 retweet olarak görünüyor. 80 in uzerinde retweetim var halbuki. Bu sorunuda bi cözemediler gitti

Benim de öyle...
Şimdiye kadar attıkları tüm tweetleri rt yaptım, site kapanmadan önce daha fazla görünüyordu, şu an 3 tweet yazıyor. Tekrar baktım hesaplarına, rt yapmadığım hiç tweetleri yok.
Bilmiyorum düzelir mi ama iyice yılan hikayesine döndü...
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Hocam o pek önemli değil aslında ya.Adexte aynı paneli kullanıyordu yıldızlara bakarak dağıttılar bountyleri.(ne kadar dümen yapsalar da)
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Pages:
Jump to: