Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 31. (Read 43153 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bunlarin dolandirici oldugu belliydi calindigini sanmiyorum.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
hackler çoğaldı icolar çoğaldı. dolandırıcılar çoğaldı BTC düşüyor. nereye gidiyoruz ya balinalar tatile gidiyor ya da 1 ağustosu duyan kaçıyor.

Allah sonumuzu hayr etsin. her şey ne güzel gdiyordu!! tam biraz para çekip donanım alalım derken sisteme tutsak kaldık. sene sonuna kadar zor para çıkartırız.  Undecided Undecided

ama bir şekilde toparlayacaklarını düşünüyorum coindasçilerin. herhalde zor durumlar için bir alternatifleri vardır.  Wink
full member
Activity: 532
Merit: 100
Geçmiş olsun artık. Bu denli yürütülen büyük kampanyalar bile scam çıkabiliyor. Umarım yatırım yapanların çok kaybı yoktur.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
43bin eth. kisa gunun kari. test networkune girip bi portfoy olusturmayi denemistim de sistem cok yavas calisiyordu donup kaliyordu ekran is yapmaz imzasina girmeseydim keske demistim kendi kendime. bu hack olayi da tuzu biberi oldu.
trading in gelecegini degil de gidecegi yeri gormus olduk hep birlikte Smiley
member
Activity: 123
Merit: 10
Hack mack yok. adamlar 7 milyon doların üstüne çömdüler. Birer bardak su için.
Bu kamillerin ilk vukuatı değil bu.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
valla yaptılar arkadaşlar. bu ethereum için iyi mi kötü mü bilmiyorum ama o adresi fucktoken olarak contract yaptılar.

https://etherscan.io/address/0x6a164122d5cf7c840d26e829b46dcc4ed6c0ae48
bilginiz olmayan konularda yanlış bilgilendirme yapmayın etherde private keyi ellerinde olmayan adresle kontrat imzalayamazlar sizin dediğiniz olay biri 1 adet fuck token göndermiş bu adrese sadece.
boş konuşma imzalanamaz olsa ethereum classic olmazdı. sen de biliyorsun olabileceğini.
arkadaşım bak hala bilgi sahibi değilsin ve hala yanlış konuşuyorsun doğrusunu söyleyip uyarıyoruz onada atarlanıyorsun. ether klasik olayı bambaşka bir şey.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
baktığınızda aslında ekip  güzel bir çözüm yolu bulmuş yatırımcıları mağdur etmemek için. Artık geri dönüşü yok o coinlerin adamlar kendi topladıkları 7.4 milyon dolarlık tokenı size vaat ettiği gibi veriyor. Sorun şu ki bu adamlar bu yatırımı projeyi tamamlamak için topladı madem bu paraya ihtiyaçları yok en başından neden İco başlattılar.
zengin olmak için Smiley
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bunlar kuşkulu şüpheli hacklenme gibi gözüküyor.Slack'ta benzer şeyler oldu Coindash adresi diyerek başka hesaplar verilip insanlar dolandırıldı.Bunu göre göre tedbir almamaları sitelerinde ya acemilik yada farklı bir durum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
baktığınızda aslında ekip  güzel bir çözüm yolu bulmuş yatırımcıları mağdur etmemek için. Artık geri dönüşü yok o coinlerin adamlar kendi topladıkları 7.4 milyon dolarlık tokenı size vaat ettiği gibi veriyor. Sorun şu ki bu adamlar bu yatırımı projeyi tamamlamak için topladı madem bu paraya ihtiyaçları yok en başından neden İco başlattılar.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Arkadaslar, internet erisimi kesinlikle olmayan bir noktadayim. Kusura bakmayin yazamadigim icin. Kiyamet kopmus anlasilan...

Cdt herkese datilicak denmis ama bu enteresan bir cozum. Belli ki her turlu sikintili bir surec olacak.

Temennim aramizdan hack olayinda eth kaybeden olmamasi yonunde. Umarim yoktur.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
danışıklı dövüş, aylarca bunlar scam yaklaşmayın denildi. Sonuç ne? hacklendi.. herkezde yedi.
Biri demisti konu acmisti adami ciddiye bile almamistim.Yatirim yapmadim ama 2 aydir bir bounty paneli bile calistiramadi bu serefsizler demek gercekten scam projeymis.Gecmis olsun yatirimcilara
full member
Activity: 125
Merit: 100
danışıklı dövüş, aylarca bunlar scam yaklaşmayın denildi. Sonuç ne? hacklendi.. herkezde yedi.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Pishingler ayrı bir dert birde şimdi kampanya sahiplerini hacklemeye başladılar hiç iyi gitmiyor bu durum açıkçası. Ne zamana bu durumdan kurtulucaz bakalım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
bu hack tüm kripto dünyasını etkiler ico mico kalmaz inşallah bundan sonra piyasada.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Beyler neler oluyor olay nedir siteye baska bır ether adresımı yazılmış
whatsp dan arkadaş uyardı sakın para gonderme diye girecektim bende ico ya işlerim yuzunden geç kalmıştım iyikide geç kalmışım gidecekti bizim 2 ether
geçmiş olsun arkadaşlar
hero member
Activity: 756
Merit: 500
valla yaptılar arkadaşlar. bu ethereum için iyi mi kötü mü bilmiyorum ama o adresi fucktoken olarak contract yaptılar.

bilginiz olmayan konularda yanlış bilgilendirme yapmayın etherde private keyi ellerinde olmayan adresle kontrat imzalayamazlar sizin dediğiniz olay biri 1 adet fuck token göndermiş bu adrese sadece.
boş konuşma imzalanamaz olsa ethereum classic olmazdı. sen de biliyorsun olabileceğini.
Dao olayını diyorsan o çok farklı bi olay.
full member
Activity: 308
Merit: 105

full member
Activity: 266
Merit: 242
Sokarim boyle ise bu nedir arkadas resmen dalga geciyorlar milletle 2 etherim gitti bu ibneler ether olarak odemeyecekler degilmi.Ohh ico altina duser fiyat hatta firma batar kaldiramaz bu yuku lanet olsun
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Yani paralari cekemeyecek mi hack edenler ?

Hak edenler mi, hack edenler mi?
Smiley))
Şaka yapıyorum.
Bu ingilizce Türkçe konuşma olayları bazen böyle ilginç durumlar yaratabiliyor Smiley
Pages:
Jump to: