Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 3. (Read 43144 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
son durumu nedir bu coinin?
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Elimde sosyal medyadan biraz var 1 dolara kadar yolu var bakalım ama uzun ve meşaketli bir dilim bekliyor gibi duruyor bizi. Cheesy
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Big.one listemizi duyurmaktan ve mutlu ticaret yapmaktan mutluluk duyuyoruz!

https://big.one/trade/CDT-BTC
full member
Activity: 588
Merit: 125
Acaba bu seviyelerden alınır mı bu coindash düşünmüyor değilim iyi artmış bu risk alınır mı bilmiyorum ama işte daha artacak eski seviyelerine gelecek diyor içimden
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
9-10 cent civarına yükseliyor, durum eskisi kadar kötü değil. Bir ara 3 cente düşmüştü. Tabi zamanında 20 cent üstüne satanlar BTC'de kaldıysa daha iyi kâr yapmış oldular.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Ben aldığım gibi satmıştım o zaman iyiki satmışım diyorum ya nerelere geldi scam iddaasından sonra artış işime yaradı sürünüyor şimdi
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
https://blog.coindash.io/coindash-update-15-12-72c744c3e4de

Adamlar çalısıyor ama o üstündeki kara bulutu hiç atamadı . Piyasanın en şanssız coini.
sr. member
Activity: 546
Hack olayından sonra insanların eline ico fiyatının bile üstünden satma fırsatı gelmişti aslında  Grin Keşke değerlendirseydiniz ama iş geçtikten sonra konuşması kolay coindash yükselseydi şöyle bir yorum gelirdi hack olayına rağmen bu kadar yüksekti yükseleceği belliydi  Grin
full member
Activity: 413
Merit: 100
Her tokeni popüler olduğu zamanda satmayi bilmesiniz CoinDash bunun en büyük örneklerinden biriydi. CoinDash Ethereumlari çaldirmasiyla herkes tarafindan duyuldu, reklam oldu hatta bunu pozitif olarak kullanip fiyata olumlu etki ettirdiler.
hero member
Activity: 854
einc.io
Belki kolay kolay 20 cent' e tekrar yükselmez ama 10 cent çok rahat görebilir bir anda.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Proje gayet güzel toparladı. İco zamanında yanılmıyorsam 9 milyon dolar kadar para çalınmıştı ama ekip güzel üstlendi olayı ve üstesinden de geldi. Binance sonrası daha da güçlenecektir.

Evet ekip üstlendi ve başarıyla çıktı işin içinden. Ama erken satan yol aldı her İCO gibi. 7000 Tl alacakken 1500 Tl ile tamam dedim ben. Umudum olsa tekrar alacağım ama yok.
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Proje gayet güzel toparladı. İco zamanında yanılmıyorsam 9 milyon dolar kadar para çalınmıştı ama ekip güzel üstlendi olayı ve üstesinden de geldi. Binance sonrası daha da güçlenecektir.
sr. member
Merit: 354
Bende de var bir miktar ama biraz daha beklemeyi tercih ediyorum 20 centleri görmüş bir token için. Binance'ye eklenmiş ama hacmin çoğu yine Hitbtc'de.

Beklemek en mantıklısı . En azından Big.one ' da işleme açılmasını beklemek lazım.
sr. member
Activity: 476
Bende de var bir miktar ama biraz daha beklemeyi tercih ediyorum 20 centleri görmüş bir token için. Binance'ye eklenmiş ama hacmin çoğu yine Hitbtc'de.
sr. member
Merit: 354
Sakadat programından sadakalarımı vermişler. 20 k CDT ye 400 tane vermişler bugün gelmiş.
full member
Activity: 183
Merit: 100
Binance eklenmiş ama fiyatı artmamış. Bitcoin ATH denk gelince insanların ilgisi hemen söndü azıcık kıpırdanan fiyat hemen eski yerine döndü.
hero member
Activity: 868
Binance'a eklenmiş hayırlı olsun. Sonunda düzgün bir borsaya girdi coin. Ekip çalışıyor Cheesy

Hitbtc veya etherdelta ile sürüyecek iş değildi zaten. Yeni yol haritası açıklamışlar. Sadakat programının ilk tahsisi yarın gerçekleşecekmiş.
sr. member
Binance'a eklenmiş hayırlı olsun. Sonunda düzgün bir borsaya girdi coin. Ekip çalışıyor Cheesy
sr. member
ICo fiyatı 20 cent olupta 5-10 dolarlara uçan projeleri gördükce acaba CDT ne zaman uçar yada daha fazlası olur mu diye düşünmüyor değilim. Ne zamana kadar imzadan gelenleri bekletecekler bakalım
member
Activity: 77
Merit: 10
Şöyle bir 5 cente çıksaydı iyi olurdu
Pages:
Jump to: