Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 7. (Read 43144 times)

sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Bountylerden gelenleri o kadar bekleteceğim dedim. Dedim de ne oldu ben de 20 küsür centlerden bozdurmadığıma, başka coinlere geçmediğime çok ama çok pişmanım. yazık oldu o kadar zamana. Başka coinler trig vs gibi kat be kat arttılar da bu süreçte maalesef onlara geçmediğime çok pişmanım. Neyse satıp kurtuldum. 9'da 1 fiyatına tabi. Şimdi bozdur bozdur harca, çerez parası kaldı. Yazık ettik hem zamanımıza hem de o kadar takibimize...

Erken satmıssınız bence zaten fiyatı en dip 10/1 ine kadar düşmüştü daha düşme ihtimali çok zayıftı.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bountylerden gelenleri o kadar bekleteceğim dedim. Dedim de ne oldu ben de 20 küsür centlerden bozdurmadığıma, başka coinlere geçmediğime çok ama çok pişmanım. yazık oldu o kadar zamana. Başka coinler trig vs gibi kat be kat arttılar da bu süreçte maalesef onlara geçmediğime çok pişmanım. Neyse satıp kurtuldum. 9'da 1 fiyatına tabi. Şimdi bozdur bozdur harca, çerez parası kaldı. Yazık ettik hem zamanımıza hem de o kadar takibimize...
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Valla hacklenme sonrası yine icodan girenler için güzel bir kar bırakmıştı ben bountysine katılmama rağmen gerçekten güzel bir para kazandım.Kendilerini tekrardan toparlayabilirler mi zaman gösterir onu yine de bu projeye hep kuşku ile bakıyorum.
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
0.20 cent iken satmadığıma pişman olmuştum, şu an ki durumu görünce üzülüyorum. çin borsaları tarafından baya destek görmüştü, şu an durumların karışık olması ve hacklenme sonrası itibar kaybı yüzünden 0.03 cent civarlarında...

her hafta yeni haberler gelmeye devam ediyor, çalışıyorlar azizim.

yeni tokenler eklemeye başlamışlar, MTH yani Monetha'yı desteklemeye başlamışlar.

https://twitter.com/coindashio/status/909437494625816576

"$MTH now supported by #CoinDash Try the app, and see if your #MTH holding is outperforming #ETH! @Monetha_io https://app.coindash.io "
sr. member
🤖UBEX.COM 🤖
Her hafta gelişme yayınlanıyor ama en azından bugünkü düşüşten etkilenmedi.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
En azından çalısıyorlar.

MoonTrader, is finally here!
What you need to do to join our Crypto Analyst Competition
Exciting news: HitBTC integration is done!
Alon will be participating in D10e event in Kiev next week
Hack update - Funds were moved from FAKE_COINDASH account
sr. member
Tam sabır taşı. Elimde çok yok ama 50k çok da az sayılmaz.

Ahh elimde 50K olacaktı ki Smiley Bana göre çok hocam o sayıda cdt. Keşke bende de olsaydı. Sana göre ufak olabilir birşey diyemem. Bountyden bounty'ye koşan 2010lardan beri güya bu piyasaları bilen, takip eden biriyim sözde işte bende... naapalım yanlış zamanda yanlış kararlar vererek. Ya da doğru kararları birtülü veremeyerek buralara geldik. Yine de şükür 50K iyiymiş  Cool
sr. member
Activity: 476
Conimarketcap de HitBTC borsası gözüküyor. HitBTC de işlem görmüyor mu artık.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
hero member
Merit: 502
Tam sabır taşı. Elimde çok yok ama 50k çok da az sayılmaz.
sr. member
Yavaş yavaş ümidimi kaybediyorum coindash den, ama sonra diyorum onlarda bizim ümidimizin kaybolmasını bekliyor.

Bu duyguyu bende yaşıyorum sürekli ve biliyorum ki pump olmayan coin kalmadı ortalıkta.O yüzden biraz daha sabır diyorum  Wink bide şu indorse dağıtılsa çok iyi olacak.ilaç gibi gelir ve cdt leri satmak zorunda kalmam.

bende böyle bir duyguya kapılıyorum, 20 centte satmadım diye kafamı duvarlara vurdum. şimdi 4 centten işlem görüyor.

açıkcası umudum düzgün bir borsa üzerine girmesi, böylelikle en azından biraz pumplanabilir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Yavaş yavaş ümidimi kaybediyorum coindash den, ama sonra diyorum onlarda bizim ümidimizin kaybolmasını bekliyor.

Bu duyguyu bende yaşıyorum sürekli ve biliyorum ki pump olmayan coin kalmadı ortalıkta.O yüzden biraz daha sabır diyorum  Wink bide şu indorse dağıtılsa çok iyi olacak.ilaç gibi gelir ve cdt leri satmak zorunda kalmam.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
çöpler arasında yerini almasa bari o kadar entrika geçti başından hepsini atlatmayı başardı bunuda atlatır heralde.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Coindash'in betasına kayıt oldum ama portföy olarak sadece ethereum adresini tanıtabiliyoruz. Bitcoin, Waves ve diğerlerini de desteklese şuan bile aktif olarak kullanmayı düşünebilirdim. Siteden baktığıma göre 2019'dan önce 3. parti yatırım araçlarına yani bu coinlere destek gelmeyecek galiba veya ben yanlış mı anlıyorum?
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Sanıyorum 2 ay içinde Liqui, Cryptopia ve sonrasında Bittrex'e girecektir.İmkanım olursa Ocak ayına kadar tutmayı düşünüyorum elimde.Projede boş değil.Ben şuan bağladım Mew hesabımı Coindash'a oradan takip ediyorum mesela çok kolaylaştırıyor...
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Etherdeltayı yeni kullanıyorum. vermiş olduğum satış işlemini nasıl iptal edebilirim
MY_TRANSACTIONS
altından ORDER Kısmından iptal edeceksin uzun suruyor açılması oraların firefox vs. diğerleri ile dene bazen çıkmıyor.

Dün çok denedim de iptal olmamıştı düşük fiyattan az bir karla satılmış
Ether kalmamıştır belki hesabınızda? gas lazım iptal etmek içinde order ları.Birde bazen order kısmında görünüyor bazen görünmüyor değişik browser la alakalı olabilir firefox la kullanıyorum bende.
sr. member
düşüşe rağmen toparlamaya başladı. çoğunluk hissenin çin borsalarında olması kötü etkilenmesine sebebiyet verdi.

kötü görünen olaylar bazen iyi sonuçlarla geri dönüşte bulunabiliyor kanımca. hacklenme olmasaydı bountyler yüksek sayıda gelmeyebilirdi, proje yöneticilerin bu kadar istikrarlı olduğunu görmekte güzel hissettiriyor.

2018 yılının başlangıcında ve ortalarında atraksiyon bekliyorum, yol haritaları üzerinden konuşuyorum. şimdilşk tutmaya devam. ytd.

Katılıyorum size hocam.
Ben de yarısını başka altcoinlere çevirmiştim. yarısı halen daha duruyor.
Hiç paraya satmaktansa dursun kalabalık etsin orda noolacak. Ben de 2018-2019 gibi fena şeyler olacağını düşünüyorum...
sr. member
düşüşe rağmen toparlamaya başladı. çoğunluk hissenin çin borsalarında olması kötü etkilenmesine sebebiyet verdi.

kötü görünen olaylar bazen iyi sonuçlarla geri dönüşte bulunabiliyor kanımca. hacklenme olmasaydı bountyler yüksek sayıda gelmeyebilirdi, proje yöneticilerin bu kadar istikrarlı olduğunu görmekte güzel hissettiriyor.

2018 yılının başlangıcında ve ortalarında atraksiyon bekliyorum, yol haritaları üzerinden konuşuyorum. şimdilşk tutmaya devam. ytd.
sr. member
Activity: 476
Etherdeltayı yeni kullanıyorum. vermiş olduğum satış işlemini nasıl iptal edebilirim
MY_TRANSACTIONS
altından ORDER Kısmından iptal edeceksin uzun suruyor açılması oraların firefox vs. diğerleri ile dene bazen çıkmıyor.

Dün çok denedim de iptal olmamıştı düşük fiyattan az bir karla satılmış
Pages:
Jump to: